تلاشهای معدن فلورسپار سرعت افزایش به عنوان تقاضای ثابت برای افزایش مواد فلوریت

تلاشهای معدن فلورسپار سرعت افزایش به عنوان تقاضای ثابت برای افزایش مواد فلوریت

ساحل پالم ، فلوریدا، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بازار جهانی فلورسپار آماده است تا سال 2030 رشد چشمگیری داشته باشد. فلوریت همچنین بیشتر به عنوان فلورسپار شناخته می شود. فلوریت به دلیل طراحی مکعبی و رنگهای متنوعی مانند آبی ، زرد ، بنفش و سبز در بخش جواهرات بسیار محبوب است و به عنوان یک ماده معدنی فلورسنت مشهور است. با این حال ، اگرچه در بازار جواهرات ارزشمند است. فلوریت در مناطق مختلف صنعتی از جمله ساختمان و ساخت و ساز ، متالورژی ، مواد شیمیایی و صنایع شیشه بسیار مورد نیاز است. به خصوص برای بخش ساخت و ساز بسیار ارزشمند است. از فلوریت برای کاهش نقطه ذوب مواد اولیه در فرآیند تولید فولاد به عنوان شار استفاده می شود. رشد زیاد در صنعت ساخت و ساز جهانی همراه با افزایش ساخت آسمان خراش ها و ساختمان های مقاوم در برابر زلزله تقاضا برای فولاد را تحریک می کند که توسعه بازار فلوریت را در دوره مطالعه افزایش می دهد. بازار جهانی فلوریت عمدتاً تحت تأثیر تقاضای فزاینده فلوریت است که تقریباً پیش ماده تقریباً تمام ترکیبات فلوریت است ، به عنوان ماده اولیه مهم در تولید اسید هیدروفلوئوریک. از آنجا که اسید هیدروفلوئوریک یکی از رایج ترین مواد شیمیایی تجاری است ، انتظار می رود که نیاز به فلوریت به طور قابل توجهی بالا باشد. جدا از این ، بازیگران برجسته در بازار جهانی فلوریت همچنین از افزایش کاربردهای این ماده معدنی در طیف وسیعی از صنایع بهره می برند. سهام فعال در بازارهای معدن این هفته شامل منابع شرکت Westwater Resources Inc. (NASDAQ: WWR) ، شرکت معدنی استراتژیک آرس (OTCQB: ARSMF) (TSX-V: ARS) ، شرکت بازرگانی منابع (OTCPK: CMRZF) (TSX-V: CCE) ، شرکت کلیولند-کلیفز (NYSE: CLF) ، شرکت لیتیوم آمریکا (TSX: LAC) (NYSE: LAC).


گزارشی از Future Market Insights نشان داد که فلوریت تقاضای زیادی در تولید شیشه و سرامیک دارد ، زیرا در تیمارهای سطحی تولید سطوح مادون و براق را تسهیل می کند. با افزایش تعداد تولیدکنندگانی که از فلوریت برای تولید محصولات مصرفی جذاب و بادوام که با شیشه ساخته می شوند ، استفاده می شود ، انتظار می رود که مصرف فلوریت در سالهای آینده افزایش یابد. بعلاوه ، فلوریت با درجه متالورژی نیز شاهد تقاضای زیاد در تولید فولاد ، آهن ، آلومینیوم و سایر فلزات است. بدین ترتیب انتظار می رود که بازیگران برجسته در بازار جهانی فلوریت ، مشتریان خود را در تولید کنندگان فلز گسترش دهند تا فروش فلوریت با درجه متالورژی افزایش یابد. این گزارش ادامه داد: “در حالی که فعالیت های صنعتی در سراسر جهان در حال شتاب گرفتن است ، نوآوری تولید نیز تقریباً در همه کاربردهای صنعتی در حال تبدیل شدن به یک بخش ضروری از روند است. با این حال ، به طور معمول در اکثر کشورهای پیشرفته ، پایداری به یک جنبه مهم برای هر دو صنعتگر تبدیل می شود. و همچنین مشتریان ، که همه ذینفعان را تشویق می کند تا اهمیت کاهش اثر کربن فعالیتهای تجاری خود را برجسته کنند. این احتمالاً تأثیر عمده ای در تقاضا و فروش فلوریت در سالهای آینده خواهد داشت. “

