تقاضای جهانی برای نبافته پارچه های Meltblown سالانه تا سال 2024 6.3٪ افزایش می یابد

تقاضای جهانی برای نبافته پارچه های Meltblown سالانه تا سال 2024 6.3٪ افزایش می یابد

CLEVELAND، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود تقاضا برای نبافته پارچه های مذاب 6.3٪ در سال تا سال 2024 رشد یابد. 6.71 میلیارد دلارطبق تجزیه و تحلیل جدید گروه فرردونیا. در سال 2020 به دلیل افزایش تقاضا برای تجهیزات محافظ شخصی (PPE) در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، افزایش سود با افزایش تقاضای کوتاه مدت در سال 2020 افزایش می یابد:

  • پیش بینی می شود تقاضا برای نبافته پارچه های مذاب مورد استفاده در تولید ماسک و دستگاه تنفس به دلیل افزایش تقاضا برای این محصولات در میان بیماری همه گیر ، در سال 2020 بیش از دو برابر شود.
  • به دلیل افزایش تقاضا برای انواع خاص ذوب که می تواند برای این برنامه کاربرد داشته باشد ، قیمت پارچه های غیر بافته شده ذوب شده مورد نیاز برای ماسک به سرعت افزایش یافته است.
مطلب مرتبط  دعوت از ارائه الکترولوکس Q3

برای برطرف کردن افزایش تقاضای جهانی و کمک به تجدید بازارها ، تولیدکنندگان غیر بافته شده ذوب شده ظرفیتی را برای جلوگیری از بروز کمبودهای مشاهده شده در شروع بیماری همه گیر جلوگیری می کنند.

با وجود تقویت کوتاه مدت ، رشد تا سال 2024 شبیه به دوره 2015-2019 خواهد بود

با این وجود ، انتظار می رود که مدت طولانی تر روند بازار تا سال 2024 دوباره تجدید حیات شود ، اگرچه کشورها احتمالاً تولید بیشتری را برای پر کردن ذخایر و استفاده از میزان استفاده بالاتر انتظار می روند ، زیرا استفاده از ماسک در بین کسانی که از بیماریهای جزئی در سراسر جهان رنج می برند ، بیشتر است. (همانطور که قبلاً در کلانشهرهای بزرگ آسیا معمولی است).

مطلب مرتبط  اندازه بازار شیر کنترل تا سال 2025 به مبلغ تقاضای بالای صنایع دارویی ، شیمیایی ، نفت و گاز ، مواد غذایی و آشامیدنی تا سال 2025 به 11/85 میلیارد دلار برسد

پیش بینی می شود قیمت های غیر بافته شده های ذوب شده تا سال 2024 به الگوی رشد نسبتاً عادی برگردد زیرا تقاضا به سطوح پایدارتر باز می گردد و زنجیره های عرضه با فشار کمتری روبرو می شوند. با این وجود ، به عنوان تأمین کننده ظرفیت تولید در این کشور ، فشار خاصی به سمت بالا بر قیمت جهانی خواهد ماند آمریکای شمالی و اروپا، که فاقد چین مزایای هزینه در اقتصاد مقیاس و نیروی کار.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

نبافته های جهانی Meltblown اکنون از گروه The Freedonia در دسترس است.

درباره گروه Freedonia – گروه Freedonia ، بخشی از MarketResearch.com ، یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات صنعتی بین المللی است که سالانه بیش از 100 مطالعه منتشر می کند. از سال 1985 ما تحقیقاتی را در اختیار مشتریان قرار می دهیم که از اندازه کنگلومرهای جهانی گرفته تا شرکتهای مشاوره یک نفره. بیش از 90٪ شرکتهای صنعتی در Fortune 500 از تحقیق شرکت “فرردونیا” برای کمک به برنامه ریزی استراتژیک خود استفاده می کنند. هر مطالعه شامل تجزیه و تحلیل ها و پیش بینی های محصول و بازار ، بحث های عمیق در مورد روندهای مهم صنعت و اطلاعات مربوط به سهم بازار است. مطالعات را می توان در www.freedoniagroup.com خریداری کرد و در www.marketresearch.com و www.profound.com نیز موجود است.

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

تماس با مطبوعات:
کورین گانگلوف
+1 440.842.2400
[email protected]

منبع: گروه فریدونیا

لینک های مربوطه

http://www.freedoniagroup.com

پاسخی بگذارید