تحقیقات Stratview می گوید ، اندازه بازار PTFE گسترش یافته ، تحت تأثیر COVID-19 ، برای رسیدن به 0.7 میلیارد دلار در سال 2025

تحقیقات Stratview می گوید ، اندازه بازار PTFE گسترش یافته ، تحت تأثیر COVID-19 ، برای رسیدن به 0.7 میلیارد دلار در سال 2025

دیترویت، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Stratview Research از راه اندازی یک گزارش تحقیقاتی جدید در مورد بازار PTFE گسترش یافته بر اساس فرم (ورق ، نوار ، غشا، ، الیاف و سایر موارد) ، بر اساس نوع کاربرد (واشر ، فیلتر و جداسازی ، مواد دی الکتریک و غیره) خبر می دهد. ) ، براساس نوع صنعت استفاده نهایی (مواد شیمیایی ، حمل و نقل زمینی ، پزشکی ، صنعتی ، هوافضا و دفاع و سایر موارد) و بر اساس منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2020-2025.

این گزارش ارزیابی استراتژیک ، از Stratview Research ، تجزیه و تحلیل جامعی را ارائه می دهد که منعکس کننده واقعیت های توسعه یافته بازار PTFE امروز و احتمالات آینده برای دوره پیش بینی 2020 تا 2025 است. این گزارش پیامدهای کوتاه مدت و بلند مدت همه گیری COVID-19 را تخمین می زند در مورد تقاضای ePTFE در سطح جهانی ، منطقه ای و همچنین در سطح کشور. همچنین ، گزارش با مقایسه سناریوی قبل از COVID و بعد از COVID ، ضرر احتمالی را که صنعت ثبت می کند ، ارائه می دهد. داده ها / اطلاعات حیاتی ارائه شده در این گزارش می تواند نقش مهمی برای فعالان بازار و همچنین سرمایه گذاران در شناسایی میوه های کم آویز موجود در بازار و همچنین تدوین استراتژی های رشد داشته باشد.

بازار PTFE گسترش یافته است: نکات برجسته گزارش

پلی تترافلوئوراتیلن (PTFE) ناخواسته توسط DuPont در سال 1938 کشف شد. این ماده با کاربردهای خود در صنایع مختلف ، از جمله نفت و گاز ، الکترونیک و مخابرات ، خودرو ، مواد غذایی و نوشیدنی ها و داروسازی ، به پرکاربردترین فلورپلیمر در جهان تبدیل شده است. زیرا ویژگی های بسیار خوبی مانند دی الکتریک ، اصطکاک کم ، آبگریز ، غیر مرطوب کننده ، چگالی بالا و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا را ارائه می دهد. با توجه به نیازهای رو به رشد صنعت ، مانند سبک ، مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر. W.L. Gore & Associated با استفاده از PTFE با بهبود خواص آن با کمک فرآیند گرمایش ، کاربردهای خود را افزایش داد. گور میله های PTFE را گرم کرده و سپس بتدریج از دو انتهای آن کشیده است. پس از تکرارهای فراوان ، گور سرانجام PTFE گسترده شده را در سال 1969 کشف کرد.

PTFE منبسط شده دارای خواص و مزایای بیشتری نسبت به PTFE است مانند مقاومت عالی در برابر جریان سرما و خزش ، قابلیت انعطاف پذیری زیاد ، ثابت دی الکتریک کم ، ضریب اصطکاک کم ، غیر قابل اشتعال و دامنه دمای سرویس وسیع از -240 ° C تا 250 ° ج با توجه به چنین خواص مثمر ثمر ، PTFE توسعه یافته با افزایش مداوم کاربردهای آن در صنایع مختلف استفاده نهایی مانند پزشکی ، منسوجات ، هوا فضا و دفاع ، خودرو ، صنایع و مواد شیمیایی ، رشد چشمگیری در بازار داشته است.

