بنیاد PSEG و بنیاد PSEG تعهد یک میلیون دلاری برای مبارزه با بی عدالتی نژادی ، نابرابری را اعلام کردند

بنیاد PSEG و بنیاد PSEG تعهد یک میلیون دلاری برای مبارزه با بی عدالتی نژادی ، نابرابری را اعلام کردند

NEWARK ، N.J.، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – PSEG و بنیاد PSEG امروز خبر از راه اندازی این خبر دادند قدرت عدالت و عدالت اجتماعی ابتکار عمل و 1 میلیون دلار تعهد به حمایت از سازمان هایی که به بی عدالتی های نژادی ، نابرابری و حقوق بشر در جوامع رنگی بپردازند. طرح قدرت عدالت و عدالت اجتماعی ، حمایت های بشردوستانه ای را به سازمان هایی در این زمینه ارائه می دهد نیوجرسی، نیویورک و در هر نقطه PSEG فعالیت می کند.

PSEG همچنین به منظور ترویج دسترسی به فرصت های عادلانه و عادلانه در سراسر جوامع خود ، مجدداً وعده خود را مبنی بر افزایش مشاغل خود با تأمین کنندگان متنوع – آنهایی که متعلق به اقلیت ها ، زنان ، جانبازان ، جانبازان دارای معلولیت خدمات و کارآفرینان LGBTQ + است – تأیید می کند تا حداقل 30٪ تأمین کننده قابل استفاده شرکت تا سال 2023 هزینه می کند.

“این ابتکارات و تعهدات فرصتی را برای PSEG فراهم می کند تا با اقدامات ، همبستگی و همبستگی با مشتریان ، جوامع و کارمندان خود در پی تحقق تغییرات مورد نیاز ،” گفت: رئیس PSEG ، رئیس جمهور و مدیر عامل رالف ایزو گفت “ما با حمایت از سازمان هایی که عدالت و عدالت اجتماعی را به دست می آورند ، و با افزایش حمایت از شبکه رو به رشد ما از تأمین کنندگان متنوع ، امیدواریم که باعث تغییر و تحول در جوامع متنوع بسیاری شود که در خدمت آنها هستیم.”

مطلب مرتبط  شرکت ماراتن پترولیوم سود سه ماهه را اعلام کرد

ابتکار عمل جدید عدالت و تأمین عدالت اجتماعی به منظور ارائه پشتیبانی بشردوستانه برای سازمانهایی که برای مقابله و رسیدگی به نژادپرستی سیستمیک و پیشبرد عدالت اجتماعی و اقتصادی برای جوامع رنگ کار می کنند ، طراحی شده است. PSEG همچنین به دنبال توسعه و تقویت مشارکت با سازمانهایی است که به عدالت اجتماعی اختصاص داده شده و ایجاد پل هایی بین نیروی انتظامی و جوامع است.

وی گفت: “PSEG همواره با جوامعی که در خدمت آنها هستیم ، رابطه منحصر به فرد و ویژه ای داشته است ، و امروز ما با قدم مستقیم تر کردن حقوق عدالت و عدالت اجتماعی ، این قدم را برداشته ایم تا به تعصبات ، نفرت و بی عدالتی که اغلب آنها مشاهده می کنیم ، بپردازیم.” ریک تیگپن، معاون ارشد PSEG برای شهروندی شرکت ها و رئیس بنیاد PSEG. وی گفت: “وقتی یکی از ما در جامعه PSEG تحت تأثیر قرار می گیرد ، همه ما تحت تأثیر قرار می گیریم. بنابراین ، این مهم است که همه ما برای فعالیت و ایجاد چارچوبی از عدالت ، شفقت و احترام ، که واقعاً به نفع همه ما خواهد بود ، جمع شویم. به همین دلیل ، شرکت ما آماده است تا از سازمان هایی که به ناسالم نژادی ، نابرابری و حقوق بشر در جوامع رنگی می پردازند ، حمایت کند تا آینده ای روشن تر برای همه ایجاد کند. “

مطلب مرتبط  گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نکات برجسته 2019 را نشان می دهد

اهداف افزایش تنوع تأمین کننده PSEG به تقویت دسترسی به فرصتهای عادلانه و عادلانه در سراسر جوامع ما کمک می کند. PSEG با پایگاه گسترده ای از تأمین کنندگان متنوع رابطه برقرار کرده است ، که شامل کسانی است که متعلق به اقلیت ها ، زنان ، جانبازان ، جانبازان دارای معلولیت خدمات و کارآفرینان LGBTQ + است.

ایزو گفت: “PSEG به رانندگی اقتصاد کشورهایی که ما تجارت می کنیم کمک می کند.” “این بسیار مهم است که تأمین کنندگان ما نمایندگان مشتریان و اجتماعات فوق العاده متنوعی باشند.”

PSEG همچنین به درون فرهنگ خود نگاه می کند. طی یک سال گذشته ، این شرکت برای رهبران و کارمندان خود آموزش های مختلف و متنوعی را در این زمینه انجام داده است ، و یک بررسی کامل از سیاست ها و شیوه های خود برای اطمینان از عدالت در دست اقدام است. در هفته‌های اخیر ، این شرکت گفتگوهای انتقادی و منصفانه ای را در سراسر نیروی کار خود انجام داده است و امروز ، برای اولین بار ، PSEG به رسمیت شناختن تعطیلات ژوئن ، به هركدام از كارمندان وقت مرخصی داده است.

مطلب مرتبط  AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

شرکت خدمات عمومی شرکت (PSEG) (NYSE: PEG) یک شرکت انرژی متنوع با تجارت با تقریبا 13،000 کارمند است. دفتر مرکزی در Newark، N.J.شرکتهای اصلی PSEG عبارتند از: شرکت خدمات عمومی برق و گاز (PSE & G) ، PSEG Power و PSEG Long Island. PSEG یک شرکت Fortune 500 است که در فهرست S&P 500 درج شده و به فهرست پایداری داو جونز معرفی شده است برای آمریکای شمالی برای 12 سال متوالی

بازدید از PSEG در:

www.pseg.com

PSEG در فیس بوک

PSEG در توییتر

PSEG در LinkedIn

وبلاگ PSEG ، انرژی!

منبع PSEG

لینک های مربوطه

http://www.pseg.com

پاسخی بگذارید