تأثیر آتش سوزی در Boliden Kevitsa

تأثیر آتش سوزی در Boliden Kevitsa

بولیدن ، سوئد، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – تولید در کارخانه تمرکز توانسته است پس از آتش سوزی در کارخانه سنگ شکن اولیه ، شب را بین 28 تا 29 مه ، دوباره آغاز کند ، همانطور که در گذشته ابلاغ شده بود. کارخانه های خرد کردن موبایل راه اندازی شده است و تولید تقریباً 90 درصد از ظرفیت عادی است.

بازرسی های پس از آتش سوزی همچنان ادامه دارد و هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده است. صدمه به تجهیزات سنگین مانند سنگ شکن و فیدر محدود است در حالی که آسیب زیادی به سیستم های برقی و تهویه وارد شده است. ارزیابی اولیه این است که تعمیرات دو تا سه ماه طول می کشد.

مطلب مرتبط  اولین جایزه شانگهای الکتریک جام "برنامه صنعتی" از 16 متقاضی برجسته برای توانمندسازی صنعت انرژی پیشرو در فناوری دیجیتال تجلیل کرد

تأثیر کل بر سود عملیاتی در معادن بولدین تقریباً تخمین زده می شود 200 میلیون SEK در سه ماهه دوم و سوم توزیع شده است. ذوب‌آهن Boliden تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. بحث و گفتگو با شرکتهای بیمه آغاز می شود.

Boliden یک شرکت فلزات با تمرکز بر توسعه پایدار است. ریشه های ما نوردیک است ، بازار جهانی ما. صلاحیت اصلی ما در زمینه های اکتشاف ، معدن ، ذوب و بازیافت فلز قرار دارد. بولیدن حدود 6000 کارمند دارد و گردش مالی سالانه آن است 50 میلیارد SEK. سهم در بخش Cap Cap بزرگ در NASDAQ OMX استکهلم ذکر شده است.

مطلب مرتبط  سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی

www.boliden.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

کلاس نیلسون
ارتباطات گروه مدیر
تلفن: + 46-70-453-65-88

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/boliden/r/effect-of-the-fire-at-boliden-kevitsa،c3128262

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع بولیدن

پاسخی بگذارید