تریلیوم طلا خرید نیومن تاد را می بندد

تریلیوم طلا خرید نیومن تاد را می بندد

اطلاعات فنی ارائه شده در این خبرنامه توسط ویلیام پاترسون QP ، PGeo ، معاون اصلی اکتشاف معادن طلای تریلیوم بررسی و تأیید شده است ، که توسط NI 43-101 تعریف شده است.

از طرف هیئت مدیره ،

شرکت معادن طلا تریلیوم

“راسل استار”

راسل استار

رئیس ، مدیر عامل و مدیر

درباره Trillium Gold Mines Inc.

Trillium Gold Mines Inc. یک شرکت است بریتیش کلمبیا شرکت مستقر در کار کسب ، اکتشاف و توسعه خواص معدنی واقع در منطقه استخراج معادن دریاچه سرخ انتاریو شمالی.

افشا و احتیاط

مطلب مرتبط  انجمن ملی پالت چوبی و کانتینر و بنیاد پالت اعلامیه محصولات زیست محیطی را برای پالت های چوبی ایالات متحده اعلام می کنند

نه TSX Venture Exchange و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX Venture Exchange تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این نسخه خبری شامل اطلاعات آینده نگر است ، که شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود وقایع واقعی با انتظار فعلی تفاوت اساسی داشته باشند. خوانندگان هشدار داده می شوند كه به این اظهارات آینده نگر كه فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. این شرکت از هرگونه قصد و تعهدی صرف نظر از آنچه در قانون لازم است ، برای به روزرسانی یا بازنگری هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

SOURCE Trillium Gold Mines Inc.

پاسخی بگذارید