تجدید پذیر EDF ، Enbridge و wpd ساخت مزرعه بادی فراساحل Fécamp را آغاز می کنند

تجدید پذیر EDF ، Enbridge و wpd ساخت مزرعه بادی فراساحل Fécamp را آغاز می کنند

پاریس، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – EDF تجدید پذیر ، یک شرکت تابعه از EDF Group ، شرکت Enbridge (TSX: ENB) (NYSE: ENB) ، یک شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی در آمریکای شمالی، و wpd ، یک شرکت انرژی تجدیدپذیر اروپایی ، پس از نهایی شدن موافقت نامه های تأمین مالی بین کنسرسیوم و شرکای مالی این کشور در طی آخر هفته ، امروز راه اندازی مزرعه بادی دریایی Fécamp را اعلام کرد.

مزرعه بادی فراساحلی 500 مگاواتی Fécamp از 71 توربین بادی تشکیل شده که بین 13 کیلومتر و 22 کیلومتری ساحل شمال غربی واقع شده است فرانسه. راه اندازی پروژه در سال 2023 برنامه ریزی شده است. نیروی تولید شده توسط کارخانه بادی برق سالانه کافی را برای تأمین نیازهای برق 770،000 نفر یا بیش از 60٪ از جمعیت بخش دریایی و دریایی تأمین می کند. ساخت این پروژه در مجموع بیش از 1400 شغل محلی ایجاد خواهد کرد. در طول عمر 25 ساله خدمات خود ، تقریباً 100 شغل تمام وقت محلی در بندر Fécamp مستقر در بندر Fécamp نیز برای حفظ مزرعه بادی ایجاد می شود.

کل هزینه سرمایه پروژه تخمین زده می شود 2 میلیارد یورو، که اکثر آنها از طریق بدهی سطح پروژه غیرجنسی تأمین می شوند. مزرعه بادی فراساحل Fccamp تحت حمایت قرارداد 20 ساله خرید قدرت (PPA) است که دولت در آن اعطا کرده است. ژوئن 2018.

کنسرسیوم قراردادهای تأمین تجهیزات را با تأمین کنندگان سطح بالا منعقد کرده است ، از جمله:

  • انرژی تجدید پذیر بازی زیمنس Gamesa (SGRE) برای 71 توربین بادی؛
  • Bouygues Construction ، به علاوه سایپم و Boskalis برای مبانی آن و
  • Chantiers de l’Atlantique ، به علاوه GE Grid Solutions و SDI برای ایستگاه فرعی دریایی

RTE ، مسئول اتصال کارخانه بادی از زیر ایستگاه به ساحل و سپس به شبکه برق نورماندی ، کار خود را از ماه ژوئن آغاز می کند.

کارخانه جدید تولید توربین SGRE در ایران لو هاور، که قرار است در تابستان امسال ساخت آن آغاز شود ، 750 شغل ایجاد می کند. ساخت پایه های گرانشی توربین های بادی از تابستان امسال در محل گراند پورت دریایی آغاز می شود و کار را برای حدود 600 نفر فراهم می کند. توربین های بادی در بندر Cherbourg مونتاژ می شوند. این سفارشات در حالی صورت می گیرد که کشور قصد دارد بعد از دو ماه مهار فعالیت خود را تقویت کند.

این پروژه با مشاوره گسترده ای انجام شده است که بیش از 10 سال با ذینفعان محلی (خدمات دولتی ، مقامات منتخب منطقه ، اداره ، شهرداری های ساحلی و سازمان های غیردولتی) انجام شده است و با مطالعات عمیق زیست محیطی که با محلی انجام می شود ، پشتیبانی می شود. انجمن های محیط زیست همچنین کارهایی ویژه با همکاری نزدیک با صنعت ماهیگیری انجام شد تا از همزیستی فعالیت های مختلف دریایی در سایت اطمینان حاصل شود.

