تراکتورهای برقی Solectrac کمپین سرمایه گذاری را راه اندازی کردند

تراکتورهای برقی Solectrac کمپین سرمایه گذاری را راه اندازی کردند

شرکت Solectrac در حال تهیه یک تراکتور برقی 30 HP 4 WD و تراکتور ابزار 40 HP در حالی که مدل eFarmer خود را برای محصولات ردیف و یک مدل 70 HP برای کارهای بیشتر خواستار است. این تراکتورهای برقی با هوشمند آب و هوا قدرت و گشتاور دارند تا از سرعت کمتری نسبت به دیزل استفاده کنند و عملکرد آنها را با سرعت بالاتر مطابقت دهند. آنها ساخته شده اند تا در هر جایی از تراکتورهای دیزلی مورد استفاده قرار گیرند ، از جمله مزارع کوچک ، تاکستان ها ، گلخانه ها و عملیات دامداری و همچنین برای نگهداری پارک ها.

مطلب مرتبط  Cosan Limited از تشکیل گزارش سالانه خود در فرم 20-F برای سال مالی 2019 خبر داد

بسته های باتری Solectrac را می توان از طریق شبکه الکتریکی یا مستقیماً از منابع انرژی تجدیدپذیر تمیز مانند خورشیدی ، باد یا میکرو هیدرو شارژ کرد تا انتشار گازهای گلخانه ای و استفاده از سوخت های فسیلی را از بین ببرد. باتری همچنین می تواند در هنگام قطع برق خدمات را تأمین کند و برای انجام بارهای اساسی در خانه ها ، درمانگاه ها ، مدارس و پناهگاه های اضطراری ، تهیه پشتیبان مناسب را ارائه می دهد.

Solectrac ، یک شرکت معتبر B با همکاری شرکت Start Engine برای این کار جمع آوری کمک های مالی ، “زیرا این پلتفرم هم در زمینه همکاری و هم با شرکتهای سازگار با محیط زیست که در مسیر تولید تغییرات اساسی به سمت آینده پایدار هستند ، همکاری و پشتیبان بوده است.” کریستین هکرروت، CCO

مطلب مرتبط  شرکت Venture Global LNG از استخدام برایان كوتران به عنوان مدیر عامل ارشد خبر می دهد

Solectrac برای نمایش نوآوران سال 2019 در نمایشگاه پیشرفت مزرعه کانادا در نامزد شد رجینا ، کانادا و جایزه نوآوری 2019 را از Escorts of هند. از آنجا که سایر شرکت های تراکتورسازی آمریکای شمالی به تازگی با R&D برای تراکتورهای برقی کار خود را آغاز کرده اند ، Solectrac قبلاً تراکتورهای خود را در این کشور تولید و فروش کرده است. ایالات متحده، کانادا و نروژ.

شرکت Solectrac کمپین خود را در بازاری آغاز می کند که با تمرکز بر “اقتصاد سبز” و با کمی رقابت. دکتر Soletrac گفت: “Solectrac نمایانگر آینده کشاورزی و آغاز انقلاب تراکتورهای برقی است.” راجر هوویمدیر آزمایشگاه آزمایش تراکتور ملی نبراسکا. Solectrac به وضوح در جلب توجه سرمایه گذاران قرار دارد و ممکن است فقط “آینده کشاورزی” باشد.

مطلب مرتبط  Fortune Nickel and Gold Inc. شرکت های آتش نشانی Prairie را حفظ می کند

SOURCE Solectrac ، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.solectrac.com

پاسخی بگذارید