برنامه نظارت بر واردات صنعت آلومینیوم اولیه ایالات متحده؛ خواستار اقدام فوری برای رسیدگی به جریان فعلی کانادا است

برنامه نظارت بر واردات صنعت آلومینیوم اولیه ایالات متحده؛ خواستار اقدام فوری برای رسیدگی به جریان فعلی کانادا است

واشنگتن، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، انجمن اصلی آلومینیوم اولیه (APAA) با تشویق مقررات پیشنهادی وزارت بازرگانی برای ایجاد سیستم “نظارت و تحلیل واردات آلومینیوم” (AIM) را تنظیم کرد.

وی گفت: “سیستم AIM با پیاده سازی ، ابزاری مؤثر برای شناسایی سریع میزان افزایش واردات و فرار از عوارض که صنعت آلومینیوم ایالات متحده را تهدید می کند ، فراهم می کند.” مارک دافی، رئیس اجرایی APAA. به عنوان مثال ، سیستم AIM امکان شناسایی سریع تر جریان واردات کانادا را که در حال حاضر تهدید کننده اثر بخشی بخش 232 است ، فراهم می کند. ”

در نه ماه بعد کانادا در بخش 232 معافیت ، واردات آلومینیوم اولیه کانادا بیش از 25٪ افزایش یافته است و بیش از 60٪ در واردات آلومینیوم غیر آلیاژ افزایش یافته است. بلافاصله پس از صدور معافیت بخش 232 ، واردات از کانادا از 119،000 تن در افزایش یافت مه 2019 در ماه ژوئن به 163000 تن و در ژوئیه به تقریباً 230،000 تن برسد. روند افزایشی در نرخ های بسیار بالاتر از سطح تقاضا ادامه داشته است ایالات متحده منجر به سقوط قیمت آلومینیوم ایالات متحده و فشار شدید مالی بر تولیدکنندگان ایالات متحده می شود.

مطلب مرتبط  تولیدکنندگان رزین پلی اتیلن ترفتالات (PET) متشکل از تصمیم دادگاه تجارت بین المللی ایالات متحده مبنی بر بازگرداندن مصدومیت به کمیسیون تجارت بین المللی

این افزایش خلاف مستقیم است کانادا توافق برای جلوگیری از افزایش در زمان اعطای معافیت. زیر مه 2019 توافق بین ایالات متحده و کانادا، کانادایی ها توافق کردند که اگر یک افزایش بزرگ رخ دهد ، تعرفه های بخش 232 دوباره اعمال می شود.

APAA از دولت ترامپ می خواهد تا با لغو برنامه بخش 232 را نجات دهد کانادا معافیت طبق قرارداد اصلی مقرر شده است. افزایش واردات کانادا در زیر کانادا معافیت از این برنامه قیمت های ایالات متحده را فرو ریخت ، امدادرسانی را تضعیف کرد و اکنون زنده ماندن صنعت را تهدید می کند.

کانادا صادرات اکثریت قریب به اتفاق تولید اولیه آلومینیوم خود ، که بیشتر آنها در ایالات متحده قرار دارد. در زمانی که دولت کانادا از ایالات متحده برای حذف تعرفه ها حمایت می کرد ، دولت کانادا برای افزایش تولید و ظرفیت و تولید مجدد یکی از کارخانه های ذغال سنگ کار خود یارانه هایی را برای صنعت خود ارائه می داد. این یارانه ها علاوه بر یارانه های کانادایی بود که قبلاً توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی مشخص شده بود. درست همانطور که تعرفه ها روشن است کانادا برداشته شد ، این تولید یارانه ای کانادایی شروع به بازگشت دوباره به بازار ایالات متحده کرد.

مطلب مرتبط  رئیس EPRI می گوید تا سال 2050 ایالات متحده می تواند با انتشار کربن کم یا زیاد برق تولید کند

اعلامیه اخیر مبنی بر کارخانه ذوب‌آهن ایالات متحده فردندیل ، واشنگتن بسته خواهد شد هزینه های واقعی اجازه دسترسی بدون قید و شرط به تولید کنندگان کانادایی به بازار ایالات متحده را نشان می دهد. بسته شدن این بسته ، 700 کارگر ایالات متحده را از کار خود دور خواهد کرد ، در وسط یک بیماری همه گیر که ادعاهای بیکاری را با نرخ های بی سابقه ای بالا می برد.

آقای دافی افزود: “صنعت اصلی آلومینیوم آمریکا از زنجیره های تولید داخلی ایالات متحده که برای امنیت اقتصادی ایالات متحده ضروری هستند پشتیبانی می کند.” وی گفت: “صنعت اولیه آلومینیوم ایالات متحده در یک بحران مهم قرار دارد ، بسیار زنده ماندن آن همچنان در معرض خطر است. حتی قبل از این همه گیری ، تولیدکنندگان کانادایی در حال ریختن بازار ایالات متحده بودند ، قیمت های فلج کننده را به خطر می انداختند و ادامه حیات صنعت ایالات متحده را به خطر می انداختند.” این مشکلات بزرگ شده است. ”

مطلب مرتبط  USW به دنبال مداخله برای نجات گیاه اسفنجی تیتانیوم ، استناد به امنیت ملی ، نگرانی های دفاعی است

“کانادایی ها اجازه صادرات خود را صادر کردند و حرف خود را حفظ نکردند. با توجه به کانادا آقای دافی گفت: “عدم رعایت شرایط توافق نامه ، تعرفه ها باید دوباره برگردانند.” APAA خواستار اعاده فوری تعرفه در واردات اولیه آلومینیوم از کانادا همانطور که طبق شرایط معافیت آن مقرر شده است. “

درباره انجمن آلومینیوم اولیه آمریکا (APAA): انجمن آلومینیوم اولیه آمریكا از طریق تبلیغات Aluminium Now ، از پیشبرد منافع صنعت آلومینیوم اولیه آمریكا و كارگران آن حمایت خواهد كرد. APAA در واشنگتن دی سی ثبت شده و در آن گنجانیده شده است و به عنوان یک انجمن تجارت غیرانتفاعی فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.aluminuumnow.org

SOURCE انجمن آلومینیوم اولیه آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.aluminuumnow.org

پاسخی بگذارید