برنامه های بهره وری انرژی جورجیا پاور باعث صرفه جویی در مصرف پول و کاهش تأثیر گرمای تابستان می شود

برنامه های بهره وری انرژی جورجیا پاور باعث صرفه جویی در مصرف پول و کاهش تأثیر گرمای تابستان می شود

این شرکت تخمین می زند که مشتریان مسکونی شرکت کننده تقریباً شناخته شده اند 300 میلیون دلار در پس انداز 5 سال گذشته از طریق برنامه های بهره وری انرژی جورجیا پاور ، که با مشورت و تأیید کمیسیون خدمات عمومی جورجیا تهیه شده است. از نظر پس انداز یک فرد ، این موارد می تواند از پس انداز چندین دلار در هر ماه تا 50٪ کاهش مصرف انرژی در برخی از پیشرفتهای بازده باشد.

علاوه بر ارتباط با نکات کارآیی انرژی برای صاحبان خانه ، اجاره و مشاغل ، جورجیا پاور برنامه هایی از قبیل:

  • برنامه بهبود انرژی خانگی (HEIP). HEIP به مشتریان در مورد پیشرفت های مختلف و همچنین تخفیف های 50٪ از هزینه های موجود را می آموزد 600 دلار در سال. صرفه جویی در مصرف انرژی و پولی سالها ادامه دارد. رویکرد بهبود فردی در این برنامه به مشتریان جورجیا پاور اجازه می دهد تا مشكلات لازم را برای نصب یك یا چند اقدام صحیح از كارآیی انرژی از جمله آب بندی هوا ، آب بندی مجرای ، عایق کاری اتاق زیر شیروانی و موارد دیگر دریافت كنند.
  • جورجیا پاور همچنین به ارائه گزینه های جداگانه بهره وری انرژی در سراسر همه گیر ، از جمله تخفیف برای روشنایی LED و ترموستات هوشمند قابل برنامه ریزی ادامه داده است.
    • با تغییر یک لامپ استاندارد در خانه به انرژی ENERGY STAR ، در مصرف انرژی و هزینه صرفه جویی کنید®لامپ LED واجد شرایط LED ها تا 90٪ انرژی کمتری نسبت به لامپ های استاندارد دارند و می توانند تا 15 برابر بیشتر عمر کنند.
    • در صورت استفاده صحیح ، یک ترموستات هوشمند قابل برنامه ریزی می تواند به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی هنگام خواب یا دور بودن از خانه کمک کند. از تنظیمات پیش صرفه جویی شده در مصرف انرژی ترموستات به عنوان راهنما برای حالت های تابستان ، زمستان و تعطیلات استفاده کنید. طبق ENERGY STAR®با استفاده صحیح ، ترموستاتهای قابل برنامه ریزی می توانند در مصرف خود صرفه جویی کنند 180 دلار در سال در هزینه های انرژی
مطلب مرتبط  CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

نکات ، ابزار و منابع
چه مشتری صاحب خانه و یا اجاره باشد ، انواع برنامه ها و منابع بهره وری انرژی در www.GeorgiaPower.com/Save موجود است که شامل دسترسی به نکات انرژی و همچنین تخفیف و مشوق برای خانه و مشاغل می باشد. بررسی انرژی آنلاین منبع گزارش اختصاصی را برای کمک به مشتریان در درک مصرف انرژی خانه خود و یافتن راههای پس انداز پول ارائه می دهد. علاوه بر این ، جورجیا پاور است استفاده از قدرت من این برنامه به مشتریان اجازه می دهد تا میزان مصرف انرژی روزانه خود را ردیابی کنند ، صورتحساب ماهانه خود را پروژه کنند و هشدارهای استفاده روزانه یا ماهانه را تنظیم کنند.

مطلب مرتبط  EPA پروژه جایگزینی مخزن آب Levine را با مخازن آب تصویب کرد

برنامه های کمک به انرژی
جورجیا پاور همچنین با سازمان های غیرانتفاعی ، جامعه و مؤسسات ایمان همکاری می کند تا برنامه های کمک به افراد نیازمند ارائه دهد. این برنامه ها شامل موارد زیر است:

  • تخفیف بالاتر از شهروندان جورجیا پاور – مشتریان جورجیا پاور 65 سال یا بالاتر که شرایط لازم برای واجد شرایط بودن را برآورده می کنند می توانند حداکثر دریافت کنند 24 دلار یک ماه از قبض آنها.
  • برنامه کمک به انرژی خانگی کم درآمد (LIHEAP) – جورجیا پاور از بخش خدمات خانواده و کودکان برای کمک به افراد واجد شرایط و کم درآمد ، در پرداخت قبض انرژی خانه خود پشتیبانی می کند.
  • به اشتراک گذاری پروژه ارتش رستگاری – با برقراری همکاری با ارتش نجات ، مشتریان جورجیا پاور می توانند برای هزینه هایی مانند قبض های آب و برق ، مسکن ، مواد غذایی و ملزومات پزشکی از ساکنان همان جامعه کمک بگیرند.
مطلب مرتبط  طلا پادشاهی از تقاطع 13.95 گرم در روز طلا بیش از 14.35 متر (47.1 پا) در McKenzie Break

برای اطلاعات بیشتر به www.GeorgiaPower.com/EnergyAssistance مراجعه کنید.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود متمرکز است و شرکت بطور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع برق جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید