بیانیه ای از Ameren Illinois

بیانیه ای از Ameren Illinois

COLLINSVILLE ، Ill.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – Ameren Illinois از فرصتی برای مشارکت در بحث های ذینفعان که برای توسعه سیاست انرژی صحیح برای ایلینویز. در امیر ایلینویز ، تمرکز ما بر این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان سرویس های Downstate به طور ناعادلانه با هزینه های قانون انرژی که برای سود آن نوشته شده اند ، غافل نشوند. شیکاگو. پس از بررسی اولیه چارچوب جدید استاندار ، ما به طور کلی با برخی از اصول موافق هستیم. ایالت فرصتی واقعی برای تولید انرژی خورشیدی بیشتر و گرفتن وسایل نقلیه برقی بیشتر در جاده ها دارد. ما از اجرای الزامات اخلاقی قوی تر پشتیبانی می کنیم ، همچنین باید ذینفعان انرژی مانند توسعه دهندگان انرژی تجدیدپذیر ، هیئت مدیره خدمات شهری شهروندان و سایر افراد را که ممکن است از قوانین انرژی بهره مند شوند را شامل شود.

مطلب مرتبط  برنامه نظارت بر واردات صنعت آلومینیوم اولیه ایالات متحده؛ خواستار اقدام فوری برای رسیدگی به جریان فعلی کانادا است

قابل توجه است که بسیاری از برنامه های پیشنهادی “اصلاحات” در قانون فعلی وجود دارند. به عنوان مثال ، هر سال ، خدمات شهری مستندات گسترده ای را درمورد هزینه های ما و برنامه های بهبود شبکه به عنوان بخشی از یک فرآیند نظارتی 9 ماهه ارائه می دهند. بسیاری از ذینفعان از جمله دادستان کل و گروه های مصرف کننده می توانند هزینه های خود را به چالش بکشند. و آنها انجام می دهند. نتیجه نهایی یک فرایند شفاف و عادلانه است که نتیجه منصفانه ای را ارائه می دهد. نرخ مشتری امروز نسبت به سال 2011 پایین تر است و بازاریابی مبتنی بر عملکرد در واقع باعث نجات مشتریان Downstate شده است 187 میلیون دلار در مقایسه با رای گیری سنتی.

با توجه به آینده انرژی پاک در ایلینویز، یک تصور غلط رایج وجود دارد که انرژی پاک انرژی آزاد است. در مقابل ، تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که یکی از برنامه های انرژی پاک به تنهایی هزینه اضافی را برای مشتریان مسکونی Downstate هزینه خواهد کرد 1.8 میلیارد دلار بیش از ده سال این بالاتر از چیزی است که مشتریان ما در حال حاضر برای برنامه انرژی پاک فعلی پرداخت می کنند.

مطلب مرتبط  Metso برای تحویل سیستم دامپر ماشین دوار راه آهن به حمل و نقل CSX در ایالات متحده

ما نگران این هستیم که برنامه های پیشنهادی پول بیشتری را با رویکردی که امروز به وضوح کار نمی کند ، پرتاب کند. از سال 2016 ، ایالت ایلینویز مرتکب بیش از 1 میلیارد دلار دلار مشتری ابزار برای پروژه های تجدید پذیر امروز ، فقط 7-8٪ از انرژی های تجدید پذیر در سطح کشور تحت قرارداد است ، و در اینجا در مرکزی و ایلینویز جنوبیفقط 2٪ از انرژی عرضه شده به مشتریان قابل تجدید است. این مسئله ما را از سطح 19 درصدی که امروز باید در آن قرار داشته باشیم ، کوتاه می گذارد تا بتوانیم تا سال 2025 به هدف 25 درصد از منابع تجدید پذیر در ایالت برسیم.

مطلب مرتبط  ایالات متحده راه راه نزدیک تر برای انتخاب Dover برای $ 80M $ فوق العاده کارخانه ، آوردن بیش از 150 مشاغل تولیدی به مرکزی دلاور

ما برای جلب اعتماد مشتریان و انجمن های Downstate بسیار تلاش کرده ایم. ما معتقدیم که اجماع در مورد سیاست انرژی پاک امکان پذیر است ، اما ما باید زمان لازم را برای انجام درست آن بگیریم. نباید عجله کرد و محصول نهایی باید تفاوت های منطقه ای در این ایالت را تشخیص دهد. وقتی صحبت از سیاست انرژی پاک می شود ، ایلینویز حالت “یک اندازه متناسب با همه نیست” نیست.

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بخشی از بحث های اصولی در مورد سیاست های انرژی باشد تا بتواند طرحی را ایجاد کند که برای Downstate کار کند.

منبع Ameren Illinois

لینک های مربوطه

http://www.ameren.com

پاسخی بگذارید