ترونوکس جان دی رومانو و ژان فرانسوا تورگئون را به عنوان مدیر اجرایی به طور موقت منصوب می کند

ترونوکس جان دی رومانو و ژان فرانسوا تورگئون را به عنوان مدیر اجرایی به طور موقت منصوب می کند

استمفورد ، اتصال، 27 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Tronox Holdings plc (NYSE: TROX) (“Tronox” یا “شرکت”) ، پیشروترین تولید کننده رنگدانه دی اکسید تیتانیوم در جهان ، امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن (“هیئت مدیره”) منصوب شده است جان دی رومانو، معاون اجرایی رئیس ، مدیر ارشد بازرگانی و استراتژی و ژان فرانسوا تورگئون ، معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل ، به عنوان مدیر عامل اجرایی به طور موقت ، بلافاصله لازم الاجرا هستند. علاوه بر این، ایلان کففتال، مدیر مستقل سرب ، به طور موقت به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شده و بلافاصله لازم الاجرا است.

رئیس و مدیر ارشد اجرایی جفری ن. کوین مرخصی می گیرد ، بلافاصله موثر است. بر 24 دسامبر 2020، آقای کوین به هیئت مدیره هشدار داد که در شکایت مدنی کمیسیون بورس و اوراق بهادار و شکایت کیفری مربوطه در مورد ادعای تجارت داخلی توسط متهم در شکایات سهام Ferro Corporation در فوریه و مارس مارس به عنوان فردی ناشناس معرفی شده است. 2016. آقای کوین به عنوان مدیر Ferro Corporation از مه 2013 از طریق آگوست 2016. آقای کوین از سال 2011 مدیر ترونوکس است ، به عنوان رئیس جمهور و مدیر اجرایی در منصوب شد دسامبر 2017 و در سال به عنوان رئیس هیئت مدیره منصوب شد مارس 2019. نه سهام Tronox و نه Tronox در شکایات مورد اشاره قرار نمی گیرند.

آقای کوفتال اظهار داشت ، “همانطور که ما از نزدیک در مورد شکایات تحولات را رصد می کنیم ، هیئت مدیره تشخیص داده است که مرخصی آقای کوین و انتصاب جان دی رومانو و ژان فرانسوا تورگئون به عنوان مدیر عامل مشترک به طور موقت به نفع ترونوکس و سهامداران آن هستند. ”

آقای کافتال ادامه داد ، “تمرکز هیئت مدیره بر حفظ یک حکمرانی قوی و روند برنامه ریزی جانشینی ، پاسخ سریع ما را برای اطمینان از ادامه کار شرکت در برنامه استراتژیک بلند مدت خود فراهم کرد. آقای رومانو و آقای تورگئون در هدایت شرکت با موفقیت همکاری کردند از طریق تحولات ترونوکس ، از جمله ادغام کریستال و چالش های ارائه شده توسط همه گیر. با بیش از شش دهه تجربه رهبری مشترک و عملیاتی در صنایع رنگدانه و معدن ، از جمله سالها فعالیت در ترونوکس ، آقای رومانو و آقای تورگئون سوابق قوی دارند ما اطمینان داریم که در کنار هم ، با حمایت یک نیمکت عمیق از مدیران ارشد با استعداد ، به حرکت قابل توجهی که Tronox در حال حاضر در بازار تجربه می کند ، ادامه خواهیم داد. “

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics اعلام کرد تغییر حسابرس و تصویب آیین نامه اصلاح و اصلاح شده ، از جمله مقررات اخطارهای پیشرفته

آقای رومانو اظهار داشت ، “طی سال گذشته ، ترونوکس در مقابله با چالش های مداوم مقاومت نشان داده است. ما اطمینان داریم که استراتژی ادغام عمودی ما همچنان یک مزیت رقابتی را ارائه می دهد ، به Tronox اجازه می دهد تا در این زمان محوری بهترین خدمات را به مشتری جهانی ما ارائه دهد. TiO2 صنعت در حالی که سه ماهه چهارم قوی را تعطیل می کنیم. من و ژان فرانسوا از اعتماد هیئت مدیره قدردانی می کنیم زیرا از نزدیک برای اطمینان از انتقال بی وقفه برای همه ذینفعان همکاری می کنیم. ”

آقای تورگئون افزود ، “در حالی که ما فعالیت خود را با سطح بالایی از تعالی ادامه می دهیم ، همچنان بر تأمین نیازهای مشتریان و هدایت نتایج مالی متمرکز هستیم. ما تعهد بی دریغ خود را برای ارائه ایمن ، با کیفیت و کم هزینه نشان داده ایم. ، تن پایدار برای مشتریان ما. جان و من اطمینان داریم که ترونوکس از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند از بهبود بازار آینده استفاده کند. ”

در حالی که به عنوان مدیر اجرایی به طور موقت خدمت می کنید ، جان دی رومانو و ژان فرانسوا تورگن مسئولیت های مربوطه خود را به عنوان معاون اجرایی رئیس ، مدیر ارشد بازرگانی و استراتژی و معاون اجرایی و مدیر عامل اصلی حفظ خواهند کرد.