شرکت Ares Strategic Mining Inc. (OTCQB: ARSMF) (TSX-V: ARS) خبر فوری: لوله های تحمل Ares luorite در منطقه مجاز آن – معدن استراتژیک آرس (“Ares” یا “شرکت”) خوشحال است که از کشف معدنی جدید و اضافی فلورسپار بین سایت استخراج گودال غول کوچک (LGP) و یک سایت استخراج تاریخی به نام گودال بنفش خبر می دهد ، همه در حال سقوط است در محدوده استخراج مجاز آن.

Ares برنامه اکتشاف حفاری RC خود را تسریع کرده و هدف شناخته شده LGP را پس از اولین دور موفقیت آمیز حفاری مشخص کرده است. این شرکت همچنین منطقه جدیدی از مواد معدنی فلورسپار را بین سایت استخراج اخیراً حفاری شده (LGP) و منطقه استخراج تاریخی گودال بنفش کشف کرده است. هر دو سایت استخراج با درجه معدنی فلورسپار درجه بالا مشخص می شود و شواهد زمین شناسی اکنون به وضوح نشان می دهد شاخه های LGP از گودال بنفش است. حفاری نشان می دهد که فلورسپار تازه کشف شده این مناطق استخراج را بهم متصل می کند و یک برش بزرگ حاوی فلورسپار تشکیل می دهد. حفاری فعلی یک منطقه فلورسپار را بیش از> مشخص کرده است35 متر طولانی و 15 متر از نظر طرح گسترده است. حفاری بیشتر منطقه را تا عمق عمودی آزمایش کرده است 70 متر طبق عمیق ترین مته متقاطع. مواد معدنی هنوز در شمال ، جنوب و در عمق باز است.

مطلب مرتبط  666.4 میلیون دلار در سراسر جهان صنعت سولفات سدیم لوریل تا سال 2027

در حال حاضر حفاری در حال پیشرفت است که پنج سوراخ قبلاً برای آن جمع شده است 420 متر و حداقل چهار سوراخ دیگر برای یک مورد اضافی در نظر گرفته شده است 400 متر برای ادامه خط کشی این منطقه. کانی سازی فلورسپار نماینده در بین LGP و بنفش چاله در طول پیدا شده است سپتامبر 2020 حفاری RC.

هنگامی که سایت فعلی حفاری مشخص خود را به پایان رساند ، شرکت برای تأیید سایر اهداف احتمالی بلافاصله مجاور عملیات فعلی (250 و 350 متری شمال شرقی) ، که همچنین در محدوده استخراج مجاز شرکت قرار دارند ، پیشرفت خواهد کرد (به انتشار اخبار مورخ مراجعه کنید 9 سپتامبرهفتم، 2020) این اهداف مبتنی بر داده های ژئوتکنیکی و لیدار به دست آمده توسط شرکت است ، که از آن برای ایجاد یک مدل مفهومی استفاده می کند که لوله های برشیا حاوی فلورسپار را که در سطح قرار می گیرند و فلوئورسپار موجود در صفحات گسل را که در آن لوله های قطع شده فلورس در دیواره آویز وجود دارد ، پیوند می دهد. بلوک آرس اطمینان دارد که می توان این اهداف را بر اساس ویژگی های بیان سطح (توپوگرافی مغلوب و اختلال در نشانگرهای چینه مانند تخت های سنگ آهک ضخیم) شناسایی کرد. اهداف با شناسایی سطح و وقوع برش در درجات مختلف تغییر و فلورسپار مشخص شده است. حداقل 5 سوراخ (500 تا 700 متر) در این مناطق هدف NE حفاری خواهد شد و در صورت موفقیت ، Ares شروع به ترسیم کانی سازی فلورسپار اضافی می کند که برای انجام عملیات آینده از سطح زمین قابل دسترسی است.

