بیانیه ثبت نام 20-F فن آوری های خورشیدی Maxeon که توسط SEC تأیید شده است

بیانیه ثبت نام 20-F فن آوری های خورشیدی Maxeon که توسط SEC تأیید شده است

سان خوزه ، کالیفرنیا و سنگاپور، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – Maxeon Solar Technologies ، Ltd. ، که در حال حاضر یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به SunPower Corp. (NASDAQ: SPWR) است ، امروز اعلام کرد که بیانیه ثبت نام آن در فرم 20-F توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مؤثر است ( SEC) در ارتباط با چرخش برنامه ریزی شده فعالیت Maxeon توسط SunPower.

وی گفت: “ما خوشحالیم که با توجیه مستقیم آن به این نقطه عطف مهم برای Maxeon و SunPower رسیدیم.” تام ورنر، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره وی گفت: “پس از اتمام معامله ، از جمله یک سرمایه گذاری قابل توجه و بسته شدن اخیر بدهی و تأمین اعتبار بانکی ، سرمایه کافی ماکسئون به شما امکان می دهد تا به سرعت و با کیفیت پایین دست تولید بین المللی خود را گسترش دهد. برای SunPower ، آن را به نسل پیشرو توزیع شده آمریکای شمالی تبدیل می کند. شرکت با پایه نصب شده بیش از 3.5 گیگاوات. اکنون می تواند از مدل نوری دارایی خود بهره ببرد و بازده سرمایه سرمایه گذاری شده را از نیمه دوم سال جاری به طور قابل توجهی بهبود بخشد. “

بر 26 آگوست 2020، تاریخ توزیع پیشنهادی Spin-off ، SunPower به دارندگان سهام SunPower توزیع خواهد کرد ، به عنوان یک سود سهام طرفدار ، یک سهم Maxeon برای هر هشت سهام SunPower که نزدیک به فعالیت در آن برگزار می شود. 17 آگوست 2020، تاریخ ضبط اسپین آف. انتظار می رود سهام Maxeon معاملات خود را به صورت مستقل در NASDAQ تحت نماد “MAXN” شروع کند. 27 آگوست 2020.

سهامداران SunPower نیازی به اقدامی برای دریافت سهام Maxeon که به آنها حق دارند ، ندارند و نیازی به پرداخت هرگونه توجه یا تسلیم یا مبادله سهام SunPower ندارند. توزیع به طور کلی نباید برای سهامداران SunPower مالیات داشته باشد سنگاپور مالیات بر درآمد و مالیات بر درآمد و برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال ایالات متحده.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP توزیع و برنامه سه ماهه اعلامیه کنفرانس انتشار درآمد و سه ماهه سوم 2020 و پخش وب را اعلام می کند

در صورت بروز هرگونه تغییر در تاریخ ثبت یا تاریخ توزیع ، یا اطلاعات جدید مواد مربوط به توزیع سهام Maxeon در دسترس می باشد ، SunPower هرگونه تغییر یا به روزرسانی را در بیانیه مطبوعاتی منتشر خواهد کرد که با SEC نیز ارائه می شود. توسط SunPower در فرم 8-K و توسط Maxeon در فرم 6-K. علاوه بر این ، SunPower حداقل 10 روز تقویم را در مورد هرگونه تغییر در تاریخ ثبت به NASDAQ مطابق با الزامات NASDAQ اعلام می کند.

بیانیه ثبت نام که به SEC ارسال شده است حاوی اطلاعات مفصلی در مورد عملیات Maxeon ، از جمله استراتژی تجاری آن ، وضعیت مالی ، عوامل خطر و شرایط برای تکمیل چرخش است. بیانیه ثبت نام در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس است.

درباره فن آوری های خورشیدی Maxeon
پس از اسپین آف Maxeon ، Maxeon یکی از تولید کنندگان و بازاریاب برتر جهان در زمینه فناوری پیشرفته انرژی خورشیدی در جهان خواهد بود. Maxeon به مدت چند دهه میراث نوآوری فناوری SunPower را ادامه خواهد داد و یک کانال فروش و توزیع پیشرو در صنعت در شش قاره را راه اندازی خواهد کرد. دفتر مرکزی در سنگاپورMaxeon سلولهای خورشیدی خود را در این کشور تولید می کند مالزی و فیلیپین، سلول های خورشیدی را در پانل های مونتاژ می کنند فرانسه، مکزیک و چین (از طریق سرمایه گذاری مشترک خود ، Huansheng) ، و محصولات خود را در بیش از 100 کشور به فروش می رساند.