در باره جان دی رومانو

آقای رومانو در حال حاضر به عنوان مدیر عامل اجرایی به طور موقت و همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور ، رئیس بازرگانی و مدیر استراتژیک فعالیت می کند. نقش های قبلی شامل معاون ارشد و رئیس عملیات پیگمنت و الکترولیتی شرکت و همچنین معاون اجرایی Tronox Incorporated است. وی مقام های مختلفی در زمینه فروش و بازاریابی ارشد در ترونوکس و شرکت های پیشین آن از سال 1988 بر عهده داشته است. آقای رومانو دارای مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه ایالتی اوکلاهما.

درباره ژان فرانسوا تورگئون

آقای تورگئون در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی به طور موقت و همچنین معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل فعالیت می کند. آقای Turgeon به Tronox پیوست ژانویه 2014 برای ادغام ماسه های معدنی و تجارت رنگدانه ها. علاوه بر این ، وی مسئولیت برنامه ریزی یکپارچه تجارت ، فناوری ، زنجیره تأمین و سرمایه گذاری سرمایه ای ، از جمله توسعه معدن را دارد. آقای Turgeon دهه ها تجربه رهبری در تجارت جهانی دی اکسید تیتانیوم را به ارمغان آورده است. او از گروه ریو تینتو به Tronox پیوست ، جایی که بیش از 24 سال در آنجا خدمت کرد و در سمت خود به عنوان مدیرعامل بخش آهن و تیتانیوم به اوج رسید. آقای تورگئون دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه لاوال و مدرک کارشناسی ارشد در رشته هیدرومتالوژی از دانشگاه مک گیل.

درباره Tronox

مطلب مرتبط  Protiviti Identropy را کسب می کند ، یک شرکت پیشرو در مدیریت دسترسی به هویت

Tronox Holdings plc یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات تیتانیوم با کیفیت بالا از جمله رنگدانه دی اکسید تیتانیوم ، محصولات دی اکسید تیتانیوم با درجه مخصوص و مواد شیمیایی تیتانیوم با خلوص بالا و زیرکون است. ما ماسه های معدنی حاوی تیتانیوم را استخراج می کنیم و از امکانات جدیدی برای تولید مواد اولیه تیتانیوم ، آهن خوک و سایر مواد معدنی بهره می بریم. با داشتن تقریبا 7000 کارمند در شش قاره ، تنوع غنی ، مدل ادغام عمودی بی نظیر و تخصص عملیاتی و فنی بی نظیر در سراسر زنجیره ارزش ، Tronox را به عنوان برجسته ترین تولید کننده دی اکسید تیتانیوم در جهان جای داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی افزودن روشنایی و دوام محصولات ما به رنگ ، پلاستیک ، کاغذ و سایر محصولات روزمره ، به tronox.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

اظهارات موجود در این نسخه که تاریخی نیستند ، عبارات آینده نگرانه ای به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 است. این اظهارات آینده نگر ، که در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و فرضیات مربوط به ما هستند ، ممکن است شامل موارد زیر باشد: پیش بینی عملکرد مالی آینده ما بر اساس رشد و سایر استراتژی ها و روند پیش بینی شده در تجارت ما. این اظهارات تنها پیش بینی های مبتنی بر انتظارات و پیش بینی های فعلی ما درباره وقایع آینده هستند. عوامل مهمی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما با نتایج ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. خطرات و عدم اطمینان های قابل توجه ممکن است به تأثیر اعلامیه های امروز مربوط شود ، اما محدود به آنها نیست. شرایط بازار و نوسانات قیمت برای دی اکسید تیتانیوم ، زیرکون و سایر مواد اولیه ، و همچنین رکود اقتصادی جهانی و منطقه ای ، از جمله در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، که بر تقاضا برای محصولات نهایی ما تأثیر منفی می گذارد. اختلال در تولید در معادن و تأسیسات تولیدی ما. و سایر عوامل مالی ، اقتصادی ، رقابتی ، زیست محیطی ، سیاسی ، قانونی و نظارتی. این عوامل و سایر عوامل خطر در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار مورد بحث قرار می گیرند.

مطلب مرتبط  اعلان نتایج Seadrill Partners LLC 2020 AGM

علاوه بر این ، ما در یک محیط کاملا رقابتی و به سرعت در حال تغییر کار می کنیم. خطرات و عدم اطمینان های جدید هر از چندگاهی پدیدار می شوند و برای مدیریت ما امکان پیش بینی همه خطرات و عدم قطعیت ها وجود ندارد و همچنین مدیریت نمی تواند تأثیر همه عوامل را بر روی تجارت ما یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را ارزیابی کند. ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. اگرچه معتقدیم انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی توانیم نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد ، هم افزایی یا دستاوردها را تضمین کنیم. نه ما و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت یا کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیریم. شما نباید به گفته های آینده نگر به عنوان پیش بینی وقایع آینده اعتماد کنید. ما تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری در هر گزاره آینده نگر نداریم ، چه به دلیل اطلاعات جدید یا تحولات آینده.

تماس با رسانه:
ملیسا زونا +1.636.751.4057

تماس با سرمایه گذار:
جنیفر گونتر +1.646.960.6598

منبع Tronox Holdings plc

پاسخی بگذارید