تأثیر COVID-19 در صنعت تولید جهانی ، 2020

تأثیر COVID-19 در صنعت تولید جهانی ، 2020

DUBLIN، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – گزارش “تأثیر COVID-19 بر صنعت تولید جهانی” به آن اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

بخش تولید بخش عمده اقتصاد است زیرا تقریباً 16٪ تولید ناخالص داخلی جهانی را در سال 2018 تشکیل می دهد. در نتیجه ، دولت در سراسر کشورها در درجه اول روی تشویق بخش تولید تمرکز دارد. ابتکارات خاصی در اقتصادهای نوظهور برای ارتقاء بخش تولید شامل موارد زیر است هند و ساخته شده در چین (MIC) 2025. MIC 2025 اولین مرحله از یک استراتژی سه مرحله ای بزرگتر برای تبدیل است چین به یک قدرت تولید پیشرو. ابتکار عمل به دنبال حرکت است چین زنجیره ارزش تولید را با استفاده از فن آوری های نوآورانه تولید یا تولید هوشمند بالا ببرید.

علاوه بر این ، ایجاد کنید هند ابتکار عمل در سال 2015 برای تشویق تولید کالاها در کشور آغاز شد هند. این هدف کاهش می یابد هند وابستگی به کشورهای صادر کننده با تولید کالا در کشور خود. از زمان شروع ساخت in هند، FDI در کشور از روند بهینه پیروی کرده است. در طول دوره ، آوریل 2014 به مارس 2019، ورود مستقیم به خارجی هند بود 286 میلیارد دلار، که از آن زمان نزدیک به 9/46 درصد از کل FDI دریافت شده در کشور است آوریل 2000 (592 میلیارد دلار) این امر به دلیل سیاستهای مناسب برای سرمایه گذاری و گشایش کمک هزینه های مستقیم سرمایه گذاری در چندین بخش انجام شد.

با این حال ، پس از شیوع coronavirus ، جریان جهانی FDI شاهد کاهش شدید است.

طبق تخمین کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD) ، شیوع COVID-19 می تواند باعث شود FDI جهانی 5٪ -15٪ کاهش یابد ، به دلیل سقوط در بخش تولید همراه با خاموش شدن کارخانه. انتظار می رود اثرات منفی COVID-19 در سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در صنایع انرژی ، خودرو و خطوط هوایی زیاد باشد. با توجه به همه گیری های COVID-19 در سراسر جهان ، تولید کنندگان خودرو ، شیمیایی ، الکترونیک و هواپیما با نگرانی هایی در مورد در دسترس بودن مواد اولیه مواجه هستند. در بخش الکترونیک ، تلفن های هوشمند و شرکت های الکترونیکی مصرفی شروع به کاهش کارخانجات تولید کرده و معرفی محصولات جدید همراه با شیوع COVID-19 را به تعویق انداخته اند که به نوبه خود در تأمین قطعات متوقف شده است.

مطلب مرتبط  آینده صنعت تأمین انرژی DC 2020-2028

این مطالعه در مورد تأثیر COVID-19 بر روی صنعت تولید جهانی به خودرو ، مواد غذایی و آشامیدنی ، شیمیایی ، ماشین آلات ، برق و الکترونیک ، فلز ، هواپیمایی ، تجهیزات دارویی و پزشکی و سایر موارد طبقه بندی شده است. صنعت الکترونیک به دلیل اپیدمی COVID-19 ، به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار گرفته است چین نزدیک به 85٪ از ارزش کل قطعات مورد استفاده در تلفن های هوشمند و نزدیک به 75٪ در مورد تلویزیون ها را تشکیل می دهد. کلیه مؤلفه های مهم ، مانند تابلوهای مدار چاپی ، نمایشگرهای موبایل ، تراشه های LED ، حافظه ، پنل های تلویزیون باز ، و خازن ها از چین. بیشتر کارخانه های چین به دلیل همه گیر شدن کروناویروس تعطیل شدند. در نتیجه ، در ژانویه سال 2020، فروشندگان چینی به دلیل کمبود منابع به دلیل خاموش شدن کارخانه ، قیمت قطعات را تقریباً 2-3٪ افزایش داده اند. بنابراین ، این امر تأثیر منفی بر بخش تولید الکترونیک در سراسر جهان دارد.

علاوه بر این ، تأثیر COVID-19 بر صنعت تولیدی بر اساس مناطق ، از جمله تجزیه و تحلیل می شود آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان. که در آسیا و اقیانوسیه، چین بیشتر به دلیل سقوط تولید صنعتی همراه با تعطیلی کارخانه ها ، تحت تأثیر این شرایط قرار دارد. که در اروپا، اکثر شرکت های خودروسازی و تولید کنندگان لوازم الکترونیکی به طور موقت کارخانه های خود را تعطیل کرده یا بازده تولید را به حداقل می رسانند ، که این منجر به ضرر تجارت جهانی می شود. به عنوان مثال ، دایملر و فولکس واگن اخیراً اعلام کردند که تولید ماشین و موتور را در کارخانه های خود به طور موقت متوقف می کنند. اروپا به دلیل شیوع تاج ویروس. این ابتکار برای ایمنی کارگرانشان در نظر گرفته شده است. تعطیلی کارخانه ها توسط تولید کنندگان عمده خودرو منجر به از بین رفتن تولید خودرو می شود که به نوبه خود بر بخش خودرو تأثیر می گذارد اروپا.

