به روزرسانی شرکت فیوز کبالت و نامه رئیس جمهور به سهامداران

به روزرسانی شرکت فیوز کبالت و نامه رئیس جمهور به سهامداران

ونکوور ، بریتیش کلمبیا، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت فیوز کبالت (“شرکت” یا “فیوز”) (TSXV: FUSE) (فرابورس: FUSEF) (FRA: 43W3) می خواهد اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه و وضعیت فعلی شرکت و همچنین پیشنهادی آن در اختیار سهامداران خود قرار دهد. برنامه عملیاتی سال 2021

نامه ای از رئیس جمهور

به سهامداران و شرکای ما:

از آنجا که فوریه 2020، این شرکت در دوره عدم اطمینان جهانی ناشی از همه گیری جهانی COVID-19 ، از جمله نام تجاری جدید و تأمین مالی شرکت ، کاملاً موفق شده است. اکنون که یک واکسن در معرض دید است ، علاقه به راه حل های فن آوری پاک ، از جمله خرید وسایل نقلیه الکتریکی ، دوباره افزایش یافته است. شرکت تسلا همچنان یکی از باارزش ترین شرکتهای خودروسازی است که توسط لانگ شات قرار دارد و در لیست برخی از با ارزش ترین شرکتهای دولتی در سراسر جهان قرار دارد.

ما در حال برنامه ریزی برای برنامه های اکتشاف 2021 کانادایی خود در کبالت انتاریو، و برنامه ریزی برای افزایش و انتقال بیشتر خواص اکتشاف مواد معدنی ما است. تیم اکتشافی این شرکت در حال بررسی کارهای اکتشافی گذشته ما است تا یک طرح کاوش واقعی برای سال 2021 ارائه دهد.

آقای ستر در ادامه اظهار نظر می کند: “به یاد بیاورید که همین چندی پیش ، حفاری گذشته ما بر روی ما نتیجه گرفت انتاریو خواص کبالت نشان داد تقاطع 21.9. بیش از کبالت 0.36 مگابایت و 18.7٪ کبالت اور 0.15 متر در املاک کبالت Teledyne (انتشار خبر) 18 ژانویه 2018) ، و تقاطع 8.42٪ کبالت بیش از 0.30 متر در ملک گلنکور (انتشار خبر) 17 ژانویه 2018) این نتایج چشمگیر است. این نتایج همراه با سایر نتایج مته کبالت با درجه بالا که در طول برنامه های اکتشاف گذشته یافت شده ، دلیل این است که ما از ادامه کار بر روی خواص خود هیجان زده هستیم. “

فیوز علاوه بر افزودن سرمایه در گردش و مطالبه مجدد 100٪ دارایی های کبالت کانادایی ما طی سال گذشته ، این هزینه را نیز دارد چندین نفر باتجربه را به تیم ما اضافه کرد که به شرکت امکان می دهد نتایج این دو ویژگی را به دست آورد. آقای ستر اظهار نظر می کند: “ما می خواهیم تا پایان تقویم 2021 به تیم مدیریتی و هیئت مدیره خود اضافه کنیم و منتظر این اعلامیه ها باشیم.”

مطلب مرتبط  ناسا ماشین های بصری را برای دانلود در اندازه گیری آب در ماه انتخاب می کند

بعلاوه آقای ستر اظهار داشت: “شرکت در دراز مدت به بازار کبالت اعتقاد دارد و ما همچنان به کاوش و توسعه خواص اکتشاف مواد معدنی خود ادامه خواهیم داد. انتاریو. این دارایی های بزرگ و مهم شرکت هستند که بیشتر به دلیل ظهور بازار کلی وسایل نقلیه الکتریکی و نیاز به منابع جدید جهانی کبالت است. به عنوان مثال ، یک تسلا مدل S برای باتری خود به 51 پوند کبالت نیاز دارد و کبالت جز essential اساسی یک باتری قابل شارژ یون لیتیوم است. پیش بینی می شود وسایل نقلیه الکتریکی بخش عمده ای از این تقاضای فلزی را در آینده افزایش دهند و پیش بینی می شود تا سال 2035 از تعداد کمی امروز به 140 میلیون وسیله نقلیه برسد. به دلیل این تقاضا ، همسایه ما در انتاریو در حال راه اندازی مجدد است آمریکای شمالی تنها پالایشگاه کبالت دارای مجوز ، در کنار سرمایه گذاری توسط شرکت بزرگ معدن و تجارت Glencore of 45 میلیون دلار (اخبار سرمایه گذاری گلنکور)) ما خوشحالیم که این پالایشگاه ، پس از بهره برداری ، تاسیسات نزدیک را برای تصفیه همه و همه کبالت از منطقه ارائه می دهد ، خصوصاً اینکه ما با Glencore توافق نامه موجودی برای این خواص داریم. همانطور که می بینید ، آینده کبالت مطمئناً درخشان است و مدیریت فیوز در مورد تقاضای آینده این فلز بسیار مثبت است. “

این تغییرات شرکت را برای آینده ای روشن برای سهامداران ما قرار داده است.

