به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

باتری های لیتیوم یونی هنگامی که به 100 وات بر کیلوگرم رسید ، در سطح سالانه میلیاردها دلار فروخته می شدند. Aowei و Toomen به تازگی ابرخودروها را با آن فشرده سازی ، نیپون کیمیکون و دیگران به فروش می رسانند. در مقایسه با باتری ها ، ابررساناها ایمن تر هستند ، تحمل اضافه بار را دارند ، از سیستم های مدیریت باتری پیچیده جلوگیری می کنند. اکثر اکنون غیر قابل اشتعال ، غیر سمی و بدون هیچ گونه بدبختی برای دفع کنترل شده ، کمترین هزینه کل مالکیت را تأمین می کنند. 14٪ از انرژی کمتری را هدر دهید ، دو بار انرژی احیا کننده را از جرثقیل یا کامیون بگیرید. عمر در چهار برابر بهتر ، عمر چرخه و چگالی توان ده برابر ، چهار برابر کمتر کیلووات ساعت برای دوچرخه سواری شدید نیرو لازم است (تخلیه عمیق نیست “با ریختن باتری”).

موفقیت دوم این است که Geely با استفاده از خودروهای هیبریدی بزرگ از سال 2021 ، ماشینهای اوج تراشیدن بزرگ را از سال 2021 به بازار عرضه کرد ، بعداً ، پتانسیل بازار نیز میلیاردها دلار است. دستیابی به موفقیت سوم ، فرمت های جدید غیر عملی با باتری های یک اتومبیل خود شفا Lamborghini با بدنه ابررسانایی گرفته تا فیلم حسگر پوشیدنی با پشتی ابررسانایی است که به اندازه کافی کشیده شده و قابل اندازه گیری است.

ابررساناها بهبود یافته و انواع آنها فرصت های عظیمی را در مینی باری ها ، قطارها ، ترامواها ، کامیون ها ، وسایل نقلیه خارج از جاده سنگین ، تأمین انرژی ناخواسته کوچک برای گره های IOT با استفاده از برداشت انرژی ، غول های 1 مگاوات ساعت برای بیمارستان ها ، مراکز داده فراهم می کند. در حال حاضر ، آنها اسکنر مغزی ، بلند کردن قطارهای Maglev ، راه آهن قدرت و اسلحه های لیزری ، به فضای عمیق می روند و تنها پشتیبان قابل اعتماد برای تنظیم تیغه های توربین بادی ، ترمزهای وسیله نقلیه ، هواپیما و درهای اتوبوس را تهیه می کنند. آنها از نظر منفی 40 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کنند ، حتی 85 درجه سانتیگراد آنها به معنای کمتر یا خنک کننده در مقایسه با باتری ها است. Supercapacators عاشق روند ایمنی ، بدون سموم ، سریعترین شارژ و متناسب با فراموشی هستند.

مطلب مرتبط  هیلتی از محصولات جدیدی که بر بهبود ایمنی و کارآیی در طول بازیابی COVID-19 متمرکز شده اند ، رونمایی کرد

“بازارهای Supercapacitor ، نقشه راه فناوری ، فرصتهای 2021-2041” تنها گزارش COVID-19 در مورد کلیه بازارهایی است كه با نقشه راه فن آوری جدید مطابقت دارند و به طور منحصر به فرد 20 سال پیش را با استفاده از برنامه و جغرافیا پیش بینی می كنند و كمترین اختلال در بازار را پیش بینی می كنند. ارزیابی نه تبشیر.

خلاصه و نتیجه گیری های اجرایی برای کسانی که دارای مدت زمان محدود هستند کافی است: 37 صفحه آن اکثراً اینفوگرافی جدید ، پیش بینی ، مقایسه فروش و دستیابی به موفقیت ، 23 نتیجه گیری اصلی است. بازارها را با رشد مداوم و مواردی که اوج خواهد یافت درک کنید. پیش بینی بازار ارزش توسط هشت بخش برنامه – اتومبیل ، اتوبوس / کامیون ، خارج از جاده ، راه آهن ، انرژی ، هوافضا / نظامی ، الکترونیک ، دریایی / سایر به علاوه پیش بینی وارونه ، پیش بینی شده توسط چهار منطقه جهانی. ده تولیدکننده برتر در سفارش فروش ، شماره تولیدکننده براساس منطقه ، تأثیر عددی مداوم COVID-19 ، تأثیر عددی در اوج خودرو ، برقی در مقابل بازنده.