جیمز واکر، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت گفت: “نتایج عالی حاصل از آخرین برنامه مته ، ما بینش خوبی در زمین شناسی و طرح معدنی فلورسپار زیرسطحی ایجاد کرد ، و شرکت را به سمت مکانهایی سوق داد که احتمالاً فلورسپار درجه یک در آن قرار داشت. اولین سوراخ های حفاری صحت ارزیابی زمین شناسی آرس را تأیید کرده اند و اعتبار وی را اکتشاف می کنند ، آقای رائول سنابریا با تجزیه و تحلیل موفقیت آمیز اطلاعات فنی موجود. اکنون آرس می تواند به فکر توسعه ظرفیت تولید و امکانات پردازش پیشنهادی خود در معدن خود باشد ، و پیش بینی عملیات استخراج ثانویه و سوم را در سایت های دیگر در کنار عملیات Giant Little Pit خود دارد. این شرکت و کارکنان آن از چشم اندازهای ملموس کوتاه مدت و بلند مدت هیجان زده هستند و مشتاقانه منتظر شروع عملیات و تنها تامین کننده داخلی متاسپات و اسید اسپات به ایالات متحده هستند. “ این نسخه را برای اخبار معدن استراتژیک آرس در: https://www.financialnewsmedia.com/news-ars/

سایر تحولات اخیر در بازارها عبارتند از:


منابع شرکت Westwater Resources (NASDAQ: WWR) اخیراً اعلام کرده است که برای فروش کلیه دارایی های اورانیوم ایالات متحده خود یک قرارداد الزام آور (“توافق نامه”) را با شرکت enCore Energy Corp (TSXV: EU؛ OTCQB: ENCUF) منعقد کرده است. این دارایی ها شامل دو مجوز هستند تگزاستاسیسات تولید اورانیوم بر اساس ، اجاره اکتشاف مواد معدنی در تگزاس، و بیش از 270 مایل مربع (180،000 جریب) از حقوق معدنی ثبت شده در نیومکزیکو با چهار پروژه حاوی تخمین های قابل توجه معدنی تاریخی. این خرید بیش از دو برابر حقوق و دارایی های معدنی کنونی enCore با برآورد مواد معدنی تاریخی را افزایش داده و دو مرکز تولید اورانیوم که از قبل دارای مجوز هستند اضافه می کند.

مطلب مرتبط  چرا عرضه پایدار نیکل می تواند به یک "مسئله جدی" برای بازار EV تبدیل شود

ویلیام ام کلانتر، رئیس اجرایی انرژی enCore Energy اظهار داشت: “این تحول تحول آفرین اولین گام قابل توجهی برای ساختن هسته در یک تولید کننده داخلی اورانیوم خواهد بود. تیم مدیریتی باتجربه و ماهر ما معتقد است که در 12 سال آینده یک تغییر عمده در بازار اورانیوم ایجاد می شود. 24 ماه علاوه بر خرید کلیدی امکانات تولید مجوز در تگزاس، enCore موقعیت پیشرو زمین در را حفظ خواهد کرد نیومکزیکو، ادغام بزرگ سانتافه و فریسکو راه آهن “شطرنجی” اعطای حقوق معادن زمین از طریق بسیاری از کمربندهای معدنی Grants.

شرکت کلیولند-کلیفز (NYSE: CLF) اخیراً اعلام کرده است که با ArcelorMittal S.A. (NYSE: MT) توافقنامه قطعی منعقد کرده است که طبق آن کلیولند-کلیف به طور اساسی کلیه عملیات ArcelorMittal را بدست خواهد آورد. ایالات متحده آمریکا LLC و شرکتهای تابعه آن (“ArcelorMittal ایالات متحده آمریکا“) تقریباً 1.4 میلیارد دلار. با بسته شدن معامله ، کلیولند-کلیفز بزرگترین تولید کننده فولاد نورد مسطح در خواهد بود آمریکای شمالی، با محموله های ترکیبی حدود 17 میلیون تن خالص در سال 2019. این شرکت همچنین بزرگترین تولید کننده گندله سنگ آهن در سال خواهد بود آمریکای شمالی، با 28 میلیون تن ظرفیت سالانه.

