برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

پیتسبورگ، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – MSA Safety Incorporated (NYSE: MSA) ، رهبر جهانی در تولید ، تولید و عرضه محصولات ایمنی محافظت از مردم و زیرساخت های تأسیسات ، امروز اعلام کرد که نیش وارطانیان، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، و کنت کراوز، معاون ارشد رئیس ، مدیر مالی و خزانه داری ، میزبان کنفرانس درآمد سه ماهه سوم شرکت خواهد بود پنجشنبه ، 29 اکتبر 2020 در 8:30 صبح به وقت شرقی.

سرمایه گذاران و علاقمندان می توانند از طریق اینترنت به آدرس www.MSAsafety.com به طور مستقیم به کنفرانس گوش فرا دهند. تکرار تماس کنفرانسی به مدت 90 روز در سایت www.MSAsafety.com در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  Con Edison to Webcast ارائه برنامه های زیست محیطی ، اجتماعی و حکومتی (ESG) در تاریخ 26 اوت

بیانیه مطبوعاتی که نتایج مالی سه ماهه سوم MSA را تشریح می کند در تاریخ توزیع می شود چهارشنبه ، 28 اکتبر 2020 بعد از بسته شدن بازار

درباره MSA

MSA Safety Incorporated در سال 1914 تاسیس شد ، رهبر جهانی در توسعه ، ساخت و عرضه محصولات ایمنی است که از افراد و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند. بسیاری از محصولات MSA ترکیبی از الکترونیک ، سیستم های مکانیکی و مواد پیشرفته را برای محافظت از کاربران در برابر موقعیت های خطرناک یا تهدید کننده زندگی ادغام می کنند. خط تولید جامع این شرکت توسط کارگران سراسر دنیا در طیف وسیعی از بازارها از جمله صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ، آتش نشانی ، صنعت ساختمان ، معدن و ارتش مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات اصلی MSA شامل دستگاه های تنفسی خودکار ، سیستم های تشخیص گاز و شعله ثابت ، ابزارهای قابل حمل تشخیص گاز ، محصولات محافظ سر صنعتی ، کلاه ایمنی آتش نشانی و لباس محافظ و دستگاه های محافظت در برابر سقوط است. با درآمد سال 2019 1.4 میلیارد دلار، MSA تقریباً 5000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. دفتر مرکزی این شرکت در شمال کشور واقع شده است پیتسبورگ که در Cranberry Township، Pa.، و عملیات ساخت در ایالات متحده، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین. MSA با بیش از 40 مکان بین المللی ، تقریباً نیمی از درآمد خود را از خارج از آمریکای شمالی محقق می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت MSA در مراجعه کنید www.msasafety.com.

مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 را اعلام کرد

منبع MSA ایمنی

لینک های مربوطه

http://www.msasafety.com

پاسخی بگذارید