تقریباً 100 پرسنل و خدمه جورجیا پاور پس از کمک به ترمیم طوفان لورا به خانه خود بازمی گردند

تقریباً 100 پرسنل و خدمه جورجیا پاور پس از کمک به ترمیم طوفان لورا به خانه خود بازمی گردند

در طول مدت حضورشان در لوئیزیانا، خدمه با خیال راحت برای بازگرداندن قدرت برای هزاران مشتری کار کردند. به عنوان بخشی از تلاش برای ترمیم طوفان ، تیم ها تقریباً 217 قطب شکسته ، 932 دهانه سیم و 180 ترانس را تعویض کردند.

“ما زحمات تیم های اختصاص داده شده خود را که با خیال راحت در خدمت بودند ، تشخیص می دهیم لوئیزیانا، و از آنها در خانه استقبال می کنید ” دیوید ماسک، مدیر عملیات مرکز طوفان. “از طریق شبکه کمک متقابل ، ما می دانیم که می توانیم به دیگران کمک کنیم و در صورت نیاز به آنها در عوض در آنجا خواهند بود. تیم های ما تأثیر طوفان لورا را بر وضعیت لوئیزیانا، و ما می خواهیم مشتریان جورجیا پاور را تشویق كنیم كه هم اكنون آماده شوند و هوشیار بمانند زیرا فصل طوفان های فعال تا نوامبر ادامه دارد. “

شبکه کمک متقابل
جورجیا پاور از طریق شبکه کمک متقابل متشکل از صدها شرکت آب و برق از سراسر کشور ، به سایر خدمات کمک می کند. به عنوان بخشی از این مشارکت ، جورجیا پاور قادر به پاسخگویی و ارائه کمک است ، در صورت لزوم تقویت کننده هایی را برای بازیابی سریع برق سایر تاسیسات فراهم می کند. در صورت نیاز به منابع اضافی برای کمک به برقراری مجدد برق به مشتریان جورجیا پاور پس از طوفان بزرگ ، این شرکت همچنین قادر است از این شبکه کمک متقابل استفاده کند.

مطلب مرتبط  Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

با هر درخواست کمک ، شرکت اطمینان می دهد که از پوشش کافی برای پاسخگویی به هرگونه قطع خدمات محلی بالقوه برخوردار است.

این شرکت طی چندین طوفان بزرگ که مشتریان جورجیا پاور را تحت تأثیر قرار داده بود قبلاً شامل طوفان های مایکل و ایرما را تحت تأثیر قرار داده بود و از سایر خدمات نیز کمک گرفته بود.

فصل طوفان تا نوامبر ادامه دارد
با ادامه فصل رسمی طوفان 30 نوامبر، جورجیا پاور به مشتریان یادآوری می کند که ابتدا ایمنی خود را حفظ کنند و نکات زیر را برای آمادگی در برابر طوفان ارائه می دهد:

  • قبل از طوفان: خطرات خود را از افزایش طوفان و طوفان های گرمسیری یا بادهای طوفانی بدانید. در صورت قطع برق ، کیت اضطراری خود را بررسی کنید ، وسایل اصلی را از برق بکشید و تلفن های همراه را شارژ کنید.
  • در هنگام طوفان: چندین روش برای دریافت اعلان های اضطراری و به روزرسانی های هواشناسی داشته باشید. اگر منطقه شما تحت دستور تخلیه است ، سریعاً دستورات ایمنی مقامات محلی را دنبال کنید.
  • پس از طوفان: هرگز سیم سیم پایین یا آویزان را لمس نکنید ، از جمله سیم تلفن یا تلویزیون که روی یک خط برق لمس می شود. هرگز اندام درختان را از روی خطوط برق بیرون نکشید و به مناطقی با آوار یا درختان ریخته وارد نشوید زیرا خطوط برق سرنگون شده ممکن است در لاشه هواپیما دفن شوند. علاوه بر این ، از طریق آب ایستاده راه نروید و رانندگی نکنید زیرا ممکن است سیم های زنده را که طوفان از بین برده پنهان کند.
مطلب مرتبط  سه قطعه جواهرات خیره کننده ایجاد شده توسط آنا هو برای فروش توسط الماسهایی که برای جمع آوری سرمایه در مقابل COVID-19 مراقبت می کنند

قبل از حملات شدید هوا ، به مشتریان توصیه می شود که با نقشه قطع برق جورجیا پاور در www.georgiapower.com آشنا شوند که پیگیری و گزارش اطلاعات قطعی در حین حرکت را حتی آسان تر می کند. نقشه Outage به طور خودکار برای عملکرد روی هر دسک تاپ ، دستی یا تلفن همراه تنظیم می شود و برای ارتباط سریع با نمایندگان خدمات مشتری به کانال های رسانه های اجتماعی Georgia Power دسترسی مستقیم دارد. علاوه بر این ، کاربران دارای قابلیت جستجوی بیشتری با اطلاعات مختصر هشدار مربوط به قطع خاص خود هستند.

ابزارهای الکتریکی اضافی جورجیا که می توانید استفاده کنید

  • هشدارهای قطع برای دریافت اعلان ها و به روزرسانی های شخصی از طریق پیام متنی ، در سرویس هشدار قطع برق رایگان گرجستان مشترک شوید.
  • قطعی و مرکز طوفان: در سایت www.georgiapower.com/storm ، مشتریان می توانند برای هشدارهای خاموشی ثبت نام کنند ، وضعیت قطعی ها را گزارش و بررسی کنند و به نکات و اطلاعات مفید ایمنی دسترسی پیدا کنند. همچنین مشتریان می توانند 24 ساعت شبانه روز با قطع برق جورجیا با شماره 888-891-0938 وضعیت قطعی را گزارش و بررسی کنند.
  • برنامه موبایل جورجیا پاور: برنامه موبایل Georgia Power را برای دسترسی به اطلاعات طوفان و قطع در حین حرکت برای دستگاه های Apple و Android دانلود کنید.
  • GeorgiaPower در توییتر: GeorgiaPower را در ادامه دنبال کنید توییتر برای نکات طوفان ، به روزرسانی های قطعی ، خدمات به مشتری و موارد دیگر.
مطلب مرتبط  Duke Energy تقریباً به 90٪ از مشتریان کارولینا که به دلیل طوفان گرمسیری زتا برق را از دست داده اند برق را بازیابی می کند

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در کل چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود هر روز گذاشته و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید