به گزارش IDTechEx ، فرصت مواد در بازار 38 میلیارد دلاری جدید

به گزارش IDTechEx ، فرصت مواد در بازار 38 میلیارد دلاری جدید

به عنوان مثال ، بیش از 10،000 دلار/ W در حال حاضر برای ضبط 30٪ کارآمد PV-V ترکیب LL-V در یک ساعت طراح ، به عنوان آرایه ای بر روی ماهواره یا سطح یک پهپاد با ارتفاع زیاد ، پرداخت می شود. یکی دیگر از فن آوری های در حال ظهور PV فن آوری مس – ایندیوم گالیم دی سولنیید به تازگی به پایان رسیده است 2 میلیارد دلار فروش تنها در ده سال. بیشتر PV های نوظهور ، فیلم های نازک ، انعطاف پذیر و بعضی از آنها کشش هستند و بازارهای جدید زیادی را ایجاد می کنند. PV کاملاً رول در تلفن همراه ، پوست معمولی هواپیما ، میلیاردها گره اینترنت اشیاء دارید؟

صدها میلیون نمای ساختمان دیگر به این PV سبک وزن نیاز دارند. PV-داخلی “lll-V” با راندمان سه برابر به تازگی در معرض فروش است که توسط زیر آب دنبال می شود. محققان حتی سه فناوری برای رنگ PV را هدف قرار داده اند. جابجایی وسایل نقلیه از قایق به اتوبوس … این لیست ادامه دارد و ادامه می یابد. (علاقه مندان به قالب های جدید کاملاً جدید برای الکترونیک و الکترونیک ، باید گزارش IDTechEx ، “Electronic Electronics Reshaped 2020-2040” را مشاهده کنند).

به طرز حیرت انگیزی ، خط لوله تحقیق PV بهبودهای بیشتری را در رابطه با جهش در حال حاضر چشمگیر در زندگی ، کارایی ، هزینه و غیره در سالهای اخیر تضمین می کند. CIGS به فتوولتائیک آلی OPV می پیوندد و کاملاً عاری از فلزات سنگین است که ممکن است در هنگام سوءاستفاده یا دفع غلط ساطع شود. مواد نادر مشروط به افزایش قیمت در حال دور زدن است. شفافیت ، تجزیه پذیری تجزیه پذیری ، در دسترس بودن فیلم های وسیع ، لایه بندی فن آوری های مختلف در کنار یکدیگر – همه فروش بیشتری را باز می کنند.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

آن را بی سر و صدا زمزمه کنید ، اما با استفاده از سیلیکون در نزدیکی محدودیت های نظری خود و گرفتن مناطق عظیم از املاک و مستغلات – اغلب زمین های کشاورزی نخستین و دریاچه ها – این PV چندمنظوره ، نیمه هادی مرکب که توسط تویوتا بر روی خودرو ساخته می شود ممکن است حتی با “نیروگاه” سیلیکون رقابت کند. روزی با تأمین هزینه مناسب در نیمی از منطقه و بنابراین بسیار گسترده تر قابل استقرار و قابل قبول است.

گزارش 200 صفحه IDTechEx با عنوان “فرصت های مواد در فتوولتائیك های نوظهور” با خلاصه اجرائی و نتیجه گیری كافی برای افراد با زمان محدود شروع می شود. در اینجا 18 نتیجه گیری اولیه ، پیش بینی های 2020-2040 و نقشه راه با استفاده از فناوری ، حساسیت به قیمت و منحنی های یادگیری پیش بینی شده ، شکاف در بازار ، سلسله مراتب کاربرد و تقابل با تجارت سیلیکون کاملاً متفاوت با جنگ قیمت و مبارزه با مرگ در چین سپس مقدمه فضیلت شگفت انگیز PV را در حال حاضر ، پارامترهای مهم ، گزارش SOFT ، معماری PV ، روند کارآیی نشان می دهد. به طور خاص ، گزینه های اصلی PV فراتر از سیلیکون را با جزئیات مقایسه کنید ، از جمله آمادگی تولید و 13 نمونه از قالب های جدید ، پیشرفت در شخصی سازی کاربر و بسیاری از مکان ها و ترکیب های جدید.

مطلب مرتبط  پوشش جهانی پوششهای پلی اورتان (PU) توسط فناوری ، بستر ، استفاده نهایی ، شرکت و منطقه

فصل 3 به درون معماری نیمه هادی LL-V PV ترکیبات معدنی ، فرصت های مواد با حمایت بوئینگ اسپکترولاب ، سبک ، تویوتا و دیگران و مسیرهای کاهش هزینه به سمت فروش حجم تحقیق شده توسط NREL غواص می شود. فصل چهارم مربوط به فرصتهای CIGS indium galium discelenide CIGS از جمله پیشرفت آزمایشگاهی در کاهش هزینه ها ، افزایش بهره وری و از بین بردن کادمیوم با معماری های جدید است. فعالیتهای Ascent Solar ، Flisom-EMPA ، Manz ، Renovagen ، Solar Frontier و دیگران را ببینید. فصل پنجم در مورد فرصتهای آلی مواد OPV ، وضعیت و آینده رقابتی اخیراً تغییر یافته خود را با راندمان سریع و افزایش عمر نشان می دهد ، بسیاری از بازیکنان از جمله زره پوش – Opvius ، Heliatek ، تأمین کننده مواد و شکاف موجود در بازار را پروفایل می کند. انتخاب های جدید مولکول ، از بین بردن فولرن و لایه های مهم موانع آن در اینجا است.

فصل 6 نگاهی هوشیارانه به سودمندی PV متعادل پرورسکایت PV است که با بهره وری از پایداری و استفاده از سرب و آنچه در مورد آن انجام می شود ، به دست می آورد. فصل 7 گزینه های اصلی شیمی را با فناوری دوگانه مانند پراوسکایت روی سیلیکون یا CIGS و سپس فرصت های کوانتومی و فرصت های PV کارتهای وحشی بسته می کند. در اینجا مسائل مربوط به سمیت ، برداشت رکتن و مواد 2D وجود دارد. فصل 8 و 9 یک تجزیه و تحلیل نزدیک از خمیرهای رسانا و لایه های مانع مهم است که در کل استفاده می شود.

مطلب مرتبط  Zoomlion در نمایشگاه Bauma China 2020 با راه اندازی پیشرفته ترین ماشین آلات ساختمانی با تضمین بیش از 3 میلیارد دلار سفارش در ایالات متحده ، برزیل - پرتغالی آمریکای لاتین - español español English English Français

فقط گزارش IDTechEx ، “فرصتهای مواد در فتوولتائیك های در حال ظهور 2020-2040” تجزیه و تحلیل جدید ، جهانی و مبتنی بر واقعیت را در مورد فتوولتائیك های نوظهور با دید 20 ساله ارائه می دهد. برای کل صنعت برداشت ، به گزارش IDTechEx ، “مایکروویو برداشت انرژی به گیگاوات: فرصتهای 2020-2040” مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/MaterialsPV یا برای پرتفوی کامل تحقیقات موجود از IDTechEx ، لطفاً به www.IDTechEx.com/Research مراجعه کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک تجارت خود را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

اینفوگرافیک – https://mma.prnewswire.com/media/1199274/IDTechEx_Photovoltaics_Report_Infographic.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/478371/IDTechEx_Logo.jpg

تماس با رسانه:
ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]Ex.com
+ 44- (0) 1223-812300

SOURCE IDTechEx

لینک های مربوطه

https://www.idtechex.com

پاسخی بگذارید