به روزرسانی پالایشگاه CITGO دریاچه چارلز

به روزرسانی پالایشگاه CITGO دریاچه چارلز

هوستون، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – شركت CITGO Petroleum امروز هیچ گونه مساله ایمنی یا انتشار هیدروكربن ناشی از تأثیر مستقیم طوفان لورا را در مجتمع تولید دریاچه چارلز گزارش نداد.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “ما خوشحالیم که تأیید می کنیم همه کارمندان ما ایمن هستند.” کارلوس جوردا، “و به لطف پیشبرد و تلاش سخت کارمندان پالایشگاه ما ، هیچ گونه شعله ور و رهایی از هیدروکربن های ناشی از این طوفان وحشتناک رخ نداد. کارمندان پالایشگاه ما در این مدت حرفه ای فوق العاده ای را نشان دادند.

مطلب مرتبط  شرکت Nio-Star ، املاک وثیقه را به RD Volusia LLC منتقل می کند

این پالایشگاه در اثر وزش باد شدید صدمه دید. در حال حاضر یک ارزیابی دقیق ، که انجام آن چند روز طول خواهد کشید ، همانطور که قصد دارد خسارت را برطرف کند ، در حال انجام است. CITGO تا پایان ارزیابی نمی تواند برنامه راه اندازی مجدد را صادر کند ، اما شرکت انتظار شروع مجدد فوری را ندارد.

جوردا افزود ، “افکار ما با همه افراد متاثر از طوفان است. ما در حال همکاری با مقامات محلی برای پشتیبانی از تلاش ها برای بازگرداندن منطقه هستیم.”

مطلب مرتبط  هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

درباره CITGO
شرکت CITGO Petroleum که مقر آن در هیوستون ، تگزاس است ، با یک مارک شناخته شده ، یک رهبر شناخته شده در صنعت پالایشگاه است. CITGO سه پالایشگاه واقع در Corpus Christi ، تگزاس را اداره می کند. دریاچه چارلز ، لا. و Lemont ، Ill. ، و به طور کامل و / یا مشترکاً دارای 42 ترمینال ، شش خط لوله و سه روانکار مخلوط و بسته بندی گیاهان هستند. CITGO با تقریباً 3400 کارمند و ظرفیت خام ترکیبی تقریبی 769000 بشکه در روز (بشکه در روز) ، به عنوان ششمین بزرگترین و یکی از پیچیده ترین تصفیه خانه های مستقل در ایالات متحده قرار گرفته است. CITGO حمل و نقل ، حمل و نقل مواد سوختی ، روان کننده ها ، پتروشیمی ها و سایر محصولات صنعتی را انجام می دهد و شبکه ای تقریباً 4،600 خرده فروشی مارک دار با مالکیت محلی و اداره شده را تأمین می کند که همگی در شرق کوههای راکی ​​واقع شده اند. شرکت CITGO Petroleum متعلق به CITGO هولدینگ ، شرکت است.

مطلب مرتبط  صنعت جهانی اسید H (CAS 90-20-0) (2020 تا 2025)

شرکت CITGO SOURCE

لینک های مربوطه

www.citgo.com

پاسخی بگذارید