تازه واردان با انتشار بسترهای جدید برای کمک به شرکت های کمک کننده در ثبت دقیق میزان انتشار کربن ، فرصت هایی را در صنعت کربن به دست می آورند.

تازه واردان با انتشار بسترهای جدید برای کمک به شرکت های کمک کننده در ثبت دقیق میزان انتشار کربن ، فرصت هایی را در صنعت کربن به دست می آورند.

DUBLIN، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی درباره صنعت مدیریت کربن منتشر کرد “سیستم عامل های جدید به شرکت ها کمک می کنند تا میزان انتشار کربن را حساب کنند”

با ارائه مقررات دقیق تر در مورد انتشار کربن و افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران برای کاهش گازهای گلخانه ای ، تعهد به آینده با کربن کم اهمیت بیشتری پیدا کرده است. به منظور انجام این کار ، شرکت ها به یک روش دقیق برای ردیابی انتشارات خود و نظارت بر تأثیر جبران کننده های انتشار نیاز دارند. تازه واردان این صنعت مانند CarbonChain به شرکت های کالایی بستری را برای ردیابی انتشار کربن تعبیه شده در زنجیره های تأمین خود با استفاده از دوقلوهای دیجیتال مواد و تجهیزات مورد استفاده در صنایع سنگین ارائه می دهند. پرسفونی نرم افزار گزارش کربن را بر اساس رهنمودهای تعیین شده مانند روش حسابداری پروتکل گاز گلخانه ای به مشاغل ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro آندری گوریف در میزگردی روسیه-24 و RDIF در مورد تجربه صنعت مبارزه با COVID-19 شرکت کرد

در حالی که SINAI Technologies بر روی خودکار سازی گزارشگری و نظارت بر انتشار کربن برای پنج صنعت از جمله تولید ، حمل و نقل ، پوشاک و خرده فروشی ، مواد غذایی و آشامیدنی و املاک و مستغلات متمرکز شده است. این شرکت ها با شرکت های نرم افزاری SAP و Salesforce.com که اخیراً پیشنهادات حسابداری کربن را برای خودشان راه اندازی کرده اند ، رقابت می کنند. خدمات تجزیه و تحلیل ردپای کربن محصول SAP اطلاعاتی در مورد انتشار کربن محصولات یک شرکت ارائه می دهد در حالی که ابر پایداری Salesforce به تجار کمک می کند تا تأثیرات محیطی خود را تجزیه و تحلیل کنند.

مطلب مرتبط  اندازه فیلم بازار انتقال حرارت به ارزش 3،609.6 دلار آمریکا تا سال 2027

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مربوط به بازار ، به “سیستم عامل های جدید به شرکت ها کمک می کند تا میزان انتشار کربن را حساب کنند” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیقات بازار بین المللی و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات مربوط به بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع اصلی ، برترین شرکت ها ، محصولات جدید و آخرین روند را به شما ارائه می دهیم.

مطلب مرتبط  مطالعه بازار دنده های صنعتی 2020-2025

Research and Markets همچنین خدمات تحقیق سفارشی را با ارائه تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره 1-917-300-0470 + تماس بگیرید
برای U.S./CAN می توانید با شماره تلفن رایگان + 1-800-526-8630 تماس بگیرید
برای ساعات اداری GMT ​​با +353-1-416-8900 + تماس بگیرید

نمابر ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): +353-1-481-1716

SOURCE تحقیق و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید