بیانیه جوزف مک گوایر ، رئیس و مدیر عامل AHAM در مورد خشونت در پایتخت ایالات متحده

بیانیه جوزف مک گوایر ، رئیس و مدیر عامل AHAM در مورد خشونت در پایتخت ایالات متحده

واشنگتن، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی خشونت این هفته در پایتخت ایالات متحده را محکوم کرد. تقبیح اقدامات ظالمانه و غیرقانونی که منجر به مرگ ، تخریب املاک و هرج و مرج در سراسر جهان شد ، رئیس و مدیرعامل AHAM جوزف مک گوایر این بیانیه را از طرف صنعت تولید لوازم خانگی صادر کرد:

“دموکراسی ما مورد حمله قرار گرفت اما خوشبختانه پیروز شد و کنگره به وظیفه اساسی خود برای تأیید آرا presidential ریاست جمهوری و معاون ریاست جمهوری کالج انتخابات عمل کرد.

“AHAM دفتر مرکزی خود را به آنجا منتقل کرد ایالت واشنگتن از جانب شیکاگو بیش از 20 سال پیش برای مشارکت کامل تر در تدوین سیاست ها و قوانین ملی که اعضای ما و مشتریان آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. موفقیت ما در این حوزه نتیجه همکاری ، دستیابی به آن طرف جدول و حمایت از حقایق و داده ها برای دستیابی به بهترین نتیجه است.

مطلب مرتبط  بخش انرژی خورشیدی چین برای رشد سریع در برابر هدف خنثی کربن خود بهره مند شود

“من تمام حرفه خود را در پایتخت این کشور گذراندم هم به عنوان یک کارمند فدرال و هم به عنوان نماینده تجارت. هرگز در رویاهای وحشیانه خود نمی توانستم صحنه های وحشتناک خشونت ، تخریب و بی قانونی را که در پایتخت برگزار شد تصور کنم.

“دولت و تجارت برای حفظ قانون اساسی ما و محافظت از دموكراسی مسئولیت جمعی دارند. ما از انتقال منظم و مسالمت آمیز قدرت حمایت می كنیم. ما همیشه تلاش می كنیم تا با همه مقامات دولتی به طور مثمر ثمر كار كنیم و مشتاقانه منتظر كار با دولت و كنگره جدید ریاست جمهوری هستیم.”

مطلب مرتبط  Sinopec نصب بزرگترین راکتور هیدروژناسیون جهان را به پایان رسانده است

اتحادیه تولیدکنندگان لوازم خانگی (AHAM) یک اتحادیه تجاری است که نمایندگان تولید کنندگان لوازم خانگی عمده ، قابل حمل و مراقبت از کف و تامین کنندگان این صنعت است. دفتر مرکزی AHAM در است ایالت واشنگتن. و دفتر خود را در اتاوا. AHAM صدای واحدی است که صنعت لوازم خانگی و مشتریان آن را رهبری می کند ، طرفداری و یک محفل برای اقدام – توسعه و اجرای راه حل های معتبر برای سیاست های عمومی ، استانداردها و تصمیمات تجاری. می توانید از وب سایت AHAM به آدرس http://www.aham.org دیدن کنید یا ما را در توییترAHAM_Voice وAHAM_Policy دنبال کنید.

مطلب مرتبط  راهنمای تولید و چشم انداز Crescent Point به روز می شود

SOURCE انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی (AHAM)

لینک های مربوطه

http://www.aham.org

پاسخی بگذارید