تماشا کنید “Bad Boys For Life” دانلود رایگان (2020) – maximedia

پسران بد برای زندگی دانلود رایگان

توجه داشته باشید: ما فایلهای خود را در صفحه MOVIE ما نداریم ، ما به وب رده بندی می کنیم تا از خوانندگان و رضایت دانلود کنندگان اطمینان حاصل کنیم.

آیا در حال دانلود موارد هستید؟ این مراحل را دنبال کنید.

دانلود لینک زیر TRAILER است

کاربران DESKTOP و LAPTOP : پرونده های خود را به صورت HD دانلود کنید

کاربران تلفن و جدول کوچک SMART : دانلود پرونده ها در قالب MP4. FORMAT برای دانلود آسانتر ساخته شده است. همچنین قابل استفاده برای استفاده از مرورگر Chrome یا OPERA MINI برای دانلود.

مطلب مرتبط  هدردیل اعلام کرد که پایان ادغام سهام و بسته شدن جایگاه خصوصی CDN 5.8 میلیون دلار

متشکرم. PS ممکن است چندین مورد با تبلیغات ADNOY داشته باشید. این راه ما برای به دست آوردن سود LITTLE برای تهیه هزینه های اضافی و هزینه های دیگر است. لطفا با ما خرس باشید

Bad Boys For Life دانلود رایگان

بچه های بد برای زندگی

رتبه بندی: IMDb: 7.2
منتشر شد: 7 ژانویه سال 2020
زمان اجرا: 122 دقیقه
ژانرها: عمل
کشورها: ایالات متحده آمریکا
مدیر: بلال فلاح ، عادل ال اربی
بازیگران: ویل اسمیت ، مارتین لارنس ، ونسا هادگنز ، الكساندر لودویگ ، چارلز ملتون ، پائولا نایز ، كیت دل كاستیلو ، نیكی جام و جو پانتولیانو.

خلاصه داستان: پسران بد برای زندگی فیلمی کمدی اکشن آمریکایی با کارگردانی آدیل ال اربی و بلال فلاح است و به نویسندگی کریس برمنر ، پیتر کریگ و جو کارناهان ساخته شده است. عاقبت به Bad Boys II (2003) ، این سومین قسط در کشور است پسران بد حق رای دادن و براساس داستانی از کریگ و کارناهان ساخته شده است. این فیلم ها ویل اسمیت ، مارتین لارنس ، ونسا هادگنز ، الكساندر لودویگ ، چارلز ملتون ، پائولا ناز ، كیت دل كاستیلو ، نیكی جام و جو پانتولیانو بازی می كنند. اسمیت به تهیه کنندگی این فیلم با جری بروکهایمر و داگ بلگراد پرداخت. که در پسران بد برای زندگی، کارآگاهان میامی ، مایک Lowrey و مارکوس Burnett در مورد یک قتل در رابطه با گذشته آشفته Lowrey تحقیق می کنند.

مطلب مرتبط  WIEIE 2020 در چانگژو ، چین راه اندازی شد

بچه های بد برای زندگی

https://www.youtube.com/watch؟v=jKCj3XuPG8M

برای دانلود بچه های BAD FOR LIFE کلیک کنید

پاسخی بگذارید