تأثیر COVID-19 در بازار گسترده PTFE

ارزیابی تأثیر واقعی همه گیر در بازار گسترش یافته PTFE در کوتاه مدت و همچنین بلند مدت در سناریوی فعلی بسیار چالش برانگیز است زیرا همه گیری همچنان در حال گسترش است ، و اقتصادهای بزرگ را در چنگ خود می گیرد و شرایط بازار را وخیم تر می کند. مشکل است که وقتی اثر همه گیری کمرنگ می شود ، بیان شود. با این حال ، این صنعت هنوز در مورد بهبود سریع خوشبین است و پیش بینی می شود که بازار یک منحنی V شکل مانند رکودهای قبلی مانند رکود بزرگ را ثبت کند. اما منحنی شکل V عمیق تر از منحنی های ثبت شده در رکود بزرگ با پیامدهای کوتاه مدت و کمترین تأثیر بلند مدت است.

مطلب مرتبط  شرکت Venture Global LNG از استخدام برایان كوتران به عنوان مدیر عامل ارشد خبر می دهد

مبانی اساسی بازار مانند بهبود مورد انتظار در تولید ناخالص داخلی جهانی تا سال 2021 ، تصویب بی وقفه EV در جهان و بهبود انتظار در تردد مسافران هواپیمایی همراه با ورود برنامه های هواپیمای جدید مانند B777X ، C919 ، MC-21 در بازار A321XLR و انتظار تصویب B737Max ؛ به محض اینکه بادگیرهای همه گیر به بافگیر تبدیل شود ، احتمالاً باعث بهبودی سالم بازار می شود. بدین ترتیب، پیش بینی شده است که بازار PTFE توسعه یافته با سرعت سالم طی پنج سال آینده بهبود یابد تا به یک مقدار تخمینی از 0.7 میلیارد دلار آمریکا در سال 2025.

اینجا را کلیک کنید و TOC گزارش را اجرا کنید: https://www.stratviewresearch.com/toc/971/ Expanded-PTFE-(ePTFE)-Market.html

بر اساس نوع فرم ، غشا are و فرآیندهای غشایی به احتمال زیاد همچنان غالب ترین و همچنین سریعترین نوع بازیابی در سناریوی بازار پس از همه گیری باقی می مانند، به دلیل استفاده گسترده از آن در صنعت پزشکی برای کاربردهایی مانند کیسه های استخوان ، سمعک ، فیلترهای تزریق IV و فیلترهای مکش جراحی.

بر اساس نوع برنامه ، فیلتراسیون و جداسازی احتمالاً سلطه خود را در بازار طی دوره پیش بینی حفظ می کند. این سلطه بیشتر به دلیل استفاده گسترده از PTFE منبسط شده برای فیلتر کردن هوا ، آب و سایر ذرات در موتورهای توربین ، کشف دارو و فرآوری بیولوژیک است. فیلتر کردن مه از چراغهای جلو خودرو ؛ و تخلیه گاز از بسته های فشرده سازی و برنامه های پزشکی ، مانند تخلیه فیلتر IV و تهویه ، همراه با افزایش نفوذ ePTFE برای کاربرد فیلتراسیون در صنایع مختلف ، از جمله بسته بندی مواد غذایی ، داروسازی و فلزات و معدن.

بر اساس نوع صنعت استفاده نهایی ، بازار به عنوان مواد شیمیایی ، حمل و نقل زمینی ، پزشکی ، صنعتی ، هوافضا و دفاع و سایر موارد تقسیم شده است. در این میان صنایع هوافضا و دفاع و اتومبیل به دلیل بیماری همه گیر ، بیشترین صنایع را تحت تأثیر قرار می دهند ، در حالی که صنایع کمترین صنایع را تحت تأثیر قرار می دهند. همچنین ممکن است صنعت پزشکی در پنج سال آینده در بازار گسترش یافته PTFE همچنان غالب ترین و سریعترین نوع صنعت استفاده نهایی باشد.. PTFE قابل ارتقا به طور گسترده ای توسط تولید کنندگان دستگاه های پزشکی در ارائه خواص متناسب با سازگاری زیستی بهتر از مواد زیستی فلزی پذیرفته شده است. سازگاری زیستی ، بی اثر بودن شیمیایی و قابلیت استریل کردن سه ویژگی اصلی ePTFE است که به دلیل آن برای کاربردهای مختلف در صنعت پزشکی بسیار ترجیح داده می شود.

