به گفته نگهبان مصرف کننده ، هیچ چاه جدید بدون شرکت نفتی که مجوز وثیقه می گذارد

به گفته نگهبان مصرف کننده ، هیچ چاه جدید بدون شرکت نفتی که مجوز وثیقه می گذارد

لس آنجلس، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – دیده بان مصرف کننده از فرماندار گاوین نیوزوم خواست تا از شرکت های نفتی اجازه دریافت مجوز چاه های نفت جدید را صادر کند ، بدون این که ابتدا نیاز به پیوند کامل برای پاکسازی آنها داشته باشد.

در نامه ای به استاندار ، گروه مصرف کننده با اشاره به ورشکستگی قریب الوقوع دریل های نفتی به دلیل پایین آمدن قیمت نفت دلیل این امر را از استاندار خواست تا شرکت هایی را که قبل از حفاری فرو می ریزند ، مطرح کند. این دولت همچنین به میلیاردها میلیاردی که دولت برای بستن و پاکسازی چاه هایی که شرکت های نفتی هنوز برای پرداخت آن نیاز ندارند ، اشاره کرد.

در این نامه آمده است: “با توجه به کسری شدید دولت ، لازم است هیچ چاه جدیدی بدون اتصال کامل به منظور تمیز کردن آنها و الزام اتصال تعداد معینی از چاه های بیکار در ازای دریافت مجوز جدید تصویب نشود.”

این نامه برای تنظیم کننده های نفتی ایالتی که تازه به شرکت های نفتی بازپرداخت پرداخت هزینه ها و ارائه برنامه هایی برای مدیریت چاه های بیکار محیط زیست را ارائه داده بودند ، مطرح شد.

مطلب مرتبط  USW از آخرین کمک COVID پشتیبانی می کند ، خواستار ادامه اقدامات دو طرفه است

“این بازیابی دقیقاً با توجه به فاحشه ، تصمیم اشتباه سیاسی است 9.2 میلیارد دلار صنعت نفت مدیون است کالیفرنیا برای وصل کردن و بستن چاهها در پایان عمر مفیدشان ، “Consumer Watchdog در نامه ای به Newsom نوشت.” شرکت ها فقط تعداد کاملی را ارائه داده اند 110 میلیون دلار براساس گزارش اخیر شورای علوم و فناوری کالیفرنیا ، در پیوند آن چاهها “.

نامه را اینجا بخوانید: https://consumerwatchdog.org/sites/default/files/2020-05/LtrNewsomeIdledWells5-20-20.pdf

“تولید کنندگان نفت چاه ها را بیکار نگه می دارند کالیفرنیا در بیشتر مواقع برای جلوگیری از هزینه وصل و بسته شدن دائمی آنها “، در این نامه آمده است.

“در کالیفرنیا ، از مجموع 107،000 چاه فعال ، تقریباً 35،000 حلقه چاه بیکار و 35000 مورد دیگر به سختی تولید می شوند. بسیاری از شرکت ها نمی خواهند پول را برای وصل کردن چاه های بیکار یا حاشیه تولید کنند.” چاه های بیکار برای ماندن در این راه برای ده ها سال است. “

مطلب مرتبط  افتتاحیه جایزه 'برنامه صنعتی' جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، توانمندسازی نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی

طبق قانون ایالتی ، شرکتهای نفتی باید در ازای مجوز برای حفر چاههای چاهکشی و یا دوباره چاه ، اوراق قرضه خود را تأمین کنند تا اطمینان حاصل شود که چاه ها در پایان عمر تولیدی خود وصل و تمیز می شوند. اما تنظیم کننده های دولت هرگز وقتی که میانگین هزینه های انتقال از چاه در داخل باشد ، شرکت ها را مبلغ واقعی قرار نمی دهند کالیفرنیا است 86000 دلار، دیده بان مصرف کننده گفت.

هفت دریل بزرگ این ایالت ، که 75 درصد کل چاه ها را کنترل می کند ، اوراق قرضه ای منتشر کرده اند که به طور متوسط ​​فقط 230 دلار در هر چاه

در این نامه آمده است: “این رسوایی است.” “از آنجا که شما در ژانویه 2019 مسئولیت کار را بر عهده گرفتید ، CalGEM در کل 6168 مجوز جدید صادر کرده است ، به استثنای وصل کردن و بسته شدن چاه. بر اساس متوسط ​​هزینه های پذیرش از 86000 دلار در هر چاه ، این شرکت ها باید راه اندازی می کردند 530 میلیون دلار“”

مطلب مرتبط  فروشندگان سوخت ، کامیون ها و پلاستیک های مسافرتی مخالف لایحه حمل و نقل سطحی کمیته خانه هستند ، "سرمایه گذاری در قانون آمریکا"

تحلیلگران صنعت نفت پیش بینی می كنند كه حداقل 100 شركت نفتی در سطح كشور می توانند طی سال آینده به دلیل خلط روغن و افت قیمت نفت از سال 2014 ورشكسته شوند.

این شامل شرکت هایی مانند California Resources Corp. (CRC) ، اسپینوف اشیاءالکتریک پترولیوم است. CRC در حال ورشکستگی در لبه ورشکستگی است 5 میلیارد دلار در صورت بدهی ، اما 20٪ از چاه های بیکار در ایالت را کنترل می کند. ورشکستگی آن دولت را با هزینه هایی برای وصل کردن چاه های ساحلی خارج می کند 1.4 میلیارد دلارطبق تجزیه و تحلیل توسط طرح ردیاب کربن. بستن چاه های دریایی آن هزینه دیگری خواهد داشت 2.3 میلیارد دلار.

“تنها اقدام محتاطانه ، برای صرفه جویی در میلیارد های دولت در هزینه های پاکسازی ، صدور یک دستورالعمل اجرایی برای متوقف کردن مجوزهای بیشتر برای چاه های بدون شرکت های نفتی است که مبلغ لازم و ضروری پول را ابتدا برای وصل هر یک از آنها می گیرند.” . “مأمورین مالیات دهندگان چیزی کمتری ندارند.”

SOURCE Watchdog Consumer

لینک های مربوطه

http://www.consumerwatchdog.org

پاسخی بگذارید