برونو بنسون، EDF گروه ارشد معاون اجرایی ارشد انرژی های تجدید پذیر و رئیس و مدیر اجرایی تجدید پذیر EDF اظهار نظر كرد: “من خوشحالم که امروز ساخت دومین مزرعه بادی دریایی فرانسه در Fccamp را اعلام کردم. من می خواهم به حرفه ای بودن تیم های ما و بسیج ذینفعان محلی که سالها در کنار هم کار می کنند ، برای برطرف کردن چالش های انرژی و اقتصادی پیش روی منطقه نرماندی ، سلام و احترام بگذارم. در حال حاضر چهار پروژه باد دریایی برنده شد فرانسه و دو مورد که هم اکنون در دست ساخت هستند ، EDF رهبری خود را در این بخش تحکیم می کند فرانسه. از اینکه ما در ایجاد یک بخش صنعتی که ارزش و اشتغال را برای سرزمین ها ایجاد می کند ، شگفت زده شده ایم. این پروژه های بزرگ با استراتژی EDF متناسب است ، که براساس آن ، هدف آن دو برابر شدن ظرفیت انرژی تجدیدپذیر آن در سراسر جهان بین سالهای 2015 تا 2030 به 50 GW خالص است. به این ترتیب ما آینده انرژی خنثی CO2 را نیز خواهیم ساخت. ”

مطلب مرتبط  PBF Energy گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

جان ولن، EVP و مدیر ارشد توسعه ، انبریج، اضافه: “ما خوشحالیم که این نقطه عطف مهم را با شرکای خود علامت گذاری کرده ایم. شروع ساخت Féاردوگاه نشان دهنده تعهد مداوم ما به توسعه باد دریایی در ایران است اروپا و ما را به عنوان یک رهبر متنوع زیرساخت انرژی قرار می دهد. این سرمایه گذاری در توافق نامه خرید قدرت بلند مدت است که مطابق با مدل تجاری کم خطر ما است. اکنون شرکت Enbridge سرمایه گذاری های زیادی در پروژه های بادی دریایی در مراحل مختلف توسعه در کشور انجام داده است فرانسهو همچنین سرمایه گذاری در سه پروژه بادی دریایی که در حال حاضر در آن فعالیت می کنند آلمان و ایالات متحده. “

آخیم برژ اولسن، مدیر اجرایی wpd گروه و مدیر عامل شرکت wpd فراساحل اعلام كرد: این یک قدم بزرگ برای قدرت باد دریایی در نرماندی و برای گروه wpd است که بسیار متعهد به این پروژه هستند. اکنون بیش از 10 سال پیش ، هنگامی که انرژی باد دریایی تازه شروع به کار کرده بود فرانسهتیم ما برای ساختن یک پروژه ارضی واقعی ، مشاوره گسترده ای را با کلیه ذینفعان در این منطقه عالی برای باد در دریایی آغاز کرد. با دستیابی به تعطیلی اقتصادی و اقتصادی ، اکنون می توانیم برای ساخت پروژه تلاش کنیم ، که نتیجه خواهد گرفت فرانسه پس از آن ، سومین کشوری است که wpd با باد فراساحلی درگیر است آلمان و دستاوردهای اخیر ما در تایوان“”

همه شرکای پروژه تجربه قابل توجهی در مزارع بادی دریایی و تحویل پروژه های بزرگ صنعتی دارند:

  • تجدید پذیر EDF، که دارای 35٪ پروژه از طریق Éolien Maritime France SAS ، تخصص خود را در توسعه ، ساخت و بهره برداری از پروژه های انرژی های تجدید پذیر ، از جمله در بخش بادی فراساحلی ، به ارمغان می آورد. این شرکت در مراحل مختلف توسعه آنها در بخش های بادی دریایی بلژیک ، انگلستان ، آلمانی ، ایرلندی ، ایالات متحده و چین دارای سبد خرید 6.5 گیگاوات وزن است.
  • شرکت Enbridge، که دارای 35٪ پروژه از طریق Éolien Maritime France SAS ، یک شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی آمریکای شمالی است. علاوه بر پرتفوی خود از 1.4 گیگاوات خالص تولید برق تجدیدپذیر دریایی در کانادا و ایالات متحده ، شرکت دارای سرمایه گذاری در سراسر است اروپا در چندین پروژه بزرگ بادی دریایی در مراحل توسعه ، ساخت و ساز و مراحل عملیاتی. در کل ، Enbridge علاقه مند به 28 تسهیلات در مجموع 1.8 گیگاوات گرم از ظرفیت تولید انرژی تجدید پذیر خالص در کار است.
  • wpd فراساحلی، که صاحب 30 درصد از این پروژه است ، یکی از پیشگامان و رهبران باد دریایی است. این گروه قبلاً 3 مزارع بادی را در این کشور راه اندازی کرده است آلمانو اخیراً نتیجه نهایی را برای سرمایه گذاری در پروژه 640 مگاواتی در سال داد تایوان. این شرکت دارای یک نمونه کارها 7.4 گیگاوات از پروژه های بادی دریایی در توسعه ، در اروپا و آسیا.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس بروید: http://parc-eolien-en-mer-de-fecamp.fr/