برای نمونه رایگان گزارش تفصیلی در اینجا ثبت نام کنید: https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/971/ Expanded-PTFE-(ePTFE)-Market.html

از نظر منطقه ، آمریکای شمالی پیش بینی شده است که در دوره پیش بینی بزرگترین بازار PTFE گسترش یافته باقی بماند. ایالات متحده آمریکا نه تنها بزرگترین بازار است آمریکای شمالی بلکه در جهان نیز به دلیل حضور تعداد زیادی از تولیدکنندگان دستگاه های پزشکی ، هواپیماهای OEM ، پخش کننده های ردیف ، تأمین کنندگان مواد اولیه و تولید کنندگان PTFE گسترش یافته است. این کشور همچنین با داشتن بیشترین موارد مثبت در جهان یکی از کشورهای تحت تأثیر COVID-19 است. همچنین انتظار می رود که این کشور با سرعت سالم بهبود یابد ، این امر به حمایت از رشد ارگانیک صنعت پزشکی ، بهبودی در تولید خودرو و هواپیما و پیشرفت در تجهیزات پزشکی منجر می شود.

مطلب مرتبط  Powerhouse Brattratrkaia برنده Smarter E-Award 2020 در بخش "پروژه های برجسته" است

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود کمترین کاهش بازار در سال 2020 باشد و به دنبال آن سریعترین بهبود در طی پنج سال آینده است، با بهبود مورد انتظار در تردد مسافران هوایی با بهبود زودهنگام در سفرهای داخلی و بهبود مورد انتظار در تولید خودرو با تمرکز بیشتر بر استفاده از HEV ها پیش می رود. چین و هند به موتورهای رشد آسیا و اقیانوسیه این بازارها بزرگترین بازارهای خودرو ، شیمی ، صنایع ، برق و الکترونیک و همچنین سهم قابل توجهی در سایر صنایع استفاده نهایی هستند.

برخی از بازیگران اصلی در بازار گسترش PTFE هستند W.L. Gore & Associates، Inc.، Lenzing Plastics GmbH & Co. KG، Compagnie de Saint-Gobain SA، Nitto Denko Corporation، Rogers Corporation، Donaldson Company، Inc.، Markel Corporation، Parker-Hannifin Corporation، Teadit Group، and Zeus Industrial Products ، شرکت. عمده ترین مصرف کنندگان اصلی این بازارها شامل تولید کنندگان دستگاه های پزشکی ، هواپیماهای OEM ، تولیدکنندگان خودرو ، صنایع شیمیایی ، تولید کنندگان نفت و گاز هستند.

گزارش ویژگی ها

این گزارش اطلاعات بازار را به جامع ترین روش ارائه می دهد. ساختار گزارش به گونه ای حفظ شده است که حداکثر ارزش تجاری را ارائه می دهد. این بینش اساسی در مورد پویایی بازار را فراهم می کند و تصمیم گیری استراتژیک را برای فعالان فعلی بازار و همچنین کسانی که مایل به ورود به بازار هستند ، امکان پذیر می کند. موارد زیر ویژگی های اصلی گزارش است:

 • ساختار بازار: بررسی اجمالی ، تجزیه و تحلیل چرخه عمر صنعت ، تحلیل زنجیره تأمین.
 • تحلیل محیط بازار: محرک ها و محدودیت های رشد ، تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، تحلیل SWOT.
 • روند بازار و تجزیه و تحلیل پیش بینی.
 • روند و پیش بینی بخش بازار.
 • چشم انداز و پویایی رقابتی: سهم بازار ، سبد محصولات ، عرضه محصولات و غیره
 • بخشهای جذاب بازار و فرصتهای رشد همراه.
 • روندهای نوظهور.
 • فرصتهای رشد استراتژیک برای بازیگران موجود و جدید.
 • عوامل کلیدی موفقیت.