مطلب مرتبط  WellView Allez در پلت فرم Peloton نشان داده شده است

درباره SunPower
به عنوان یکی از جدیدترین و پایدارترین شرکتهای انرژی در جهان ، شرکت SunPower (NASDAQ: SPWR) با ارائه راه حل ها و خدمات کامل خورشیدی ، به گروه های متنوعی از مشتریان ارائه می دهد. مشتریان مسکونی ، مشاغل ، دولتها ، مدارس و خدمات شهری در سراسر جهان به بیش از 30 سال تجربه اثبات شده SunPower متکی هستند. از نخستین سوئیچ سوئیچ ، SunPower حداکثر ارزش و عملکرد عالی را در طول عمر طولانی هر منظومه شمسی ارائه می دهد. SunPower که مقر آن در دره سیلیکون است ، کارمندان متمرکز و متمرکز بر مشتری را در آفریقا ، آسیا ، استرالیا ، اروپا ، شمال و آمریکای جنوبی اختصاص داده است.

بیانیه های جستجوی پیشرفته
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، جمله هایی را شامل می شود ، اما به آنها محدود نمی شود ، در مورد چرخش پیش بینی شده Maxeon از جمله زمان بندی و یقین ، سابقه برنامه ریزی شده و تاریخ توزیع ، و پیش بینی رفتار مالیاتی موقعیت و موقعیت مکانی رقابتی پیش بینی شده ما و Maxeon برای موفقیت در آینده پس از اسپین آف. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر فرضیات ، انتظارات و باورهای فعلی ما است و خطرات و عدم قطعیت های قابل توجهی را در پی دارد که ممکن است باعث نتایج ، عملکرد یا دستاوردی از لحاظ مادی با آنچه بیان شده یا دلالت بر این گفته های آینده نگر دارند متفاوت باشد. عواملی که می توانند در ایجاد چنین اختلافاتی ایجاد کنند یا در آن نقش داشته باشند ، شامل می شوند ، اما محدود به چالشهایی در اجرای معاملات اصلی برای برنامه های استراتژیک ما ، از جمله نظارتی و سایر چالش های ایجاد شده نیستند. تغییرات نظارتی و در دسترس بودن مشوق های اقتصادی برای ترویج استفاده از انرژی خورشیدی. و مدیریت چالش های مدیریت ، سرمایه گذاری های مشترک و مشارکت های ما ، از جمله توانایی ما برای مدیریت موفقیت آمیز دارایی های خریداری شده و روابط تأمین کننده. علاوه بر این ، سرمایه گذاری پیشنهادی و مرتبط با آن در Maxeon ممکن است در مدت زمان پیش بینی شده یا به هیچ وجه مصرف نشود و نتایج نهایی هر جدایی به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله تهیه برنامه های نهایی و تأثیر الزامات نظارتی محلی. بحث مفصلی در مورد این عوامل و سایر خطرات تأثیرگذار بر مشاغل ما ، شامل پرونده هایی است که هر از گاهی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) انجام می دهیم ، از جمله جدیدترین گزارش های ما در مورد فرم 10-K و فرم 10-Q ، به ویژه تحت عنوان “عوامل خطر” کپی های این پرونده ها به صورت آنلاین از SEC یا در بخش SEC Filings در وب سایت روابط سرمایه گذار ما در invest.sunpower.com در دسترس هستند. همه بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس ما است و ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نداریم.

مطلب مرتبط  Maverix Metals و Pan American Silver بسته شدن پیشنهادات ثانویه را اعلام کردند

© 2020 شرکت SunPower. کلیه حقوق محفوظ است. SUNPOWER ، MAXEON و آرم SUNPOWER علائم تجاری ثبت شده شرکت SunPower در ایالات متحده و سایر کشورها هستند.

SOURCE SunPower Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sunpowercorp.com

پاسخی بگذارید