مطلب مرتبط  به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

Enbridge اطلاعات به دنبال جلو

اطلاعات رو به جلو یا بیانیه های آینده نگر در این خبرنامه آمده است تا اطلاعاتی درباره Enbridge و شرکت های تابعه و شرکت های وابسته به آن ارائه دهد ، از جمله ارزیابی های مدیریتی از Enbridge و شرکتهای تابعه و برنامه های آینده و شرکت های وابسته آن. این اطلاعات ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. گفته های پیشرو به طور معمول با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “برآورد” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “قصد” شناسایی می شوند. “” ، “هدف” ، “باور” ، “به احتمال زیاد” و کلمات مشابه که نتایج یا اظهارات آینده را در مورد چشم انداز نشان می دهند. اطلاعات و یا بیانیه های به جلو درج شده در این نسخه خبری شامل اظهارات مربوط به این موارد هستند اما به آنها محدود نمی شوند مزرعه بادی فراساحل Feccamp (“پروژه”) از جمله مزایا ، اشتغال پیش بینی شده ، هزینه ها و زمان بندی پروژه و ظرفیت تولید برق مورد انتظار آن.

اگرچه انبریج معتقد است این اظهارات آینده نگر مبتنی بر اطلاعات موجود در تاریخ ارائه چنین بیانیه ها و فرآیندهای استفاده شده برای تهیه اطلاعات است ، اما چنین اظهاراتی تضمین کننده عملکرد آینده نیست و خوانندگان نسبت به جلب اعتماد غیرقانونی به آینده نگر هشدار می دهند. بیانیه. با توجه به ماهیت آنها ، این گفته ها انواع مفروضات ، خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت ها و عوامل دیگر را در بر می گیرد ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطوح فعالیت و دستاوردها از نظر معنایی با آنچه بیان می شوند یا دلالت دارند. فرضیات مربوط به عرضه و تقاضای انرژی مورد انتظار و قیمت های آن ، کلیه بیانیه های آینده نگر است ، زیرا آنها ممکن است بر میزان تقاضای فعلی و آینده خدمات Enbridge و پروژه تأثیر بگذارند. به طور مشابه ، نرخ ارز ، تورم ، نرخ بهره و همه گیر COVID-19 بر اقتصادها و محیطهای تجاری که Enbridge در آن فعالیت می کند تأثیر می گذارد و ممکن است سطح تقاضا برای خدمات Enbridge و پروژه و همچنین هزینه ورودی را تحت تأثیر قرار دهد. اظهارات آینده نگر با توجه به وابستگی متقابل و همبستگی این عوامل کلان اقتصادی ، تأثیر هر فرض بر بیانیه آینده نگر نمی تواند با اطمینان مشخص شود. مهمترین فرضیات مرتبط با بیانیه های آینده نگر در مورد پروژه های اعلام شده و پروژه های در دست ساخت مانند پروژه ، از جمله تاریخ تخمین زده شده اتمام و هزینه های مورد انتظار سرمایه ، شامل موارد زیر است: بیماری همه گیر COVID-19 و مدت زمان و تأثیر آن. تأثیر مصوبات مشتری ، دولت و مقررات در برنامه های ساخت و ساز و خدماتی و رژیم های بازیابی هزینه؛ در دسترس بودن و قیمت کارگران و مصالح ساختمانی. تأثیر تورم و نرخ ارز بر هزینه های کار و مواد؛ تأثیر نرخ بهره بر هزینه های وام گرفتن. تأثیر آب و هوا؛ و توانایی شرکای سرمایه گذاری مشترک ما برای تکمیل و تأمین مالی پروژه های پیشنهادی از جمله پروژه.