این گزارش بازار گسترده PTFE را مورد مطالعه قرار داده و با در نظر داشتن علاقه همه ذینفعان در سراسر زنجیره ارزش ، بازار را از چهار طریق تقسیم بندی کرده است. در زیر چهار روش تقسیم بازار آمده است:

بازار PTFE ، براساس نوع فرم ، گسترش یافته است

 • برگه ها (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • نوارها (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • غشاها (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • الیاف (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
مطلب مرتبط  صنعت جهانی برای فیلم های موانع تا سال 2027

بازار PTFE را با نوع برنامه گسترش دهید

 • واشر (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • فیلتر و جداسازی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • مواد دی الکتریک (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)

بازار PTFE را با توجه به نوع صنعت استفاده نهایی گسترش دهید

 • شیمیایی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • حمل و نقل زمینی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • پزشکی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • صنعتی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • هوافضا و دفاع (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو RoW)

بازار PTFE گسترش یافته ، براساس منطقه

 • آمریکای شمالی (تحلیل کشور: ایالات متحده آمریکا، کانادا، و مکزیک)
 • اروپا (تحلیل کشور: آلمان، فرانسه، انگلستان، روسیه، و بقیه اروپا)
 • آسیا و اقیانوسیه (تحلیل کشور: چین، ژاپن، هند، و بقیه آسیا و اقیانوسیه)
 • بقیه دنیا (تحلیل کشور: برزیل، عربستان سعودی، و دیگران)

تحقیقات Stratview چندین گزارش بازار با ارزش بالا در صنعت مواد پیشرفته دارد. برای مرور گزارش های ما ، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.stratviewresearch.com/market-reports/Ad Advanced-Materials.html

درباره تحقیقات Stratview

Stratview Research یک شرکت اطلاعاتی در بازار جهانی است که طیف گسترده ای از خدمات از جمله گزارش بازارهای صنفی ، تحقیقات سفارشی و اطلاعات مربوط به منابع مختلف را در صنایع از قبیل مواد پیشرفته ، هوا فضا و دفاع ، وسایل نقلیه و حمل و نقل جمعی ، کالاهای مصرفی ، ساخت و ساز ، تجهیزات الکترونیکی و نیمه هادی ارائه می دهد. ، انرژی و تاسیسات ، بهداشت و علوم پزشکی و نفت و گاز.

ما یک تیم قدرتمند از پیشکسوتان و تحلیل گران صنعت داریم که دارای تجربه گسترده ای در اجرای پروژه های تحقیقاتی سفارشی برای شرکت های متوسط ​​به 500 Fortune در زمینه های ارزیابی بازار ، غربالگری فرصت ها ، هوش رقابتی ، دقت کافی ، غربالگری هدف ، استراتژی ورود به بازار هستند. ، به استراتژی بازار و مطالعات صدای مشتری بروید.

Stratview Research یک برند معتبر در سطح جهان است ، تحقیقاتی با کیفیت بالا و بینش های استراتژیک را ارائه می دهد که به شرکت های سراسر جهان در تصمیم گیری موثر کمک می کند.

تحقیقات Stratview راه اندازی شده استآهنگسازی یک پورتال آنلاین که گزارش های رایگان رهبری رهبری ، روزنامه های سفید ، خلاصه گزارش بازار و موارد دیگر برای کامپوزیت ها و صنایع وابسته را ارائه می دهد ، ارزش 20000 دلار آمریکا هر سال.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید (بدون هزینه): https://www.stratviewresearch.com/composights/sign-in

برای سوالات ، لطفا با ما تماس بگیرید:

تحقیقات Stratview
پست الکترونیک: [email protected]
مستقیم: + 1-313-307-4176

SOURCE تحقیقات Stratview

پاسخی بگذارید