به اشتراک گذاری اتومبیل برقی ZITY رنو گروپ از Ridecell برای اجرای سرویس جدید خود در پاریس استفاده می کند

به اشتراک گذاری اتومبیل برقی ZITY رنو گروپ از Ridecell برای اجرای سرویس جدید خود در پاریس استفاده می کند

سانفرانسیسکو، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Ridecell ، ارائه دهنده پیشرو سیستم عامل برای اپراتورهای تحرک مشترک ، امروز اعلام کرد که گروپ رنو با استفاده از بستر تحرک با عملکرد بالا Ridecell برای بهره‌برداری از سرویس جدید اتومبیل سازی برقی ZITY در پاریس. ZITY ابتدا خدمات اتومبیلرانی خود را در کشور راه اندازی کرد مادرید با استفاده از سکوی فناوری Ridecell با ناوگانی که اکنون به 800 اتومبیل برقی گسترش یافته است ، کرایه ای تا 10 برابر در روز. پلتفرم Ridecell مشتریان ZITY را قادر می سازد تجربه ای را تجربه کنند که تقریباً به آسانی با استفاده از یک وسیله نقلیه شخصی ، از جمله اجاره بدون تماس ، پرداخت ، تأیید صحت و برنامه ریزی تقاضا از طریق برنامه امکان پذیر است.

گفت: “حمل و نقل در حال تغییر است زیرا جهان دچار اختلال و تحولات عظیم می شود.” خاویر ماتئوسمدیر عامل شرکت ZITY. وی ادامه داد: “کار با Ridecell به ما کمک کرده است که در طی این زمان چالش برانگیز بمانیم. ما این سرویس را در مراحل اولیه بیماری همه گیر آغاز کردیم و در ابتدا این سرویس را مجدداً تنظیم کردیم تا سوارهای تخفیف ، تمیز و ایمن را برای کارمندان پزشکی و صلیب سرخ فراهم کنیم. ما به نیازهای مشتری پاسخ می دهیم تا بتوانیم بدون توجه به آنچه ممکن است در آنجا باشیم برای آنها باشیم. “

مطلب مرتبط  رهبران صنعت در اجلاس مجازی Gastech صحبت می کنند

ناوگان اتومبیلرانی ZITY فرانسه از 500 خودروی برقی آزاد Renault ZOE با 5 صندلی صندلی در پاریس و کلیشی سرویس ZITY از پلتفرم Ridecell بهره می برد ، از جمله اتوماسیون پایان به پایان ، تأیید صحت درایور ، پردازش پرداخت ، برنامه ریزی در صورت تقاضا و آنالیز سفارشی. مشتریان می توانند با استفاده از برنامه ZITY به راحتی ، در هر ساعت از شبانه روز وسایل نقلیه خود را رزرو ، دسترسی و بازگشت کنند.

مطلب مرتبط  Vista Ridge Water در سان آنتونیو جریان دارد

“همکاری ما با ZITY در مادرید یک موفقیت چشمگیر بوده است ، و ما خوشحال می شویم که خدمات خود را گسترش می دهند فرانسه، گفت: “Aarjav Trivedi ، مدیر عامل Ridecell.” نگه داشتن عملیاتی و بهینه سازی ناوگان ها کلید سودآوری است. بستر تحرک با کارایی بالا ما به شرکت های تحرک کمک می کند تا خدمات کارآمد و لذت بخش را اجرا کنند ، بنابراین شرکت هایی مانند ZITY می توانند به رشد و موفقیت خود ادامه دهند. ”

Ridecell تنها پلتفرم انتهای پایان دنیا را برای انواع تحرک از جمله اشتراک ماشین ، سوارکاری و اشتراک های کوتاه مدت وسایل نقلیه ارائه می دهد. این پلتفرم برای ایجاد مشاغل با تحرک با بازده بالا برای سودآوری بیشتر طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر به www.ridecell.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  اندازه بازار کیف تا سال 2027 ارزش 53.9 میلیارد دلار دارد

درباره Ridecell

Ridecell به شرکتها کمک می کند تا تجارت های سودآور تحرک را ایجاد و اداره کنند. با استفاده از ابزار پرمصرف شرکت Mobility ™ SaaS از نرم افزار هوشمند ، خدمات تجاری و شرکای اکوسیستم ، مشتریان Ridecell سه درایور اصلی سود را به حداکثر می رسانند: تجربه مشتری ، استفاده از ناوگان و کارایی عملیاتی.

Ridecell که در سال 2009 تاسیس شد ، امروز برخی از موفق ترین سرویس های تحرک را در شهرهای سراسر کشور اختیار می کند اروپا و آمریکای شمالی. این خدمات شامل ZITY از Ferrovial و Groupe Renault ، Gig Car Share از AAA ، و سرویس ridesharing Blu Smart EV است.

Ridecell مقر آن است سان فرانسیسکو ، کالیفرنیابا بیش از 170 کارمند در دفاتر سراسر جهان.

تماس با رسانه:
جین گیدون
تلفن: 415-682-9292
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Ridecell Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ridecell.com/

پاسخی بگذارید