ArcelorMittal ایالات متحده آمریکا با ترکیبی از 78.2 میلیون سهم سهام عادی کلیولند-کلیفز ، سهام ممتاز بدون رأی با ارزش کل تقریبی ، توسط کلیولند-کلیفز به صورت بدون پول و بدون بدهی خریداری خواهد شد. 373 میلیون دلار، و 505 میلیون دلار به صورت نقدی ارزش سازمانی معامله تقریباً است 3.3 میلیارد دلار، که فرضیه کلیولند-کلیف از بدهی های بازنشستگی / OPEB و سرمایه در گردش را در نظر می گیرد.

شرکت لیتیوم آمریکا (TSX: LAC) (NYSE: LAC) اخیراً اعلام کرده است که معامله قبلی اعلام شده را با شرکت Ganfeng Lithium Co. ، Ltd. (همراه با شرکت های تابعه آن ، “Ganfeng Lithium”) در مورد شرکت سرمایه گذاری مشترک خود به اتمام رسانده است ، Minera Exar S.A. (“مینرا اکسار“) (” معامله “). مینرا اکسار مالک 100٪ پروژه لیتیم Caucharí-Olaroz (“Caucharí-Olaroz”) است که هم اکنون در جوجوی در دست توسعه است ، آرژانتین.

در پایان بسته شدن ، Ganfeng Lithium برای سهام جدید مشترک شد مینرا اکسار برای در نظر گرفتن پول نقد از 16 میلیون دلار آمریکا علاقه خود را از 50٪ به 51٪ افزایش داد و 49٪ باقیمانده را لیتیوم آمریكا در اختیار داشت. علاوه بر این ، Lithium Americas دریافت کرد 40 میلیون دلار آمریکا به صورت نقدی از محل وام غیر بهره بادی از Ganfeng Lithium. برای جزئیات بیشتر در مورد معامله ، لطفاً به بیانیه مطبوعاتی شرکت مورخ مراجعه کنید 7 فوریه 2020.

شرکت بازرگانی منابع (OTCPK: CMRZF) (TSX-V: CCE) اخیراً پیشرفت های مستمر را در جهت سرکوب و حذف ناخالصی از کنسانتره فلورسپار درجه یک تولید شده از خاک نادر اشرم و کانسار فلورسپار ، کبک اعلام کرد. کار آزمایش قبلی توانایی دستیابی به فلورسپار (CaF) را نشان داده است2) نمرات بیش از 97٪ CaF2، و همچنین مشخصات مربوط به SiO2، آل2ای3، Cl ، Be و Cd (به انتشار خبر مورخ مراجعه کنید 28 فوریههفتم، 2020) از آن زمان به بعد ، آزمایش اضافی با حفظ CaF بالا به مشخصات استاندارد سرب ، As و Hg دست یافته است2 درجه (.5 96.5). این شرکت در آزمایش های اخیر با چندین عنصر دیگر که به مشخصات استاندارد فلورسپار درجه اسید نزدیک می شوند ، به پیشرفت حذف ناخالصی ادامه می دهد.

کار آزمایش در مورد بازیابی فلورسپار توسط Hazen Research ، CO ، ایالات متحده آمریکا انجام شده است ، که همچنین در حال توسعه صفحه اصلی بازیابی عناصر خاکی کمیاب (REE) است. بازیابی فلورسپار از سپرده اشرام به عنوان یک هدف ثانویه برای بازیافت اولیه REE در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ، بسته به روش فرایند بازیابی فلورسپار ، حذف ناخالصی نیز ممکن است بهبود کلی REE را در صفحه جریان افزایش دهد.

مطلب مرتبط  Ballard Reports نتایج Q3 2020

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره Financialnewsmedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچگونه مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچ گونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچگونه تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکتی درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. از كليه خوانندگان به شدت خواستار انجام تحقيقات و دقت دقيق خود و قبل از در نظر گرفتن هر سطح از سرمايه گذاري در سهام با يك متخصص مالي مجاز هستند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است چهل و نهصد دلار برای پوشش خبری اطلاعیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط Ares Strategic Mining Inc توسط شخص ثالث غیر وابسته. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این نسخه نامگذاری شود ، در اختیار ندارد.

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995. “اظهارات آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن است” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در این مقاله گنجانده شده است ، در نظر داشته باشید و به چنین اظهاراتی اعتماد بیجا نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:
ایمیل تماس با رسانه: [email protected]
1+561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com

پاسخی بگذارید