“ما بسیار خوشحالیم که سهامداران ما همچنان از شرکت ما و برنامه های اکتشافی ما در حمایت می کنند کانادا، “نظر آقای رابرت ستر، رئیس و مدیر عامل فیوز. “بودجه ای که اخیراً دریافت کرده ایم برای برنامه های مختلف اکتشافی ما در نظر گرفته شده است تا ارزش آنچه در زیر زمین داریم را بهبود بخشد و در نهایت به دنبال نزدیک کردن این خواص به تولید خواص کبالت هستیم. این کار کار سختی را می طلبد ، اما تیم ما برای چالش آماده است. “

مطلب مرتبط  شمال ورتکس از پرداخت سود به بدهی های قابل تبدیل خبر می دهد

از اینکه در این سفر به ما پیوستید متشکریم ، و ما منتظر یک سال عالی 2021 هستیم.

خالصانه،

رابرت ستر
رئیس و مدیر عامل

شخص واجد شرایط

Joerg Kleinboeck ، P.Geol. ، یک فرد واجد شرایط در متن ابزار ملی 43-101 ، این خبر را بررسی کرده و نتیجه گرفته است که اطلاعات را به صورت صحیح منعکس می کند که در گزارش های مختلف خبری و گزارش های ارزیابی از آنها گرفته شده و تایید افشای علمی و فنی ذکر شده در خبرنامه.

درباره Glencore plc. https://www.glencore.com

Glencore plc یک تولید کننده و بازرگان عمده کالا است ، که در سراسر جهان با فعالیت های متنوع شامل حدود 150 معدن و متالورژی ، تولید نفت و دارایی های کشاورزی فعالیت می کند. فعالیت های صنعتی و بازاریابی گلنکور توسط یک شبکه جهانی متشکل از بیش از 90 دفتر در بیش از 50 کشور واقع شده است که در آنها حدود 155،000 نفر از جمله پیمانکاران را استخدام می کند. گلنکور کالاهای فیزیکی حاصل از تولیدکنندگان شخص ثالث و همچنین تولیدات خود را معامله و توزیع می کند. این شرکت همچنین تأمین مالی ، پردازش ، ذخیره سازی ، تدارکات و سایر خدمات را به تولیدکنندگان کالا و مصرف کنندگان ارائه می دهد.

درباره شرکت فیوز کبالت www.fusecobalt.com

Fuse Cobalt Inc. یک شرکت اکتشافی مستقر در کانادا است که با نماد FUSE در بورس سرمایه گذاری TSX تجارت می کند. تمرکز شرکت در اکتشاف فلزات با ارزش بالا است که برای تولید باتری مورد نیاز است.

خصوصیات کبالت انتاریو: فیوز دارای 100٪ سود ملک Glencore Bucke خود ، واقع در Bucke Township، 6 کیلومتری شرق-شمال شرقی از کبالت ، انتاریو، مشروط به تهیه شرایط بازگشت ، حق امتیاز تولید و توافقنامه برداشت. ملک Glencore Bucke از 16.2 هکتار تشکیل شده و در امتداد مرز غربی پروژه Teledyne Cobalt Fuse واقع شده است. این شرکت همچنین دارای 100٪ سود ، مشروط به حق امتیاز ، در پروژه Teledyne است که شامل 785 هکتار زمین است و همچنین در نزدیکی آن واقع شده است. کبالت ، انتاریو. Teledyne Property مرزهای جنوبی و غربی ادعاهایی را میزبانی می کند که میزبان معدن Agaunico ، تولید کننده سابق هر دو نقره و کبالت بود.

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 در بازار پلاتین کمتر از آنچه انتظار می رود

املاک لیتیوم نوادا: فیوز دارای 100٪ علاقه به 100 مورد ادعای مالکیت با مساحت 2000 هکتار (809 هکتار) در Teels Marsh ، نوادا است. این ملک با نام Teels Marsh West برای آب نمک های لیتیوم بسیار چشمگیر است و تقریباً در 48 مایلی شمال غربی دره کلیتون و معدن لیتیوم راک وود واقع شده است. راک وود است آمریکای شمالی فقط از سال 1967 معدن لیتیوم آب نمک تولید می کند که از تولید لیتیوم پشتیبانی می کند. دسترسی به Teels Marsh از طریق جاده خاکی ، غرب بزرگراه 95 و شمال غربی بزرگراه 360 انجام می شود.

به نمایندگی از هیئت مدیره
رابرت ستر
رابرت ستر، رئیس جمهور و مدیر عامل

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند. این نسخه خبری ممکن است شامل گزاره های آینده نگر باشد که شامل اظهارنظرهایی می شود که شامل رویدادها و شرایط آینده است ، که در معرض خطرات و عدم اطمینان های مختلف است. به جز بیان واقعیت های تاریخی ، نظراتی که به پتانسیل منابع ، برنامه های کاری آینده ، تفسیرهای زمین شناسی ، دریافت و امنیت عناوین املاک معدنی ، در دسترس بودن بودجه و سایر موارد می پردازند ، آینده نگر هستند. گزاره های آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی ممکن است از این گزاره ها متفاوت باشد. شرایط عمومی کسب و کار عواملی هستند که می توانند نتایج واقعی را از بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند.

مخاطب:
تلفن: +1 (236) 521-0207
FuseCobalt.com

SOURCE Fuse Cobalt Inc.

لینک های مربوطه

https://fusecobalt.com

پاسخی بگذارید