بیانیه SoCalGas در مورد تبدیل شدن به قانون کالیفرنیا در AB 3163

بیانیه SoCalGas در مورد تبدیل شدن به قانون کالیفرنیا در AB 3163

لس آنجلس، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شب گذشته ، فرماندار گاوین نیوزوم AB 3163 (سالاس) را به عنوان قانون امضا کرد. این قانون به طور قابل توجهی تعریف گاز طبیعی تجدید پذیر را گسترش می دهد و شامل انرژی ناشی از اشکال اضافی زباله های آلی مانند درختان مرده ، زباله های کشاورزی و پوشش گیاهی حذف شده برای کاهش آتش سوزی است. AB 3163 دارای دو مزیت کمک به مدیریت آتش سوزی با کاهش آوار و همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است. SoCalGas در پاسخ بیانیه زیر را برای رسانه ها صادر کرد:

مطلب مرتبط  شركت Algonquin Power & Utilities آرتور كاكپرزاك را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می كند

“امروز، کالیفرنیا با پیوستن به رهبرانی مانند ، گام دیگری در مبارزه با تغییر اقلیم برداشت اورگان که مشکل زباله های آلی خود را به یک راه حل مقرون به صرفه و تجدیدپذیر تبدیل می کنند.

“گاز طبیعی تجدید پذیر می تواند به انتشار گازهای گلخانه ای سیاره کمک کند.

“در حقیقت ، مطالعه اخیر آزمایشگاه های ملی لارنس لیورمور نشان داد که تبدیل زباله های آلی به سوخت های پاک مانند گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) بیشترین پتانسیل را برای انتشار منفی با کمترین هزینه دارد.

مطلب مرتبط  فن آوری های خورشیدی Maxeon با ارائه 185 میلیون دلار یادداشت ارشد قابل تبدیل به سبز

“فقط در پنج سال گذشته ، استفاده از RNG به عنوان سوخت حمل و نقل تقریباً 600 درصد افزایش یافته است و به جابجایی گازوئیل در کامیون ها کمک می کند ، مطابق با هدف فرماندار نیوزوم. و RNG می تواند حتی بیشتر جابجا کند.

“با رشد منابع ، و با حمایت از نهادهای نظارتی ایالتی ، RNG می تواند به عنوان یک گزینه ارزان قیمت برای انرژی پاک برای خانه ها و مشاغل در اینجا نیز ارائه شود.

مطلب مرتبط  بالارد از تنظیم مقررات کامیونهای صفر-انتشار در ایستگاههای کالیفرنیا استقبال می کند

“SoCalGas قانونگذاران ایالتی را بخاطر پیگیری سیاستهایی مانند AB 3163 که اهداف زیست محیطی ایالت را تحقق می بخشد و ما را یک قدم به دستیابی به یک سیستم انرژی یکپارچه قرن بیست و یکم تمیز ، قابل اعتماد ، مقاوم و مقرون به صرفه تحسین می کند.”

SOURCE شرکت گاز جنوب کالیفرنیا

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

پاسخی بگذارید