برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

واشنگتن، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در یک نشست ملی که اوایل امروز برگزار شد ، نمایندگان موسسه ملی انرژی و سوخت (NEFI) و شرکت مشاوره مدیریت جهانی Kearney از طرحی برای صنعت نفت گرم کننده برای حذف استفاده از انرژی فسیلی تا سال 2050 خبر دادند.

این اعلامیه متعهد به تعهد سال گذشته است که بیش از 300 نفر از متخصصان صنعت نفت گرمایش متعهد به دستیابی به کاهش 15 درصدی کاهش کربن تا سال 2023 ، کاهش 40 درصدی کاهش در سال 2030 و خالص بودن تا سال 2050 شدند. برای رسیدن به این اهداف بلند پروازانه ، صنعت اکنون قصد دارد مخلوط سوخت بیولوژیکی 20٪ تا سال 2023 ، 50٪ تا سال 2030 و 100٪ سوخت تجدید پذیر را تا سال 2050 تحویل دهید ، بنابراین انرژی فسیلی را از محصول اصلی خود کاملاً حذف کنید.

مطلب مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی ضبط ، بهره برداری و ذخیره سازی جهانی کربن در سال 2027 به 26.04 میلیارد دلار برسد

این در واقع ماهیت روغن گرمایش را متحول می کند و آن را به یک سوخت تجدیدپذیر تبدیل می کند.

وی گفت: “ماه ها تحقیق انجام شده توسط كرنی نشان می دهد كه حرارت دادن مخلوط روغن و سوخت های زیستی مقرون به صرفه ترین و فوری ترین راه را برای اعضای NEFI و مشتریان آنها برای كاهش استفاده از انرژی فسیلی و انتشار كربن فراهم می كند.” نیل والترز، یک شریک در کرنی است. “یافته های ما نشان می دهد که این استراتژی مقرون به صرفه است و اجرای آن آسان تر از برق برای گرمایش خانه در شمال شرقی است.”

مطلب مرتبط  شرکت ها به دلیل کاهش هزینه های تولید ، به سلول های سوخت هیدروژن نگاه می کنند

رئیس و مدیر عامل NEFI گفت: “سال گذشته ، رهبران صنعت هدفی را اعلام کردند که بسیاری فکر نمی کردند غیرقابل تحقق باشد.” شان کوتا. “امروز ، ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم که نه تنها هدف ما قابل دستیابی است ، بلکه به خوبی قابل دستیابی است. سوخت گرمایش مایع تجدید پذیر می تواند سریعتر و مقرون به صرفه تر از انرژی پمپ های حرارتی الکتریکی یا گاز طبیعی استفاده از انرژی فسیلی و انتشار کربن را کاهش دهد.

كوتا گفت: “چه كسي تصور مي كرد مشاغل كوچك روغن گرمايش خانوادگي شهر شما در نقش مهمي در حل بحران آب و هواي سياره نقش بسزايي داشته باشد.”

مطلب مرتبط  بازار جهانی کمپرسور تا سال 2030 از درآمد 48.5 میلیارد دلاری عبور خواهد کرد: P&S Intelligence

در هفته ها و ماه های آینده ، NEFI به مشارکت رهبران تجاری ، سیاست گذاران و فعالان آب و هوایی در مورد برنامه انقلابی صنعت برای از بین بردن سوخت های فسیلی و انتشار کربن از بخش انرژی خانگی ادامه خواهد داد.

NEFI یک انجمن صنفی غیرانتفاعی و غیرانتفاعی است که از سال 1942 به ارائه دهندگان سوخت گرمایش مایع خدمت کرده است. کرنی یک مشارکت مشاوره مدیریت جهانی است که در بیش از 40 کشور فعال است. برای اطلاعات بیشتر به nefi.com یا kearney.com مراجعه کنید.

SOURCE موسسه ملی انرژی و سوخت

لینک های مربوطه

https://nefi.com

پاسخی بگذارید