مطلب مرتبط  بازار اجاره کمپرسور جهانی 2020-2025: افزایش فعالیت های معدنی

مقدمه ابررساناها و مشتقات آنها را پیش بینی تغییرات پیش بینی می کند. جداول این بسیاری از پارامترهای نوظهور را با خازن ها و باتری های معمولی مقایسه می کنند ، نشان می دهد که تأکید تحقیقات با پتانسیل بازار ضعیف مطابقت دارد و به میراث 20 ساله COVID-19 در بازار خودرو می دهد.

فصل 3 همه 80 تولیدکننده ابررساناها را ارزیابی می کند ، بلکه فقط یک فهرست نیستند. شرکت هایی که دارای فروش بزرگ یا محصولات دستیابی به موفقیت هستند ، اخیراً مورد توجه ویژه ای مانند خازن اوانز قرار گرفته اند 7 میلیون دلار نظم و تقوا منحصر به فرد. مشاهده ده ستون بیش از 53 صفحه بسته بندی شده متراکم بر اساس بازدیدهای جهانی ، مصاحبه ها ، عکس های اصلی ، داده های خیلی اصلی. تقسیم بر اساس کشور ، اندازه خازن ، فناوری ها ، زمان ، مکان چین پیشرو / عقب ماندگی پیشرفت در فناوری یا کاربرد است ، حاشیه بالا در مقابل کالایی است.

فصل چهارم “ابررساناها در هوا و فضا و کاربردهای نظامی” را از رادار گرفته تا مقررات ، نظارت بر هوا ، ایمنی هواپیماها نشان می دهد. فصل 5 همان کار را برای “ابررساناها در وسایل نقلیه داخلی و خارج از جاده و راه آهن” انجام می دهد که شامل معدن ، تدارکات و سایر وسایل نقلیه و جرثقیل ها است که بانک های بزرگ خازنی را برای افزایش نیرو در داخل و خارج استفاده می کند. این در فصل 6 “ابررساناها در بخش انرژی” دنبال می شود. در اینجا آخرین پیشرفت ها در برداشت انرژی باد ، جزر و مد ، موج و هوا ، جذب انرژی افزایش سکوی اقیانوس ، منبع تغذیه بدون وقفه به نفع ابررساناها است. این گزارش با سه پیوست ارائه تحقیقات مهم انتخاب شده در اتحادیه اروپا ، ژاپن و نیوزلند.

پیشرفت و تقویت بازار ابررساناها اکنون به سرعت در حال پیشرفت است و پیشرفت ها و اختلالات اساسی در بیست سال آینده به وجود می آید. آنالیز سطح PhD فقط در گزارش جدید IDTechEx ، “بازارهای Supercapacitor ، نقشه راه فناوری ، فرصتهای 2021-2041” موجود است.

مطلب مرتبط  HYDROVISION International تا 27 تا 29 ژوئیه سال 2021 در Spokane ، واشنگتن به تعویق افتاده است

IDTechEx در 3 میزبان وبینار رایگان با موضوع ابررساناها استراد سپتامبر – “ابررساناها گوشه را می چرخانند”. وبینار که توسط رئیس IDTechEx دکتر ارائه شده است پیتر هاروپ، سه بار از 3 پخش می شودراد (ساعت 2 صبح، 10 صبح و 5 بعد از ظهر BST) برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید و مکان خود را ثبت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/SuperCaps یا برای پرتفوی کامل تحقیقات مرتبط با IDTechEx مراجعه کنید ، لطفاً به www.IDTechEx.com/Research مراجعه کنید.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار شما را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+44 (0) 1223 812300

SOURCE IDTechEx

لینک های مربوطه

https://www.idtechex.com/

پاسخی بگذارید