تجدیدپذیرهای TransAlta با BHP Nickel West تمدید قرارداد 15 ساله در استرالیای غربی را اجرا می کنند

تجدیدپذیرهای TransAlta با BHP Nickel West تمدید قرارداد 15 ساله در استرالیای غربی را اجرا می کنند

کالگری ، AB، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – TransAlta Renewables Inc. (“تجدیدپذیرهای TransAlta” یا “شرکت”) (TSX: RNW) امروز اعلام کرد که South Cross Energy (“SCE”) قرارداد خرید برق فعلی خود (“PPA”) را اصلاح و تمدید کرده است BHP Billiton Nickel West Pty Ltd (“BHP”) با توجه به 245 مگاوات تأسیسات تولید SCE در منطقه Goldfields از استرالیای غربی. اصلاحیه PPA جایگزین قرارداد قبلی می شود که قرار بود منقضی شود 31 دسامبر 2023. این شرکت دارای منافع اقتصادی غیر مستقیم در SCE است.

وی گفت: “این یک خبر هیجان انگیز برای تجارت استرالیایی ما است و به یک رابطه قوی با مشتری ما BHP نیکل وست ادامه می دهد.” جان کوسینیوریس، رئیس جمهور و مدیر اجرایی تجدیدپذیر TransAlta. “استرالیای غربی برای ما یک بازار مهم است ، جایی که ما بیش از 24 سال در آن فعالیت کرده ایم. “

اصلاحیه PPA این مدت را به 31 دسامبر 2038 و SCE را با حق انحصاری تأمین انرژی الكتریكی در عملیات استخراج BHP واقع در منطقه گلدفیلدز در اختیار می گذارد استرالیای غربی. این اصلاحیه سود اقتصادی فعلی SCE را تا سال 2023 حفظ می کند ، در حالی که SCE بازگشت و سرمایه گذاری های جدید سرمایه ای را نیز فراهم می کند که برای پشتیبانی از نیازهای آینده انرژی BHP و اهداف کاهش انتشار اخیراً اعلام شده است. PPA توانایی ادغام تولید برق تجدید پذیر ، از جمله خورشیدی و بادی ، با فن آوری های ذخیره انرژی را در اختیار BHP قرار می دهد تا اهداف کاهش انتشار آن را تحقق بخشد و نیکل پایدار با کربن کمتری را به مشتریان خود تحویل دهد. PPA اصلاح شده نیز مشروط بر رعایت شرایط خاص ، حقوق مشارکت BHP در سرمایه گذاری های جدید را فراهم می کند.

مطلب مرتبط  CleanDesign سیستم ذخیره انرژی LAVLE Proteus را برای کاربرد انرژی ترکیبی نفت و گاز انتخاب می کند

ارزیابی ابتکارات تأمین انرژی تجدیدپذیر و کاهش انتشار کربن تحت PPA با SCE در حال حاضر در حال انجام است ، از جمله مزرعه فتوولتائیک خورشیدی 18.5 مگاواتی در عملیات Leinster و Mount Keith نیکل وست ، پشتیبانی شده توسط سیستم ذخیره انرژی باتری. همچنین یک سیستم توربین بخار حرارتی 17 مگاواتی در کارخانه ذوب کالگوئرلی مورد بررسی قرار گرفته تا بتواند الکتریسیته کم گسیل حاصل از بازیافت حرارت کوره را تأمین کند.

درباره TransAlta Renewables Inc.

