برنامه های کاربردی اتومبیل برای افزایش تقاضا برای مواد شیمیایی برای درمان سطحی تا سال 2026

برنامه های کاربردی اتومبیل برای افزایش تقاضا برای مواد شیمیایی برای درمان سطحی تا سال 2026

وی گفت: “بازار تصفیه سطح به طور مداوم با افزایش تقاضای بازار به چالش کشیده می شود. معیارهای چندگانه از جمله پایداری محیط زیست ، بهره وری انرژی و قابلیت های کاربردی متعدد برای تولید کنندگان در توسعه محصول طاقچه چالشی را ایجاد می کنند.” گانش دبولکار ، تحلیلگر ارشد تحقیقات. “انتظار می رود روند توسعه محصولات شیمیایی محصولات که نه تنها از نظر سازگاری با انواع کاربردها متناسب هستند بلکه با ضوابط نظارتی برای مواد شیمیایی تصفیه سطح در طولانی مدت و در سراسر مناطق نیز سازگار است.”

دبولکار افزود: “افزایش تقاضا برای شیمیایی که باعث افزایش دوام و سطح برتر می شود و سرمایه گذاری های جدید در پروژه های زیربنایی در سراسر جهان انجام می شود ، از فرصت های جدید در بازار جهانی مواد شیمیایی تصفیه سطح پرده خواهد برد.”

مطلب مرتبط  رضایت مشتری ACSI Allconnect در ایالات متحده در بین شرکتهای اندازه گیری شده بالاترین میزان

برای فرصت های بیشتر درآمدی ، تولید کنندگان مواد شیمیایی باید:

  • محصولاتی را ایجاد کنید که به شما کمک کنند زمان کاربرد و هزینه های زیرساخت را کاهش دهید، تقویت انطباق نظارتی بلند مدت و نشان دادن توانایی چند کاربردی برای ارائه مزایای هزینه به مشتریان.
  • شریک با صنایع خودرو و هوافضا برای درک نیازهای برآورده مانند درمان سطح انواع بستر جدید.
  • روی توسعه تمرکز کنید محصولات افزودنی سازگار با محیط زیست ، که با استفاده از صنایع نهایی به عنوان پایدار شناخته می شوند و برای خود فرصت های تجاری تازه ای ایجاد می کنند.
  • به مشتریان پیشنهاد دهید پشتیبانی فنی قویاز جمله توسعه و فروش تجهیزات کاربردی کارآمد ویژه محصولاتشان ، به مشتریان کمک می کند تا از راندمان بالایی برخوردار شوند.
مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار Hand Sanitizer با 405.31 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 رشد کند و در CAGR 62٪ طی دوره پیش بینی شود

فرصت های رشد در بازار جهانی مواد شیمیایی برای درمان سطحی ، پیش بینی تا سال 2026 بخشی از برنامه خدمات همکاری جهانی رشد مواد شیمیایی و مواد جهانی فراست و سالیوان است.

درباره فراست و سالیوان

بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدلهای جدید تجاری و شرکتها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و نتیجه آن رشد مستمر رشد است. فرصت هایی برای موفقیت آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

مطلب مرتبط  پلتفرم سونونیکلود شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه هوش صنعتی در WAIC 2020 شد

فرصت های رشد در بازار جهانی مواد شیمیایی برای درمان سطحی ، پیش بینی تا سال 2026
MF5B-39

تماس با رسانه:
سریاری دیوانایاگام
ارتباطات شرکت
م: +91 9742676194؛ پ: +91 44 6681 4412
ه: [email protected]

Home

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

http://ww2.frost.com

پاسخی بگذارید