تحقیقات Stratview می گوید ، بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، تحت تأثیر COVID-19 ، به 1.7 میلیارد دلار آمریکا در سال 2026 می رسد.

تحقیقات Stratview می گوید ، بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، تحت تأثیر COVID-19 ، به 1.7 میلیارد دلار آمریکا در سال 2026 می رسد.

دیترویت، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تحقیقات Stratview از راه اندازی یک گزارش تحقیقاتی جدید در بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها توسط نوع پرکننده (کربنات کلسیم ، ATH ، تالک ، ماسه ، رس ، میکروسفر و غیره) ، توسط نوع فرآیند (قالب تزریق ، قالب گیری فشرده سازی ، بستن دست ، اسپری کردن ، سیم پیچ رشته ، Pultrusion و سایر موارد) ، بر اساس نوع استفاده نهایی (حمل و نقل ، برق و الکترونیک ، ساختمان و ساخت و ساز ، لوله ها و مخازن ، کالاهای مصرفی ، دریایی و سایر موارد) ، و توسط منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2021-2026.

این گزارش ارزیابی استراتژیک ، از Stratview Research ، تحلیلی جامع را ارائه می دهد که واقعیت های بازار پرکننده های امروز و احتمالات آینده در صنعت کامپوزیت ها را برای دوره پیش بینی 2021 تا 2026 منعکس می کند. این گزارش پیامدهای کوتاه مدت و بلند مدت بیماری همه گیر COVID-19 در مورد تقاضای مواد پرکننده در سطح جهانی ، منطقه ای و همچنین در سطح کشور. همچنین ، گزارش با مقایسه سناریوی قبل از COVID و بعد از COVID ، ضرر احتمالی را که صنعت ثبت خواهد کرد ، ارائه می دهد. داده ها / اطلاعات حیاتی ارائه شده در این گزارش می تواند نقش مهمی برای فعالان بازار و همچنین سرمایه گذاران در شناسایی میوه های کم آویز موجود در بازار و همچنین تدوین استراتژی های رشد داشته باشد.

بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها: نکات برجسته گزارش

در صنعت کامپوزیت ها ، از پرکننده ها به طور گسترده ای در ساخت بخشی برای تغییر در خصوصیات رزین پایه و همچنین کاهش هزینه تولید و مصرف مواد اولیه استفاده می شود. ذینفعان صنعت کامپوزیت به طور فزاینده ای با هدف کاهش هزینه های عملیاتی خود به مزایای مواد پرکننده در بسیاری از فرآیندهای ساخت از جمله قالب گیری تزریقی ، قالب سازی فشرده سازی ، قرار دادن دستی ، پاشش ، سیم پیچ رشته ، ورقه ورقه شدن مداوم و Pultrusion اعتماد کرده اند. و خواص مکانیکی خاصی را به محصول نهایی برساند. صنعت کامپوزیت ها سهم کمی از کل مصرف مواد پرکننده را به خود اختصاص داده است اما همیشه در بین فعالان بازار پرکننده ها مورد توجه بوده است.

تأثیر COVID-19 در بازار پرکننده در صنعت کامپوزیت ها

شیوع Covid-19 اقتصاد جهانی را متزلزل کرده است. صنعت کامپوزیت ها از کل مواد زائد گرفته تا محصولات کامپوزیت ، شاهد یک سقوط عظیم تقاضا نیستند و از کل زنجیره تامین مستثنی نیست. تقاضا برای پرکننده در صنعت کامپوزیت ها نیز در سال 2020 با کاهش روبرو شده است ، که به شدت به سلامت این صنایع وابسته است. به عنوان مثال ، خودروسازی ، بزرگترین بازار تولید مواد کامپوزیت ، در مقایسه با رقم تولید سال 2019 ، 20.0 میلیون خودرو سبک را در سال 2020 از دست داده است. به همین ترتیب ، لوله ها و مخازن ، یکی دیگر از مصرف کننده های مواد کامپوزیت در معرض خطر ، همچنین شاهد یک تأثیر همه گیر در همه گیر شدن صنعت نفت و گاز در پی کاهش تقاضا و کاهش قیمت نفت است. صنایع ساختمان و ساختمان و برق و الکترونیک کاهش مشابه تقاضای مواد کامپوزیت را ثبت می کنند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار باتری America SLI تا سال 2026 بیش از 16 میلیارد دلار باشد ، می گوید Global Market Insights Inc.

با وجود سناریوی ضعیف بازار در سال 2020 ، چشم انداز بلند مدت پرکننده های کامپوزیت هنوز مثبت به نظر می رسد. با فرض بهبود صنعت حمل و نقل ، احیای مجدد فعالیت های ساختمانی و افزایش قیمت نفت خام ، انتظار می رود که بازار از سال 2021 به بعد دوباره برگردد. در نتیجه آن ، انتظار می رود که بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت CAGR سالم 5.6٪ را در طول دوره پیش بینی ثبت کند و به یک مقدار تخمینی از 1.7 میلیارد دلار آمریکا در سال 2026. انتظار می رود افزایش نفوذ مواد کامپوزیتی در بیشتر بازارهای اصلی با هدف پرداختن به موضوعات سوزاننده ، مانند انتشار کربن دقیق ، زیبایی ، مقاومت در برابر خوردگی ، سبک بودن و طول عمر بالا ، مسیر رشد پر کننده ها را در سالها تعیین کند آمدن.

