تجارت مواد پیشرفته هانتسمن از گسترش مشارکت با آزلیس در آمریکا خبر داد

تجارت مواد پیشرفته هانتسمن از گسترش مشارکت با آزلیس در آمریکا خبر داد

WOODLANDS ، تگزاس، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مشاغل پیشرفته مواد هانتسمن مفتخر است که گسترش روابط تجاری پان آمریكایی با شریک توزیع ترجیحی ما ، Azelis Americas CASE ، LLC در آمریكا و Azelis Canada ، Inc در كانادا را اعلام كند. با این توافق ، آزلیس بازوی توزیع مشاغل پوششها ، چسبها ، درزگیرها و الاستومرها (CASE) را برای مواد پیشرفته هدایت می کند. ایالات متحده و کانادا. این پیشنهاد مشتری متمایز شامل کلیه خطوط تولید میراث CASE هانتسمن و خطوط تولید CVC Thermoset Specials است که در آوریل سال 2020 به دست آمده است.

“هانتسمن و آزلیس تقریباً 40 سال است که از روابط تجاری موفقی برخوردار هستند. یکی از نقاط قوت اصلی آنها تعهد به خدمات بی نظیر مشتری در طی فرایند فروش است.” پیتر هانتسمن جونیور، مدیر بازرگانی ، آمریکا برای تجارت مواد پیشرفته هانتسمن. “این توافق نامه گسترش یافته ، دستیابی ما به بازارهای هدف ما را تقویت می کند ایالات متحده و کانادا، و ما معتقدیم که آزلیس به تأسیس هانتسمن به عنوان پیشرو در ارائه راه حل های مادی که ارزش متقابل را برای مشتریان و ذینفعان ما ایجاد می کند ، ادامه خواهد داد. “

مطلب مرتبط  کنفرانس Spire to Host Earnings 8 مه

آزلیس توزیع کننده پیشرو در مواد شیمیایی و مواد غذایی خاص است که در بیش از 50 کشور جهان وجود دارد و تقریباً 2 هزار و 200 کارمند دارد. تیم های آگاه از متخصصان صنعت ، بازار و فنی هر یک به یک بازار خاص در علوم حیات و مواد شیمیایی صنعتی اختصاص داده شده اند. آنها یک زنجیره ارزش جانبی محصولات مکمل را برای حدود 40،000 مشتری ارائه می دهند و گردش مالی آن را ایجاد می کنند 2.37 میلیارد دلار (2019) که در ایالات متحده آنها تحت چندین مارک مشهور فعالیت می کنند که به بازارهای مختلف منطقه خدمات ارائه می دهند.

هانتسمن انتظار دارد که قراردادهای رسمی با آزلیس را طی هفته های آینده انجام دهد. آزلی ها کاملاً آماده ارائه خدمات به قلمرو گسترش یافته خود هستند 1 اکتبر 2020.

درباره هانتسمن:
شرکت هانتسمن (NYSE: HUN) یک تولید کننده و بازاریاب جهانی است که با بازاریابی و فروش مواد شیمیایی ویژه و ویژه با درآمد 2019 تقریباً در بازار تجارت می شود 7 میلیارد دلار. محصولات شیمیایی ما هزاران عدد است و در سراسر جهان به تولیدکننده هایی ارائه می شود که دارای طیف گسترده و متنوعی از بازارهای مصرفی و صنعتی نهایی هستند. ما در حدود 30 کشور بیش از 70 مرکز تولید ، تحقیق و توسعه و عملیات بهره برداری داریم و تقریباً 9،000 همکار را در چهار بخش تجاری مجزای خود استخدام می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هانتسمن ، لطفا به وب سایت شرکت مراجعه کنید www.huntsman.com.

مطلب مرتبط  بینش های بازار Polyquaternium-10 (از 2020 تا 2025)

رسانه های اجتماعی:
توییتر: www.twitter.com/Huntsman_Corp
فیس بوک: www.facebook.com/huntsmancorp
لینک شده: www.linkedin.com/company/huntsman

بیانیه های رو به جلو:
برخی از اطلاعات موجود در این نسخه اظهارات آینده نگر را به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 تشکیل می دهد. این اظهارات بر اساس باورها و انتظارات فعلی مدیریت است. اظهارات آینده نگر در این نسخه در معرض عدم اطمینان و تغییر شرایط است و خطرها و عدم قطعیت هایی را در پی دارد که ممکن است بر عملکرد شرکت ، بازارها ، محصولات ، خدمات ، قیمت ها و سایر عوامل شرکت تحت عنوان “عوامل خطر” در هانتسمن بحث شود. پرونده های شرکت ها با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. خطرات و عدم قطعیت های قابل توجه ممکن است مربوط باشد ، اما به آنها محدود نمی شود ، شرایط بی ثبات جهانی اقتصاد ، بازارهای کالاهای چرخه ای و فرار ، ایجاد اختلال در تولید در تأسیسات تولیدی ، سازماندهی مجدد یا بازسازی عملیات هانتسمن ، از جمله هرگونه تاخیر و یا سایر تحولات منفی توانایی اجرای کاهش هزینه ها ، زمان انجام معاملات پیشنهادی و پیشرفت های بهینه سازی تولید در مشاغل هانتسمن و تحقق صرفه جویی در هزینه های پیش بینی شده و سایر عوامل مالی ، اقتصادی ، رقابتی ، زیست محیطی ، سیاسی ، حقوقی ، نظارتی و فناوری. شركت هيچگونه تعهدي را براي ارائه تجديد نظر در مورد هرگونه اظهارات آينده نگر در صورت تغيير شرايط ، برعهده نمي گيرد ، مگر اينكه در قوانين اجراي آن چنين تصور شود.

مطلب مرتبط  Yingli Solar به همکاری استراتژیک با تعدادی از شرکای مهم می رسد

شرکت هانتسمن منبع

لینک های مربوطه

http://www.huntsman.com

پاسخی بگذارید