برنامه Pen-Pal دانشجویان محلی را با کارمندان انرژی Aera مرتبط می کند

برنامه Pen-Pal دانشجویان محلی را با کارمندان انرژی Aera مرتبط می کند

برنامه “pen-pal” که در پاییز سال 2019 شروع به کار کرد ، دانش آموزان را در آن زوج کرد امی اردوین کلاس هنرهای کلاس پنجم و ششم را با یک کارمند آرا ترکیب کرد. در طول سال ، این جفت ارزها نامه ها را رد و بدل می کردند و دانش آموزان با انواع فرصت های شغلی موجود در صنعت نفت و گاز آشنا می شدند. سفر آخر سال در زمینه سالیانه برای ملاقات حضوری با زوج به دلیل COVID-19 لغو شد.

در این ماه ، نامه نهایی و عکسی که برای دانشجویان ارسال شده است ، فرصت غنی سازی را که دانش آموزان با یادگیری از راه دور محدود به آن هستند محدود می کند. پدال قلم Aera از محل شرکت در هسته، مونتری و ونتورا آنها می توانند به یاد داشته باشند که ارتباطات با دانش آموزان مدتهاست که از یاد خواهند رفت.

آن اتصالات با هم گیر کرده اند توماس مانسفیلد، یک متخصص قابلیت اطمینان که در آرا کار می کند سان آردو فیلد ، که بیش از 20 سال پیش به عنوان یک دانش آموز مدرسه سن آردو در یک برنامه مشابه شرکت کرده بود. وقتی امسال دوباره شروع به کار کرد ، او به عنوان کارگر قلم بازگشت. او آن را راهی برای ایجاد ارتباط مثبت با فرزند در جامعه ای دانست که در آن بزرگ شده و خانواده خود را امروز بزرگ می کند.

سان آردو منسفیلد گفت: “در تجربه شخصی من ، به عنوان كودك خیلی در معرض چیزهای زیادی در خارج از شهر نبودم. به عنوان یک قلم ، من می دانستم که ارتباط من با شهر به من کمک می کند تا کمی بیشتر با قلم دانشجویی خود در ارتباط باشم. “

مطلب مرتبط  بنیاد PSEG و بنیاد PSEG تعهد یک میلیون دلاری برای مبارزه با بی عدالتی نژادی ، نابرابری را اعلام کردند

آردوین گفت: “من از دیدن ارتباط عاطفی که این دانش آموزان با کارت قلم خود ساخته اند بسیار خوشحالم.” “دانش آموزان واقعاً به آنچه در زندگی نامه های قلم خود می گذرد اهمیت می دادند و واقعاً علاقه مند بودند که در مورد کارهایی که روزانه انجام می دهند ، اطلاعات بیشتری کسب کنند. آنها از دریافت نامه ها بسیار هیجان زده بودند.”

آلیسون ، دانش آموز ششم کلاس اردوین ، گفت که سرگرم نوشتن در یک قلم در طول سال بسیار جالب است. این موقعیت به او فرصتی داد تا واقعاً با شخصی جدید آشنا شود و او شگفت زده شد که آنها برخی از علایق مشترک را دارند. دانش آموز کلاس پنجم ادوین گفت که آشنایی با شخص جدیدی جالب است ، در حالی که کریس نیز که پایه پنجم است ، گفت که از این تجربه لذت می برد تا جایی که از فرصتی برای حضور دوباره در برنامه لذت می برد.

مارک بلزو، مدیر فرایند آرا ، ناامید شد که نتوانست با قلم خود ملاقات کند ، دانش آموز کلاس ششم که عاشق بازی های ویدیویی است. وی در آخرین نامه خود به دانشجو احساسات خود را بیان کرد. بلزو گفت: “من در نامه خود توضیح دادم كه زندگی پر از چرخش و چالش های غیر منتظره است.” “من می خواستم او درک کند که دیگران در سراسر جهان نیز اوقات سختی را پشت سر می گذارند. من او را تشویق می کردم تا در این ایام همچنان به کار خود ادامه دهد.”

مطلب مرتبط  شرکت کانادایی راه حل جدید محافظتی را برای بازگرداندن کودکان در مدرسه در طول همه گیری ایجاد می کند

هماهنگ كنندگان برنامه جنیفر والدز، مهندس تولید در آرا سان آردو زمینه ، و کتی میلر، هماهنگ کننده روابط عمومی برای سان آردو، پاسخ قاطع آمیز از کارمندان آرا از همه مناطق این شرکت که می خواستند در آن شرکت کنند دریافت کرد.

والدز گفت: “کارمندان ما دوست دارند کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و برنامه pen-pal بیشتر از ماموریت ما برای ایجاد جوامع قوی تر پشتیبانی می کند.” “کار در صنعت نفت فقط مربوط به کار در میادین نفتی نیست. طیف گسترده ای از گزینه های شغلی وجود دارد که دانشجویان ممکن است قبلاً آنها را در نظر نگرفته اند. قطعاً قلم های قلم قادر به کاشت بذر ، دانش آموزان را در معرض گزینه های جدید شغلی و شاید آنها در آینده کارمندان آرا باشند.امیدواریم نامه های نهایی از کارمندان ما ، با وجود چالش های ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، احساس عادی بودن و ثبات در دانش آموزان را در مواقعی فراهم کند که ثابت شده برای آنها بسیار غیرقابل پیش بینی باشد. همه ما.”

بلزو افزود: من قلب بچه ها را دارم و در زندگی جوانم فرصت های زیادی به دستم رسید که توسط افرادی که از من بزرگتر بودند شکل می گرفت .این فرصتی به من می داد که زندگی من را بهتر کند.اگر بتوانم بخشی از کمک کسی باشم تا کشف کند که ، این یک نعمت واقعی است. “

آردوین اظهار داشت که قصد دارد این برنامه را سال آینده در کلاس هنرهای زبان خود ادامه دهد و امیدوار است که سال آینده سفر میدانی انجام شود تا دانش آموزان بتوانند با شخص دیگری که در آن طرف است نامه های دست نویس را ملاقات کنند.

درباره مدرسه سن آردو
منطقه مدرسه ابتدایی اتحادیه سن آردو یک منطقه مدرسه واحد است که در روستاها واقع شده است شهرستان مونتری در منطقه جنوبی دره سالیناس. این منطقه تقریباً 19 مایلی جنوب از آن قرار دارد کینگ سیتی و 35 مایل شمال آن پاسو رابلز. ثبت نام مدارس تقریباً 115 دانش آموز است و دانش آموزان در کلاس های سطح کلاس ترکیبی خدمت می کنند. این ولسوالی در اوایل دهه 1900 تأسیس شد و از سه مدرسه در یک مقطع زمانی تشکیل شده بود. این ولسوالی در تلاش است تا با شرکای جامعه همکاری کند تا بهترین فرصت های آموزشی را برای دانشجویان فراهم کند.

درباره آرا انرژی
Aera Energy حدود 25 درصد از تولید نفت این ایالت را تشکیل می دهد. روغنی که ما تولید می کنیم به میلیون ها کالیفرنیایی اجازه می دهد هر روز به محل کار خود سفر کنند ، مشاغل نیز رشد و پیشرفت کنند کالیفرنیاغذای بزرگ برای رسیدن به میزهای شام. ما در جوامعی زندگی می کنیم که در آن کار می کنیم ، که شامل آن می شود هسته، ونتورا، مونتری و فرسنو شهرستانها ما مفتخریم که از طریق مشاغل ، مشارکتها و سرمایه گذاری ها برای ایجاد محله های قوی تر و شهرها از جوامع محلی پشتیبانی کنیم. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.aeraenergy.com

منبع انرژی Aera انرژی

لینک های مربوطه

http://www.aeraenergy.com

پاسخی بگذارید