تحول سبز برای توسعه کک زغال سنگ حیاتی است. و همکاری انرژی B&R

تحول سبز برای توسعه کک زغال سنگ حیاتی است. و همکاری انرژی B&R

Fang Xiaosong ، معاون مدیر بخش تجارت بین الملل موسسه برنامه ریزی و مهندسی برق الكترونیك چین (EPPEI) ، گفت: ابتكار كمربند و جاده (BRI) به عنوان یك پلت فرم همکاری بین المللی باز و فراگیر عمل می كند ، با اشاره به اینكه كشورهای مرتبط با B&R پتانسیل زیادی در همکاری نیرو به عنوان توسعه انرژی که از نظر تنوع و ساختار روند “کم کربن” نشان می دهد.

چنین گرایشی نیز توسط وانگ یو، دستیار رئیس و رئیس بخش انرژی و شیمی در م Instituteسسه ملی برنامه ریزی نفت و شیمی چین ، با اشاره به اینکه صنایع شیمیایی سنتی باید در کاهش ظرفیت مازاد ، رفع نقاط ضعف ، تنظیم ساختار و ارتقا ارتقا در طول دوره 2021-2025 برای ایجاد حرکت جدید و دستیابی به امنیت متمرکز شوند. ، توسعه سبز و پایدار.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک راه حل هوشمند انرژی را در روز جهانی تمیز کردن در نمایشگاه بین المللی صنعتی چین ارائه می دهد

وانگ خاطرنشان کرد: برای صنعت کک زغال سنگ در Lvliang ، تمرکز باید بر روی حذف ظرفیت منسوخ شده و ارتقا saving صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار و فن آوری های مربوطه باشد.

به عنوان یک استان غنی از زغال سنگ ، شانشی به گفته وی ، نوآوری فنی در صنعت ذغال سنگ بسیار ارزشمند است ، بنابراین شرکتها نیاز به دستیابی به تولید به روش سبزتر و مدرن تر دارند هنری همپل، مدیر فنی Choren Industries Group GmbH ، که معتقد است ذغال سنگ منبع اصلی آن باقی خواهد ماند چین تولید انرژی. وی افزود که کشور به سمت توسعه سبز و استفاده پاک و کارآمد از زغال سنگ در حال حرکت است.

مطلب مرتبط  FABTECH 2020 لغو شد

Lvliang یک پایگاه مهم صنعتی کک سازی در ذغال سنگ است شانشی به گفته لو جیاودی ، مدیر مرکز تحقیقات با خدمات اطلاعات اقتصادی شین هوا از چین (CEIS) ، که از تحرک اقتصادی مناسبی برای اقتصاد دیجیتال برخوردار است. Lvliang می تواند از فرصت استفاده کند شانشی لو پیشنهاد داد که اصلاحات جامع انقلاب انرژی را آزمایش کرده و خود را در یک معیار صنعت انرژی 5G به علاوه بسازد.

مطلب مرتبط  Hornbeck در خارج از کشور برنامه سازماندهی مجدد را تصویب کرد توسط دادگاه

سومین سمینار کمربند و جاده توسعه سبز صنعت کک سازی ذغال سنگ که به طور مشترک توسط دولت Lvliang و CEIS برگزار شد ، روز شنبه در Xiaoyi ، یک شهر در سطح شهرستان Lvliang ، شمال آغاز شد. چین شانشی استان

لینک اصلی: https://fa.imsilkroad.com/p/316913.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

پاسخی بگذارید