اظهارات آینده نگر Enbridge در معرض خطرات و عدم قطعیت ها است ، از جمله ، اما محدود به آن خطرات و عدم قطعیت هایی که در این بیانیه مطبوعاتی و در پرونده های دیگر Enbridge با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا و ایالات متحده آمریکا وجود دارد ، محدود نمی شود. تأثیر هر یک از ریسکها ، عدم اطمینانها یا عاملی که در یک بیانیه آینده نگر خاص وجود دارد با یقین قابل تعیین نیست زیرا اینها به هم وابسته هستند و دوره آینده عملکرد Enbridge به ارزیابی مدیریت از کلیه اطلاعات موجود در زمان مربوط بستگی دارد. به جز میزان مورد نیاز قانون قابل اجرا ، انبریج هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری یا موارد دیگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد. تمام اظهارات آینده نگر ، چه کتبی و چه شفاهی ، قابل انتساب به انبریج یا افرادی که به نمایندگی از انبریج عمل می کنند ، کاملاً صریحاً با تمام گفته های این احتیاط صلاحیت دارند.

مطلب مرتبط  BASF Teenon F1 را ارائه می دهد ، اولین نوع آن با مقاومت متوسط ​​در برابر ویروس گوجه فرنگی خشن (ToBRFV) در مکزیک

درباره تجدید پذیر EDF

EDF تجدید پذیر بازیگر برجسته بین المللی در انرژی های تجدید پذیر با ظرفیت نصب ناخالص 12.6 GW در سراسر جهان است. توسعه آن عمدتاً بر انرژی و انرژی خورشیدی فتوولتائیک متمرکز است. تجدید پذیر EDF بیشتر در کشور فعالیت می کند اروپا و آمریکای شمالی اما با حرکت به مناطق نویدبخش نوید مانند رشد خود را ادامه می دهد برزیل، چین، هند، آفریقای جنوبی و خلیج فارس این شرکت دارای موقعیت های قدرتمندی در زمینه باد بادی فراساحلی ، بلکه در سایر مناطق صنعت انرژی های تجدید پذیر مانند ذخیره انرژی نیز می باشد. تجدید پذیر EDF پروژه های انرژی های تجدید پذیر ، را برای خود و برای اشخاص ثالث توسعه ، ایجاد ، بهره برداری و نگهداری می کند. بسیاری از شرکتهای بین المللی این شرکت دارای برند تجدید پذیر EDF هستند. تجدید پذیر EDF یک شرکت تابعه EDF است که متخصص در توسعه انرژی خورشیدی و باد است.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.edf-renewables.com

ما را در LinkedIn دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/edf-renewables و در توییتر (EDF_RE به زبان فرانسوی وEDF_Renewables به زبان انگلیسی).

درباره Enbridge Inc.

Enbridge Inc. یک شرکت پیشرو در زمینه زیرساخت های انرژی آمریکای شمالی است. ما با خیال راحت و مطمئن انرژی مورد نیاز مردم را می خواهیم و می خواهیم کیفیت زندگی را تأمین کنیم. مشاغل اصلی ما شامل خطوط لوله مایعات است که تقریبا 25 درصد از نفت خام تولید شده در آن را حمل می کند آمریکای شمالی؛ انتقال گاز و میان رودخانه ، که تقریباً 20 درصد از گاز طبیعی مصرف شده در ایالات متحده را منتقل می کند. و بهره برداری و بهره برداری از نیروگاه ، که تقریباً 3.7 میلیون مشتری خرده فروشی در آن خدمت می کنند انتاریو و کبک، و تقریباً 1750 مگاوات از انرژی تجدید پذیر خالص را در سال تولید می کند آمریکای شمالی و اروپا. تجارت سهام مشترک این شرکت در تورنتو و نیویورک بورس سهام تحت نماد ENB. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.enbridge.com مراجعه نمایید

درباره wpd AG

wpd AG مزارع بادی را در مزارع درون و برون مرزی و خورشیدی توسعه و اداره می کند. برمناین شرکت آلمانی مستقر در 25 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند و پروژه های انرژی باد را با حدود 2270 توربین بادی و خروجی 4،720 مگاوات انجام داده است. خط لوله این پروژه شامل مجموع 11300 مگاوات باد در ساحل ، 7،400 مگاوات باد دریایی و 1،150 مگاوات انرژی خورشیدی است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

تجدید پذیر EDF:
مانون دو کاسینی-هرئیل
موبایل: +33 (0) 1 40 90 48 22
پست الکترونیک: [email protected]

انبریج:
ناهار خوری مندی
تلفن رایگان: (888) 992-0997
پست الکترونیک: [email protected]

wpd AG:
آلیسون آگویله
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Enbridge Inc.

لینک های مربوطه

http://www.enbridge.com

پاسخی بگذارید