به روزرسانی سهامدار Fourth Wave Energy Inc. در مورد خرید سقف خورشیدی

به روزرسانی سهامدار Fourth Wave Energy Inc. در مورد خرید سقف خورشیدی

در صورت تکمیل این شرکت ، شرکت قصد دارد تولید ، بازاریابی و توزیع در سراسر کشور انجام دهد آمریکای شمالی سقف های کاشی خورشیدی طراحی شده توسط DeSol Power Tiles. ما به طور فعال تیم های فروش و بازاریابی را با دسترسی به سازندگان ، سقف سازها ، نصاب های خورشیدی و توسعه دهندگان در سراسر کشور هدف قرار داده ایم ایالات متحده آمریکا به عنوان نمایندگی فروش ما عمل کنیم.

مطلب مرتبط  Sasol تولید سودآور در پروژه پنجم و ششم ساخت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز را اعلام کرد

سیستم DeSol Power Tile به راحتی توسط پیمانکاران محلی ، سقف سازان و توسعه دهندگان نصب می شود. با توجه به این سهولت نصب ، شرکت قصد دارد با بازاریابی اضافی از طریق نمایندگی ها و راه های آنلاین ، مقیاس خود را به سرعت و به طور موثر تنظیم کند.

این شرکت در حال بررسی سایر گزینه های تولید برای کمک به افزایش حاشیه در محصول بوده و با گذشت زمان اطمینان دارد و با مقیاس می تواند هزینه ها را تا 30 تا 40 درصد کاهش دهد. این شرکت همچنین معتقد است كه تغییر دولت جدید آمریكا به افزایش یارانه ها و مزایای كلی انتقال انرژی خورشیدی در كل كمك خواهد كرد ایالات متحده.

ساختمانهای مسکونی و تجاری تقریباً 30٪ از کل انتشار گازهای گلخانه ای را ایجاد می کنند و به هدف اصلی فعالان آب و هوایی در مسیر آینده با کربن کم یا صفر تبدیل شده اند. ایالات متحده تقریباً 80 میلیون خانه دارد و فقط حدود 3٪ آنها به انرژی پاک خورشیدی تبدیل شده اند.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال 155 میلیون کرون سفارش برون مرزی در برزیل کسب کرد

کاشی DeSol در سال تولید و ثبت شد ایالات متحده توسط یک بلژیک مهندس خورشیدی مستقر در پاسخ به نیاز روزافزون به گزینه سقف خورشیدی زاهدانه.

تماس با شرکت:

انرژی موج چهارم
تلفن: 408-213-8874
www.fourthwaveenergy.com
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE چهارمین موج انرژی ، شرکت

لینک های مربوطه

https://fourthwaveenergy.com/

پاسخی بگذارید