اینجا را کلیک کنید و TOC گزارش را اجرا کنید: https://www.stratviewresearch.com/toc/1050/Fillers-market-in-the-composites-industry.html

بر اساس نوع پرکننده ، بازار به کربنات کلسیم ، ATH ، شن و ماسه ، تالک ، خاک رس ، میکروسفر و غیره تقسیم می شود. کربنات کلسیم تخمین زده می شود که از نظر حجم ، در نوع پرکننده غالب باقی بماند. کربنات کلسیم به دلیل کم هزینه بودن و خواص مکانیکی ناچیز ، به عنوان پرکننده در ساخت قطعات کامپوزیت برای بسیاری از بازارها از جمله حمل و نقل ، ساختمان و ساخت و کالاهای مصرفی به طور گسترده ای استفاده می شود. ATH از نظر حجم ، مقام دوم بازار را در اختیار دارد. ATH بخاطر خاصیت ضدعفونی کنندگی عالی در صنایع برق ، الکترونیک و حمل و نقل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس نوع صنعت استفاده نهایی ، انتظار می رود صنعت حمل و نقل در پنج سال آینده پیشتاز خود در بازار باشد. در طول سال ها ، خودروسازان ، پخش کننده های ردیف و تأمین کنندگان مواد کامپوزیت به طور مشترک برای افزایش نفوذ مواد کامپوزیت با هزینه رقابتی همکاری کرده اند. به منظور کاهش هزینه ها ، سازندگان قطعات به طور گسترده ای از مواد پرکننده کم هزینه مانند کربنات کلسیم و تالک استفاده می کنند ، در حالی که از پرکننده هایی مانند تری هیدرات آلومینا (ATH) و دی اکسید تیتانیوم برای انتقال بازدارندگی شعله و خاصیت مقاومت در برابر اشعه ماورا UV بنفش استفاده می شود ، به ترتیب. نفوذ مداوم مواد کامپوزیت در صنعت حمل و نقل ، تقاضای مواد پرکننده را در سالهای آینده تقویت می کند.

برای نمونه رایگان گزارش تفصیلی در اینجا ثبت نام کنید: https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/1050/Fillers-market-in-the-composites-industry.html

از نظر منطقه ، آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود در دوره پیش بینی به راحتی موقعیت پیشرو خود را در بازار حفظ کند. چین، ژاپن، هند، و کره جنوبی در مجموع بیش از 47٪ از سهم تولید جهانی خودرو را در اختیار دارند. این منطقه همچنین دارای موقعیت غالب در کالاهای مصرفی ، لوله ها و مخازن کامپوزیت ، و لوازم الکتریکی و الکترونیکی است ، که منجر به تقاضای زیادی برای مواد کامپوزیت و همچنین مواد پرکننده برای این برنامه ها می شود. انتظار می رود رشد اقتصادی قابل توجه ، مصرف کنندگان عظیم ، رشد درآمد قابل استفاده مصرف کنندگان و تغییر الگوی خرید ، موجب تحکیم بیشتر آسیا و اقیانوسیه موقعیت در بازار جهانی

از نظر ارزش ، اروپا موقعیت پیشرو را داشته و تخمین زده می شود که موقعیت خود را در دوره پیش بینی نیز حفظ کند. اولویت بیشتر پرکننده های ATH و دی اکسید تیتانیوم در وسایل نقلیه اروپایی نسبت به کربنات کلسیم ارزان قیمت منجر به غلبه منطقه شد.

مطلب مرتبط  اندازه بازار گازهای صنعتی تا سال 2027 ارزش 134.3 میلیارد دلار دارد

زنجیره تأمین این بازار شامل تأمین کنندگان مواد اولیه ، سازندگان پرکننده ، سازندگان قطعات ، OEM ها و شرکت های MRO است. بازیگران اصلی بازار Imerys S.A. ، Huber Engineered Materials ، Almatis Gmbh ، Omya ، Mineral Technologies Inc. ، The 3M شرکت ، سیبلکو ، صنایع Evonik AG ، شرکت Albemarle و Ashland Global Specialty Chemicals Inc.

طی سالهای گذشته ، ذینفعان صنعت توجه زیادی به توسعه برنامه های جدید ، اتحادهای استراتژیک و گسترش مشاغل داده اند. با این حال ، اخلال اخیر در کل زنجیره تامین ، شرکت ها را مجبور کرده است تا برای به حداقل رساندن ریسک تجارت ، روی استراتژی های کوتاه مدت مانند همسویی عرضه با تقاضا و حفظ نقدینگی تمرکز کنند.