تجدیدپذیرهای TransAlta یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مستقل تجدید پذیر تجارتی (“IPP”) در کانادا است. سکوی دارایی و منافع اقتصادی ما از نظر جغرافیایی ، تولیدی و طرفین متنوع است و شامل منافع 23 تأسیسات بادی ، 13 تأسیسات برق آبی ، هفت تأسیسات تولید گاز طبیعی ، یک تاسیسات خورشیدی ، یک خط لوله گاز طبیعی و یک پروژه ذخیره سازی باتری ، نمایندگی سود مالکیت 2537 مگاوات ظرفیت تولید متعلق به کشور ، واقع در استان های بریتیش کلمبیا، آلبرتا، انتاریو، کبک ، نیوبرانزویک، ایالت های وایومینگ، ماساچوست، مینه سوتا و ایالت استرالیای غربی. اهداف ما این است که: (i) ارائه بازدهی ثابت و ثابت برای سرمایه گذاران از طریق مالکیت و سرمایه گذاری در تولید برق تجدید پذیر و گاز طبیعی و سایر دارایی های زیرساختی که بسیار منعقد شده است و جریان نقدی پایدار را در وهله اول از طریق قراردادهای بلند مدت با طرف های مقابل قوی فراهم می کند. (ii) فرصتهای رشد استراتژیک در تولید برق تجدید پذیر و گاز طبیعی و سایر بخشهای زیرساخت را دنبال کرده و از آنها استفاده کنید. (iii) حفظ تنوع از نظر جغرافیایی ، نسل و طرفین. و (iv) پرداخت 80 تا 85 درصد وجه نقد موجود برای توزیع به سهامداران شرکت به صورت سالانه.

مطلب مرتبط  جوایز Venture Global LNG Awards KBR EPC Contract for Plaquemines LNG Export Facility

بیانیه احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر

این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. استفاده از هر یک از کلمات “انتظار” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “برآورد” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “پروژه” ، “باید” ، “پیشنهاد” ، “برنامه” ، “قصد” و عبارات مشابه برای شناسایی اطلاعات یا گزاره های آینده نگر است. به ویژه ، و بدون محدودیت ، این خبر شامل بیانیه های آینده نگرانه و اطلاعات مربوط به اجرای و مزایای بالقوه تمدید قرارداد است. ادغام تولید برق تجدیدپذیر ، از جمله مزرعه فتوولتائیک خورشیدی 18.5 مگاواتی در عملیات Leinster و Mount Keith نیکل غرب ، و یک سیستم توربین بخار حرارتی 17 مگاواتی در کارخانه ذوب Kalgoorlie. این اظهارات آینده نگرانه بر اساس فرضیاتی است که شرکت از تاریخ انتشار این خبر منطقی دانسته است ، از جمله موارد زیر ، اما نه محدود به آنها: هیچ تغییر قابل توجهی در قوانین و مقررات قابل اعمال ، از جمله مالیات و تغییرات نظارتی هیچ تغییر قابل توجهی در رابطه ما با BHP وجود ندارد. و مفروضات مربوط به استراتژی و اولویت های فعلی ما ، از جمله در مورد سرمایه گذاری پشت حصار در استرالیای غربی. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود عملکرد واقعی ، حوادث یا نتایج با آنچه که در اظهارات آینده نگر ارائه می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، که شامل موارد زیر است: اختلال در منبع سوخت گاز طبیعی ، تغییر در شرایط اقتصادی و بازار ؛ تغییر در قوانین و مقررات مالیاتی ، زیست محیطی ، نظارتی و سایر قوانین ؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان در مورد شرکت که هر از گاهی در مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا ثبت می شود و همچنین در فرم اطلاعات سالانه شرکت و بحث و تحلیل مدیریت برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، تحت پرونده شرکت ذکر شده است مشخصات با تنظیم کنندگان اوراق بهادار کانادا در www.sedar.com. خوانندگان هشدار داده می شوند كه به این اطلاعات آینده نگر ، كه از تاریخ بیان شده در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بیش از حد نداشته باشند. این شرکت هیچ تعهدی در مورد بروزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات آینده نگر ندارد مگر در مواردی كه قانون الزام كرده است.

مطلب مرتبط  Ultimaker راه حل های نرم افزار جدید Ultimaker Essentials را برای کمک به بخش های فناوری اطلاعات در معرفی چاپ سه بعدی راه اندازی کرد

توجه: مگر اینکه مورد دیگری ذکر شده باشد ، تمام ارقام مالی به دلار کانادا است.

SOURCE TransAlta Renewables Inc

لینک های مربوطه

http://www.transaltarenewables.ca

پاسخی بگذارید