تجدیدپذیر انرژی انرژی دوک 109.4 میلیون دلار در بودجه مالیات ارجح از گلدمن ساکس را بست

تجدیدپذیر انرژی انرژی دوک 109.4 میلیون دلار در بودجه مالیات ارجح از گلدمن ساکس را بست

CHARLOTTE ، N.C.، 19 آگوست 2020 / PRNewswire / – دوک انرژی تجدید پذیر انرژی ، از زیرمجموعه های دوک انرژی (NYSE: DUK) ، امروز اعلام کرد که تعطیل 109.4 میلیون دلار در بودجه مالیات بر ارزش افزوده از گروه سرمایه گذاری انرژی جایگزین گلدمن ساکس.

این سرمایه گذاری بیش از 18 ماه برای تأمین اعتبار یک سبد متنوع از تقریباً 75 مگاوات پروژه خورشیدی و خورشیدی به علاوه ، که توسط شرکت تابعه REC Solar ساخته و ساخته خواهد شد ، استفاده می شود. پروژه ها شامل پروژه های تجاری و صنعتی زمینی و پشت بام و همچنین پروژه های خورشیدی جامعه در چندین ایالت مختلف از جمله این پروژه ها خواهند بود آریزونا، کالیفرنیا، کلرادو، هاوایی، ماساچوست و تگزاس.

ساختار سرمایه گذاری گلدمن ساکس ، با بهره گیری از خصوصیات نقدی و مالیاتی ناشی از پروژه ها ، به صورت اختصاصی برای تأمین اعتبار اوراق بهادار بزرگ و توزیع شده دارایی های تجدید پذیر طراحی شده است. کسب درآمد از این طریق به این روش اجازه می دهد تا تجدید پذیر انرژی دیک انرژی به سرمایه خود ادامه دهد تا به سرمایه گذاری در سبد تولید توزیع شده خود ادامه دهد.

“سرمایه گذاری گلدمن ساکس از رشد مداوم دوک انرژی تجدید پذیر در فضای انرژی توزیع شده پشتیبانی خواهد کرد ، و این اهداف ما را برای ارائه ارزش بلند مدت به مشتریان و سرمایه گذاران بیشتر خواهد کرد.” کریس فالونرئیس جمهور تجدید پذیر انرژی دوک. “این تنها یک راه دیگر برای تأمین انرژی تجدید پذیر قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای مشاغل و جوامع سراسر کشور است ایالات متحده“”

“مشارکت ما با دوک انرژی تجدید پذیر ، مزایای یک رویکرد یکپارچه برای تأمین اعتبار پروژه های خورشیدی با کیفیت بالا توزیع شده را در مقیاس نشان می دهد. با ترکیب تامین مالی ویژگی های مالیاتی و نقدی به یک محصول واحد ، گلدمن ساکس قادر است حامیانی مانند تجدید پذیر انرژی دوک را ارائه دهد. با راه حل های تأمین مالی جامع و انعطاف پذیر متناسب با نیازهای هر سبد شخصی ، “گفت ویوک کاگی، از گروه سرمایه گذاری انرژی جایگزین گلدمن ساکس.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

این نمونه کارها شامل نصب و راه اندازی های کم متر و مقیاس نرم افزاری است که از طریق توافق نامه های خرید بلند مدت برق (PPA) به طیف گسترده ای از مشتریان بخش خصوصی و بخش دولتی تأمین می کند.

NextPower Capital به عنوان مشاور مالی دوک انرژی تجدید پذیر و REC Solar عمل کرد ، و هانتون اندروز Kurth LLP و O’Melveny & Myers LLP به ترتیب مشاورین حقوقی معامله برای انرژی های تجدید پذیر انرژی دیک و گلدمن ساکس بودند.

به عنوان یکی از برترین تأمین کنندگان انرژی تجدید پذیر کشور ، دوک انرژی در حال حاضر بیش از 8000 مگاوات ظرفیت را در اختیار دارد ، فعالیت و قرارداد دارد و قصد دارد تا سال 2025 این میزان را دو برابر کند.

تجدید پذیر انرژی انرژی دوک

دوک انرژی تجدید پذیر ، یک واحد تنظیم نشده از انرژی انرژی ، تاسیسات تولید انرژی بادی و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده آمریکا با ظرفیت الکتریکی کلی 3000 مگاوات انجام می دهد. این نیرو به شرکت های برق ، تعاونی های برقی ، شهرداری ها و مشتریان تجاری و صنعتی فروخته می شود. این واحد همچنین پروژه های ذخیره سازی انرژی و میکروگرید را انجام می دهد. REC Solar یک واحد تجاری از تجدید پذیر انرژی Duk است. برای اطلاعات بیشتر به انرژی تجدیدپذیر انرژی انرژی و انرژی REC Solar مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Deltran پیشنهاد مناقصه باتری ® اکنون در Lowe & # 039؛ s موجود است

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکتهای نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 30،000 نفر را به کار می برد و علاوه بر ظرفیت دیک انرژی تجدید پذیر انرژی ، از طریق تجهیزات تنظیم شده خود 51000 مگاوات نیز دارد.

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در فورچون 2020 ، و لیست “بهترین کارفرمایان آمریکا” در سال 2019 “فوربس” معرفی شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد افراد ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

گلدمن ساکس

شرکت گلدمن ساکس ، که در سال 1869 تأسیس شد ، یک شرکت پیشرو در زمینه سرمایه گذاری جهانی ، اوراق بهادار و شرکت مدیریت سرمایه گذاری است. بخش بانکی بازرگان گلدمن ساکس (MBD) مرکز اصلی فعالیت سرمایه گذاری اصلی بلند مدت شرکت است. MBD یکی از سرمایه گذاران پیشرو سرمایه خصوصی در جهان است که دارای سرمایه گذاری در کل سهام خصوصی ، زیرساخت ها ، بدهی های خصوصی ، سهام توسعه و املاک و مستغلات است.

مطلب مرتبط  موسسه راکی ​​کوه پلتفرمی را برای اندازه گیری و تجسم تولید گازهای گلخانه ای جهانی راه اندازی می کند

احتیاط زبان در رابطه با اظهارات به جلو
این سند شامل بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. بیانیه های رو به جلو بر اساس اعتقادات و فرضیات مدیریت است. این جملات آینده نگر با اصطلاحات و عباراتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “قصد” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “ادامه” ، “باید” ، “می توان” ، “ممکن” ، “شناسایی” می شوند برنامه ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “چشم انداز” ، “راهنمایی” و عبارات مشابه عوامل مختلفی ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از نتایج پیشنهادی در بیانیه های آینده نگر باشند. بر این اساس ، هیچ تضمینی مبنی بر تحقق این نتایج وجود ندارد. این خطرات و عدم قطعیت ها در فرم انرژی 10-K دوک انرژی برای سال گذشته شناسایی و مورد بحث قرار گرفته است 31 دسامبر 2018، و گزارش های سه ماهه بعدی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارسال شده و در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس است. با توجه به این خطرات ، بلاتکلیفی ها و فرضیات ، ممکن است وقایع توصیف شده در بیانیه های آینده نگر اتفاق نیفتد و یا ممکن است به میزان دیگری یا در زمان دیگری متفاوت از توصیف دوک انرژی رخ دهد. دوک انرژی صریحاً از تعهد برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر ، خودداری می کند.

مخاطب: جنیفر گاربر
دفتر: 980-373-0668 | 24-ساعت: 800-559-3853

منبع انرژی دوک

لینک های مربوطه

http://www.duke-energy.com

پاسخی بگذارید