گزارش ویژگی ها

این گزارش اطلاعات بازار را به جامع ترین روش ارائه می دهد. ساختار گزارش به گونه ای حفظ شده است که حداکثر ارزش تجاری را ارائه می دهد. این بینش اساسی در مورد پویایی بازار را فراهم می کند و تصمیم گیری استراتژیک را برای فعالان فعلی بازار و همچنین کسانی که مایل به ورود به بازار هستند ، امکان پذیر می کند. موارد زیر ویژگی های اصلی گزارش است:

 • ساختار بازار: بررسی اجمالی ، تجزیه و تحلیل چرخه عمر صنعت ، تحلیل زنجیره تأمین.
 • تحلیل محیط بازار: محرک ها و محدودیت های رشد ، تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، تحلیل SWOT.
 • روند بازار و تجزیه و تحلیل پیش بینی.
 • روند و پیش بینی بخش بازار.
 • چشم انداز و پویایی رقابتی: سهم بازار ، سبد محصولات ، عرضه محصولات و غیره
 • بخشهای جذاب بازار و فرصتهای رشد همراه.
 • روندهای نوظهور.
 • فرصتهای رشد استراتژیک برای بازیگران موجود و جدید.
 • عوامل کلیدی موفقیت.

این گزارش بازار پرکننده ها را در صنعت کامپوزیت ها مورد مطالعه قرار می دهد و بازار را از چهار طریق تقسیم بندی می کند ، با در نظر داشتن علاقه همه ذینفعان در سراسر زنجیره ارزش. در زیر چهار روش تقسیم بازار آمده است:

بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، براساس نوع پرکننده:

 • کربنات کلسیم (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • ATH (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • تالک (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • شن (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • خشت (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو بقیه دنیا)
 • میکروسفر (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)

بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، براساس نوع فرآیند:

 • قالب گیری تزریقی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • قالب گیری فشاری (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • دراز کشیدن دست (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • اسپری کردن (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • رشته سیم پیچ (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • Pultrusion (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیهو بقیه دنیا)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
مطلب مرتبط  جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، براساس صنعت استفاده نهایی:

 • حمل و نقل (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • برق و الکترونیک (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • ساخت و ساز ساختمان (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • لوله و مخازن (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • کالاهای مصرفی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • دریایی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)

بازار پرکننده ها در صنعت کامپوزیت ها ، بر اساس منطقه:

 • آمریکای شمالی (تحلیل کشور: ایالات متحده آمریکا، کانادا، و مکزیک)
 • اروپا (تحلیل کشور: فرانسه، انگلستان، آلمان، روسیه، و بقیه اروپا)
 • آسیا و اقیانوسیه (تحلیل کشور: چین، ژاپن، هند، کره جنوبی، و بقیه آسیا و اقیانوسیه)
 • بقیه دنیا (تحلیل کشور: برزیل، بوقلمون، و دیگران)

تحقیقات Stratview چندین گزارش بازار با ارزش بالا در صنعت مواد پیشرفته دارد. برای مرور گزارش های ما ، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.stratviewresearch.com/market-reports/Ad Advanced-Materials.html

درباره تحقیقات Stratview

Stratview Research یک شرکت اطلاعاتی در بازار جهانی است که طیف گسترده ای از خدمات از جمله گزارش بازارهای سندیکایی ، تحقیقات سفارشی و اطلاعات تأمین منابع مختلف در صنایع مانند مواد پیشرفته ، هوا فضا و دفاع ، وسایل نقلیه و حمل و نقل جمعی ، کالاهای مصرفی ، ساخت و ساز ، تجهیزات الکترونیکی و نیمه هادی را ارائه می دهد. ، انرژی و تاسیسات ، بهداشت و علوم پزشکی و نفت و گاز.

ما یک تیم قدرتمند از پیشکسوتان و تحلیل گران صنعت داریم که دارای تجربه گسترده ای در اجرای پروژه های تحقیقاتی سفارشی برای شرکتهای متوسط ​​500 در Fortune 500 ، در زمینه های ارزیابی بازار ، غربالگری فرصت ها ، هوش رقابتی ، دقت کافی ، غربالگری هدف ، استراتژی ورود به بازار هستند ، به استراتژی بازار و مطالعات صدای مشتری بروید.

Stratview Research یک برند معتبر در سطح جهان است ، تحقیقاتی با کیفیت بالا و بینش های استراتژیک را ارائه می دهد که به شرکت های سراسر جهان در تصمیم گیری موثر کمک می کند.

تحقیقات Stratview راه اندازی شده استآهنگسازی یک پورتال آنلاین که گزارش های رایگان رهبری رهبری ، روزنامه های سفید ، خلاصه گزارش بازار و موارد دیگر برای کامپوزیت ها و صنایع وابسته را ارائه می دهد ، ارزش 20000 دلار آمریکا هر سال.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید (بدون هزینه): https://www.stratviewresearch.com/composights/sign-in

برای سوالات ، لطفا با ما تماس بگیرید:
تحقیقات Stratview
پست الکترونیک: [email protected]
مستقیم: + 1-313-307-4176

SOURCE تحقیقات Stratview

پاسخی بگذارید