شرکت هایی که به شیوع کروناویروس مبتلا شده اند شامل Fiat Chrysler Automobiles NV ، شرکت Ford Motors ، Samsung Electronics Co.، Ltd. ، BASF SE و شرکت Boeing هستند. برخی از این شرکت ها در حال انتقال تجهیزات تولیدی خود به کشورهای با COVID کمتر هستند. -19 اپیدمی. به عنوان مثال ، در مارس 2020، شرکت سامسونگ الکترونیک ، آموزشی ویبولیتین اعلام کرد که بخشی از تولید داخلی گوشی های هوشمند خود را به این بخش تغییر می دهد ویتنام سریعترین رشد در گسترش coronavirus در همراه است کره جنوبی. این هدف با هدف به حداقل رساندن تأثیر بالقوه کوراو ویروس در کارهای تولید اسمارتفون انجام شده است.

مطلب مرتبط  Equinox Gold نتایج حاصل از نشست عمومی سالانه را اعلام می کند

این گزارش شامل موارد زیر است:

 • یک روش تحقیق جامع از صنعت تولید جهانی.
 • یک مرور کلی و گسترده در بازار با بینش های اصلی تحلیلگر.
 • تجزیه و تحلیل جامع از عوامل کلان و خرد مؤثر بر بازار که توسط توصیه های کلیدی هدایت می شوند.
 • تجزیه و تحلیل مقررات منطقه ای و سایر سیاست های دولت که بر صنعت تولید جهانی تأثیر می گذارد.
 • بینش در مورد عوامل بازار که باعث تحریک صنعت تولید جهانی می شوند.
 • بخش های تفصیلی و گسترده بازار با توزیع منطقه ای درآمدهای پیش بینی شده.
 • پروفایل های گسترده و تحولات اخیر بازیگران بازار.

موضوعات کلیدی پوشانده شده است

مطلب مرتبط  دوک انرژی در روزهای یکشنبه و دوشنبه برای وزش باد شدید در کارولیناس آماده می شود. این شرکت مشتریان را ترغیب به آماده سازی می کند

1. خلاصه گزارش
1.1. روشها و ابزارهای تحقیق

2. نمای کلی بازار و بینش
2.1. دامنه گزارش
2.2. بینش تحلیلگر و روندهای فعلی بازار
2.2.1. یافته های کلیدی
2.2.2. توصیه ها
2.2.3 نتیجه
2.3 تجزیه و تحلیل تقاضا و عرضه
2.4 بسته های پشتیبانی دولت / کمک های مالی برای صنعت ساخت

3. نمای کلی صنعت
3.1 تخمین رشد تاریخی بازار در صنعت تولید به استثنای اثر همه گیر COVID-19
3.2 انحرافات در نرخ رشد صنعت تولید با توجه به بیماری همه گیر COVID-19

4- عمودی
4.1 خودرو
4.2. غذا و نوشیدنی
4.3 شیمیایی
4.4 دستگاه
4.5 برق و الکترونیک
4.6. فلز
4.7 هواپیمایی
4.8 تجهیزات دارویی و پزشکی
4.9 سایر (نساجی و پلاستیک)

5- تأثیر COVID-19 در اقتصادهای عمده
5.1. آمریکای شمالی
5.1.1. ایالات متحده
5.1.2. کانادا
5.2 اروپا
5.2.1. بریتانیا
5.2.2. آلمان
5.2.3. ایتالیا
5.2.4. اسپانیا
5.2.5. فرانسه
5.2.6. بقیه ی اروپا
5.3 آسیا و اقیانوسیه
5.3.1. چین
5.3.2. هند
5.3.3. ژاپن
5.3.4. بقیه ی آسیا و اقیانوسیه
5.4 بقیه دنیا
5.4.1. خاورمیانه و آفریقا
5.4.2. آمریکای لاتین

6. نمایه های شرکت

 • گروه ABB
 • ایرباس SE
 • شرکت اپل.
 • BASF SE
 • شرکت Caterpillar
 • گروه فولادی Baowu گروه شرکت آموزشی ویبولیتین
 • ExxonMobil Corp.
 • فیات کرایسلر اتومبیل N.V.
 • شرکت فورد موتور
 • شرکت جنرال موتورز
 • شرکت سامسونگ الکترونیک با مسئولیت محدود
 • گروه Sinopec
 • شرکت بوئینگ
 • شرکت کوکاکولا
 • VF Corp.
 • شرکت شیائومی

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/y3f6dk مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید