بچل رئیس جمهور جدید را برای رهبری مشاغل جهانی نفت ، گاز و مواد شیمیایی و معادن و فلزات منصوب می کند

بچل رئیس جمهور جدید را برای رهبری مشاغل جهانی نفت ، گاز و مواد شیمیایی و معادن و فلزات منصوب می کند

در نقشهای جدید خود ، Marsden و MacAdam عملیات OG&C و M&M را در سراسر جهان با مسئولیت کلیه جنبه های عملکرد واحدهای تجاری و نتایج آنها برای مشتریان رهبری می کنند. مارشدن موضع خود را به عهده خواهد گرفت 8 سپتامبر، و مک آدام نقش جدید خود را از آغاز آغاز خواهد کرد اول نوامبر.

آلبرت گفت: “با تمرکز خود بر همکاری ، کیفیت و ایجاد ارزش پایدار ، پاول و آلی خود را به عنوان شرکای قابل اعتماد برای مشتریان خود اثبات کردند.” “رهبری آنها اطمینان حاصل خواهد کرد که ما آماده هستیم تا به مشتریان کمک کنیم تا در تلاش برای حل چالش های در حال تحول انرژی و منابع در حال شکل گیری آینده باشند.”

رئیس و مدیرعامل بچل برندان بچل گفت: “من افتخار و هیجان دارم که پاول و آلی قدم می گذارند تا این بخش های اصلی کار ما را هدایت کنند. من نیز شخصاً از آلاسدیر و پیج به خاطر چندین دهه خدمت به شرکت ما سپاسگزارم.”

مطلب مرتبط  Trilogy Metals از انتخاب مدیران خبر داد

تجربه Marsden شامل خدمت در نقش های ارشد ارباب رجوع در چندین پروژه برجسته برای OG&C است. از سال 2018 ، وی مدیر ارشد پروژه شیمیایی پنسیلوانیا ، یک مرکز پتروشیمی در سطح جهانی در دست ساخت است پیتزبورگ. پیش از این ، وی به مدت سه سال به عنوان مدیر ارشد پروژه برای پروژه LNG Wheatstone در خدمت داشت استرالیاو پیش از آن مدیر ارشد پروژه در نقطه عطف پروژه Queensland Curtis LNG بود استرالیا.

Marsden در سال 2014 به عنوان معاون رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ارشد در سال 2017 انتخاب شد. وی در سال 1995 با دریافت مدرک کارشناسی ارشد از شرکت دورام دانشگاه در انگلستان، و همکار در موسسه مهندسان عمران است.

مک آدام در حال حاضر مدیر عامل واحد تجاری زیرساخت شرکت است ، جایی که وی به رشد سبد پروژه این واحد و نظارت بر سرمایه گذاری ها در جهت ارتقاء توانمندی های خود در بخش های حمل و نقل هوایی ، عمرانی ، ریلی ، نیرو و ارتباطات کمک کرده است. در سال 2019 ، او به عنوان رئیس وظیفه واحد فعالیت کرد. پیش از این ، مدیر کل امور زیرساخت بود آسیا و اقیانوسیه منطقه مستقر در سیدنی.

مطلب مرتبط  بازار تصفیه آب در آفریقای جنوبی ، 2020-2025 توسط حالت نصب ، برنامه ، کانال فروش و منطقه

تجربه MacAdam شامل مدیریت برخی از پیچیده ترین پروژه های بزرگ در تاریخ شرکت است. او به عنوان مدیر پروژه Crossrail ، بزرگترین پروژه زیر ساخت های مدنی را در سال بر عهده داشت اروپا. او همچنین به عنوان مدیر پروژه High Speed ​​1 ، اولین خط ریلی با سرعت بالا در انگلستان خدمت کرده است.

مک آدام در سال 2009 به عنوان معاون رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ارشد در سال 2012 انتخاب شد. وی در سال 1985 به بختل پیوست. وی دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه برادفورد و همکار موسسه مهندسان عمران است. در سال 2016 ، او توسط دیلی تلگراف و انجمن مهندسی زنان در بین 50 زن برتر مهندسی انگلیس قرار گرفت.

درباره Bechtel:
بچل یک مهندس قابل اعتماد ، مهندسی ساخت و ساز و مدیریت پروژه در صنعت و دولت است. متمایز از کیفیت مردم ما و درایوهای بی امان ما برای ارائه موفق ترین نتایج ، ما توانایی های خود را با اهداف مشتریان خود تراز می کنیم تا تأثیر مثبت پایدار ایجاد شود. از سال 1898 ، ما به مشتریان كمك كردیم بیش از 25000 پروژه را در 160 كشور در هر هفت قاره كه اشتغال ایجاد كرده اند ، اقتصادهای رشد یافته ، بهبود مقاومت در برابر زیرساخت های جهان ، افزایش دسترسی به انرژی ، منابع و خدمات حیاتی داشته و به جهانیان تبدیل كنیم. مکانی امن تر و تمیز

مطلب مرتبط  Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

بچل در خدمت زیرساخت ها است. هسته ای ، امنیتی و زیست محیطی؛ نفت ، گاز و مواد شیمیایی؛ بازارهای معدن و فلزات. خدمات ما از طریق برنامه ریزی و سرمایه گذاری اولیه ، از طریق راه اندازی و بهره برداری محدود است. www.bechtel.com

مخاطب رسانه ای:

ایوا زاگر
[email protected]
تلفن + 1-713-235-3088

منبع بختل

لینک های مربوطه

http://www.bechtel.com

پاسخی بگذارید