تابلوهای Toyo مجوز استفاده از فناوری Agilyx در ژاپن را دارند

تابلوهای Toyo مجوز استفاده از فناوری Agilyx در ژاپن را دارند

Agilyx در حال گسترش بازار خود و ارائه راه حل های دایره ای برای پلی استایرن مورد استفاده است ژاپن

پورتلند ، اورگان، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Agilyx (“Agilyx”) ، رهبر بازیافت مواد شیمیایی پلاستیک های استفاده شده مانند پلیمرها ، مواد شیمیایی و سوخت های کم کربن ، مجوز فن آوری شرکت را به شرکت Toyo Styrene ، LTD (“Toyo تابلوها)) که وابسته شرکت Denka Company Limited است. توافقنامه مجوز فناوری به Toyo Styrene اجازه می دهد تا فناوری Agilyx را در نزدیکی کارخانه Toyo Styrene در نصب کند چیبابخشدار ژاپن. این گیاه بر بازیافت پلی استایرن مورد استفاده به عنوان مونومر استایرن متمرکز خواهد شد.

وی گفت: “این اطلاعیه نشانگر ورود رسمی ما به بازارهای آسیا با هدف ارائه شیوه های دایره ای برای پلاستیک ها است.” جو ویلانکورتمدیر عامل آگلیکس. “همکاری با گروهی که وظیفه ما برای کاهش تأثیر محیط جهانی با افزایش حجم مواد بازیافت شده در محصولات جدید و در عین حال کاهش وابستگی به مواد جدید است ، بسیار هیجان انگیز است. محصولات با استفاده کارآمد از پلاستیک. ”

وی گفت: “خوشحالم که توافقنامه صدور مجوز با آگلیکس را اعلام کردم که دارای فناوری منحصر به فرد پیرولیز برای تبدیل پلی استایرن استفاده شده به مونومر استایرن است.” سانشیرو ماتسوشیتارئیس هیئت مدیره انجمن های Toyo. وی گفت: “این نخستین آغاز یک جامعه ژاپنی است که مبتنی بر یک اقتصاد دایره ای واقعی است. ما بازیافت شیمیایی پلی استایرن را با استفاده از این واقعیت افزایش می دهیم که دپلیمر کردن پلی استایرن به استایرن مونومر نسبت به سایر انواع پلاستیکی نسبتاً آسان تر است.” پلی استایرن “تازه شده” بازیافتی می تواند برای ظروف مواد غذایی پلی استایرن بدون هیچ مشکلی با کیفیت یا ایمنی مورد استفاده قرار گیرد. ”

مطلب مرتبط  تیم SoCalGas و حسن نیت کالیفرنیای جنوبی تا مشتری ها را در راه صرفه جویی در هزینه و انرژی قرار دهند

Agilyx and Toyo راهنماها بلافاصله طراحی و توسعه گیاه را آغاز می کنند. کارخانه پیشرفته depolymerization دارای ظرفیت پردازش حداکثر 10 تن پلی استایرن است که در روز استفاده می شود. امروز. Toyo Styrene با استفاده از فناوری تصفیه اختصاصی ، روغن مونومر استایرن تولید شده توسط این فناوری را در یک مونومر استایرن بسیار خالص تمیز می کند. تولید استایرن توسط دپلیمر سازی پلی استایرن مورد استفاده در مقایسه با مونومر استایرن جدید CO2 کمتر می کند. پیش بینی می شود این کارخانه تا اوایل سال 2022 به بهره برداری برسد.

مطلب مرتبط  ابتکار عمل EPRI و GTI برای تسریع فن آوری های انرژی کم کربن

درباره شرکت Agilyx
آگلیکس یک شرکت پیشرو و پیشگام در تصفیه شیمیایی مجدد محصولات پلاستیکی قابل بازیافت با پلاستیک سخت و قابل بازیافت برای مواد خام دایره ای کم کربن کم و سوخت است. این شرکت نخستین استایرن تجاری را برای بازیافت زباله های پلی استایرن به عنوان مونومر استایرن ایجاد کرده است که از آن پس برای تولید محصولات جدید پلی استایرن استفاده می شود. این شرکت همچنین فناوری ای را در بازار معرفی کرده است که پلاستیک های مخلوط را به نفت خام با کیفیت بالا تبدیل می کند. براساس این محصولات که اولین بار در بازار بودند ، این شرکت سپس سبد محصولات خود را به طیف گسترده ای از مواد شیمیایی سفارشی کم کربن ، پلیمرها و سوختها گسترش داد. آگلیکس با شرکت های مدیریت پسماند ، شهرداری ها ، پالایشگاه ها و شرکت های خصوصی و دولتی همکاری می کند تا راه حل های صنعتی برای انواع ضایعات پلاستیکی مختلط در مدارهای بسته بسازد. با ما تماس بگیرید [email protected] برای بازیافت زباله های پلاستیکی شما ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و برای اطلاعات بیشتر به www.agilyx.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Ctrl2GO برای حفظ دارایی های استراتژیک کشور با عربستان سعودی همکاری می کند

درباره تابلوهای Toyo
تابلو های Toyo در سال تاسیس شد آوریل 1999 به عنوان یک شرکت با فعالیتهای پلی استایرن تلفیقی که توسط Denki Kagaku Kogyo Kabushiki Kaisha (اکنون شرکت Denka ، آموزشی ویبولیتین) واگذار شده است ، شرکت شیمیایی Nippon Steel Co. Ltd. (هم اکنون شرکت شیمیایی و مواد شیمیایی NIPPON STEEL ، Ltd.) و شرکت شیمیایی Daicel (اکنون شرکت دیزل). از آن زمان به بعد ، Toyo Styrene به طور مداوم عملکرد جدید جدیدی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری مانند EX7 ، HMT1 ، GA ، Eneryts و FR-PS ایجاد کرده است. ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما در www.toyo-st.co.jp دیدار کنید.

رسانه تماس
هیروشی هیگوچی، مدیر اجرایی ، مدیر ، دفتر توسعه محیط زیست ، شرکت Toyo Styrene ، Ltd.
[email protected]
تلفن. + 81-3-3519-5602

جان دسمارتو، مدیر ارتباطات و امور دولت
[email protected]
تلفن +1 (503) 597-6406

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1154285/Agilyx_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

www.agilyx.com

منبع آگلیکس

پاسخی بگذارید