بنیاد خصوصی CITGO کمک های اولیه متقاضیان برنامه COVID-19 را اعلام می کند

بنیاد خصوصی CITGO کمک های اولیه متقاضیان برنامه COVID-19 را اعلام می کند

هوستون، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – بنیاد Simón Bolívar Foundation (بنیاد Simón Bolívar) ، بنیاد غیر انتفاعی ، خصوصی شرکت CITGO Petroleum ، اعطا می شود 200000 دلار به پنج سازمان غیرانتفاعی که به عنوان بخشی از برنامه کمک هزینه های کوچک COVID-19 در ابتکارات محور برای سلامتی ونزوئلا کار می کنند.

این سازمان ها شامل کمک های Chamos در کمک به کودکان از ونزوئلا، دوستان فرزندان ونزوئلا، Facultad de Medicina de la Universidad Central de ونزوئلا، من عاشق بنیاد ونزوئلا (ون دا تو مانو) و بنیاد نامزدی شرکت آمریكایی ونزوئلا و از طریق 14 فروردین متقاضی اولیه از طریق یك فرآیند بررسی رقابتی كه توسط كمیته مشاوره ای با تجربه انجام می شود ، انتخاب شدند.

ماریلا پولورئیس بنیاد سیمون بولیوار اظهار داشت که تعداد متقاضیان “شهادت همه زحمت ها و حسن نیت جامعه غیردولتی در ونزوئلا و همچنین از موسسات خیریه تأسیس شده توسط دیپلماسی ونزوئلا در ایالات متحده، اروپا و بقیه آمریکای لاتین که در کمک کردن متمرکز شده اند ونزوئلا اضطراری پیچیده انسانی

مطلب مرتبط  دستگاه های XCMG چندین پروژه ساخت و ساز شکستن رکورد جهانی را تکمیل می کنند

پروژه هایی که دریافت کمک هزینه می کنند ، به کاهش تأثیر منفی بیماری همه گیر COVID-19 کمک می کند ونزوئلا با تهیه مواد بهداشتی و تصفیه آب به مراکز تغذیه ای که از جمعیت آسیب پذیر تغذیه می کنند ، تهیه تجهیزات و داروهای محافظت شخصی برای بیمارستان ها در شهرهای اصلی ، تهیه طرح پزشکی از راه دور SOS Telemedicina و اهدای مواد غذایی به برنامه های غذایی برای کودکان در سراسر کشور.

این کمکهای مالی با هم ، به بیش از 100،000 نفر ، 184 آشپزخانه سوپ و مراکز اجتماع ، و 9 بیمارستان در 15 ایالت در کمک های فوری و بسیار مورد نیاز تبدیل خواهند شد. ونزوئلا.

ماریا سسیلیا سانچز سیلوا، ریس جمهور، مدیر کل ون دا تو مانو گفت: “هیجان انگیز ترین بخش اعطای جوایز فرصتی برای عمل و کار برای مردم ما در است ونزوئلا“پس از فهمیدن پروژه سازمان او انتخاب شده است.

بنیاد Simón Bolívar اخیراً رسالت و اهداف خود را برای تمرکز بر فراهم کردن دسترسی به بودجه ، ایجاد ظرفیت و توانمندسازی غیرانتفاعی که دسترسی به دارو ، تغذیه و رفاه را برای افراد آسیب پذیر در ونزوئلا گسترش می دهد ، اصلاح کرد.

مطلب مرتبط  ثبت نام برای SKF Capital Markets Day 2020 اکنون باز است

دوره ویژه برنامه کمک های مالی کوچک خود که به منظور کاهش اثرات مخرب بحران کورو ویروس در ونزوئلا اختصاص داده شده است ، ماه گذشته اعلام شد. کمیته مشاوره بنیاد سیمون بولوار همچنان به ارزیابی ابتکارات ارسالی برای بررسی در دوره درخواست عادی ادامه می دهد و کمک های مالی بیشتری COVID-19 را در اوایل ماه مه اعلام می کند.

جوایز نهایی برای اهداکنندگان مستلزم دقت کافی و اجرای توافق نامه اعطای کمک هزینه است.

درباره بنیاد سیمین بولوار
بنیاد Simón Bolívar بنیاد خصوصی 501 (c) (3) غیرانتفاعی شرکت CITGO Petroleum است. این بنیاد از ابتکار عمل ، بهره گیری از منابع موجود و سرمایه گذاری در سازمان ها برای تأمین نیازهای فوری و درازمدت سلامتی آسیب پذیرترین افراد به ویژه در ونزوئلا و با تمرکز ویژه بر سلامتی و رفاه کودکان و مادرانشان حمایت می کند.

درباره CITGO
با استقرار مستقر در هوستون ، تگزاس ، CITGO Petroleum یک رهبر شناخته شده در صنعت پالایشگاه با یک برند شناخته شده است. CITGO سه پالایشگاه واقع در Corpus Christi ، تگزاس را اداره می کند. دریاچه چارلز ، لائوس ؛ و لمنت ، ایلین ، و بطور کامل و / یا مشترکاً دارای 48 ترمینال ، نه خط لوله و سه روانکار مخلوط و بسته بندی گیاهان هستند. با حدود 3400 کارمند و ظرفیت نفت خام ترکیبی تقریبا 769،000 بشکه در روز (bpd) ، CITGO به عنوان پنجمین بزرگترین و یکی از پیچیده ترین پالایشگاه های مستقل در ایالات متحده قرار دارد. CITGO سوخت های حمل و نقل ، روان کننده ها ، پتروشیمی ها و سایر محصولات صنعتی را حمل و نقل و به بازار عرضه می کند و شبکه ای را در حدود 4،700 فروشگاه خرده فروشی مارک دار محلی و در 30 ایالت و منطقه کلمبیا تأمین می کند. شرکت CITGO Petroleum متعلق به CITGO Holding، Inc. برای اطلاعات بیشتر می توانید مراجعه کنید www.CITGO.com.

مطلب مرتبط  IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشایی ضد آب AXTER

شرکت منابع سیتگو

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید