تجهیزات صنعتی Midwest سیستم کنترل گرد و غبار زیرزمینی MineKleen® را معرفی می کند

تجهیزات صنعتی Midwest سیستم کنترل گرد و غبار زیرزمینی MineKleen® را معرفی می کند

Midwest فرمول شیمیایی اختصاصی متشکل از یک مایع مصنوعی به علاوه سیستم چسبنده پلیمری را ایجاد کرد. این سیستم ریز ریزها را بهم متصل می کند ، و استحکامی مانند روسازی ایجاد می کند که با استفاده از آن قویتر می شود.

فرمول اختصاصی Midwest از نظر محیط زیست بی خطر است و توسط EPA ایالات متحده و چندین مقام کانادایی تأیید شده است.

گفت: “MineKleen ذرات معلق را از هوا دور نگه می دارد ، و باعث افزایش انطباق با مقررات و بهداشت و ایمنی کارگران معدن می شود.” جیم سیلوا، معاون راه حل های معدن Midwest. “این به جاده ها کمک می کند تا حتی در مناطقی که بسیار استفاده می شود ، طولانی تر نگه داشته شوند.”

مطلب مرتبط  استرلینگ و ویلسون سولار محدود دفتر جدیدی را در اسپانیا افتتاح می کنند

این سیستم همچنین شامل MineKleen Sprayer ، یک سیستم توزیع منحصر به فرد است که به طور خاص برای معادن زیرزمینی طراحی شده است. این فرمول را قادر می سازد تا همزمان روی جاده ها ، پشت و دنده ها اعمال شود و باعث افزایش بهره وری شود.

یک معدن ، که فرمول Midwest را در برابر یک محصول کنترل کننده گرد و غبار عمومی که قبلاً استفاده می شد ، آزمایش کرد ، هزینه ها را با 35 درصد کاهش ، تقریباً پس انداز کرد 225،000 دلار سالانه این معدن همچنین روزها را بین برنامه های کاربردی از هر سه روز به 14 روز افزایش داد ، و برنامه های کاربردی سالانه را از 122 به 28 کاهش داد. ساعات کاری مورد نیاز برای کنترل گرد و غبار و تثبیت جاده از 487 به 133 کاهش یافت ، در حالی که سطح جاده های معدن به طور چشمگیری بهبود یافت. کاهش تعمیر و نگهداری و آبیاری کمتر باعث افزایش بهره وری کارگران در انتقال محصول به خارج از معدن شد.

مطلب مرتبط  قیمت مواد وناتور 225 میلیون دلار پیشنهادات خصوصی به یادداشت های ارشد مطمئن سال 2025 را ارائه می دهد

معادن به دنبال روشی مقرون به صرفه برای مدیریت گرد و غبار هستند. برای بسیاری از افراد ، آبیاری راه حل اصلی است. اما این چالش ها را ترکیب می کند. آبیاری منظم با شستشوی ریزه کاری ها (ذرات کوچکی که جاده را به هم نگه داشته و مواد بزرگتر را در جای خود نگه می دارد) جاده را خراب می کند. بنابراین ، هزینه های نگهداری و بازسازی جاده افزایش می یابد.

مطلب مرتبط  Zoomlion اولین بیانیه ایمنی تاورکرین را منتشر می کند و استانداردهای ایمنی بهتر را می طلبد

تاسیسات صنعتی Midwest پیشگام در زمینه کنترل گرد و غبار ، تثبیت خاک ، روانکاری ریل ، ضد یخ و فن آوری ضد یخ زدن است. این شرکت راه حل های سازگار با محیط زیست را در سراسر جهان برای مشتریانی تولید می کند که موفقیت آنها به غلبه بر گرد و غبار ، فرسایش ، یخ یا شرایط ناپایدار خاک بستگی دارد. Midwest هفت بار در لیست شرکتهای خصوصی سریعترین رشد خصوصی INC 5000 قرار گرفته است.

مخاطب:
جیم سایفرت: مدیر روابط عمومی ، اینیس مگیوره
Ph: 330-492-5500 / سلول: 330-501-9886
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE تجهیزات صنعتی غرب میانه

پاسخی بگذارید