توافقنامه Yankauers با Cannerers Yankauers با مکزیک جایزه مدلا اهدا شد.

توافقنامه Yankauers با Cannerers Yankauers با مکزیک جایزه مدلا اهدا شد.

مچنری ، بیماری.، 25 آگوست 2020 / PRNewswire / – مدالا یک قرارداد خرید گروهی برای ساکشن قوطیها Yankauers با شرکت برتر برتر دریافت کرده است. اول اوتتوافق نامه جدید به اعضای برتر اجازه می دهد تا به صلاحدید خود از قیمت گذاری ویژه و شرایط پیش فروش شده توسط Premier برای دستگاه مکش مجاری هوایی و فیلترهای ویروس استفاده کنند.

وی گفت: “فرآیند تسریع در COVID-19 Premier ، به ما این امکان را می دهد تا از نیازهای فوری و فوری محصولات بهداشتی آنها در سراسر کشور پشتیبانی کنیم.” ملیسا گونزالس ، RN، BSN و معاون اجرایی قاره آمریکا برای مدلا. “این بحران مراقبت های بهداشتی جهانی بارهای بی سابقه ای را بر روی سیستم های مراقبت های بهداشتی ما قرار داده است ، و وظیفه ما این است که راه حل های اصلی مکش قابل حمل مانند Vario 18 AC ما را برای پشتیبانی از مراقبت و بهبود بیماران ارائه دهیم.”

مطلب مرتبط  موسسه راکی ​​کوه پلتفرمی را برای اندازه گیری و تجسم تولید گازهای گلخانه ای جهانی راه اندازی می کند

مدلا نزدیک به 60 سال پیشگام در فن آوری مکش بوده و مجموعه ای از پمپ های مکش پزشکی را تولید می کند که برای معالجه بیماران COVID-19 که به بیمارستان یا مراقبت های پزشکی فوری ضروری هستند ، تولید می کند. تولید شده در ایالات متحده، Vario 18 AC دارای وزن سبک است و فیلتر ویروس را برای جلوگیری از آلودگی متقاطع در بیمارستان فراهم می کند. سطح سر و صدای کم پمپ مکش به کارکنان اجازه می دهد تا هر جا که مکش انجام شود متمرکز شوند ، تنظیم آسان و کار با سطوح خلاء متغیر که تنظیم آن ساده است فراهم می کند و دارای یک دکمه ایمنی برای جلوگیری از تنظیم مجدد تصادفی است. مدلا پمپ های Vario 18 AC را که برای پاسخ COVID-19 در مراکز مرکزی ایالات متحده در آنها مهم است ، مونتاژ می کند. مک هنری ، ایلینویز.

Premier یک شرکت پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی است و متحد حدود 4000 بیمارستان ایالات متحده و 175،000 ارائه دهنده دیگر برای تغییر خدمات درمانی می باشد. Premier با داشتن داده ها و تجزیه و تحلیل های یکپارچه ، مشارکتها ، راه حل های زنجیره تأمین ، و خدمات مشاوره ای و سایر خدمات ، مراقبت بهتر و نتایج را با هزینه کمتری امکان پذیر می کند.

مطلب مرتبط  آزمایشگاه ملی آیداهو و دانشگاه ایلینوی با پیشنهاد شرکت هسته ای فوق العاده ایمن در پیشنهاد راکتور پیشرفته همکاری می کنند

برای اطلاعات در مورد دسترسی و در دسترس بودن Vario 18 AC به وب سایت مدلا مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه هایی که Medela برای کمک به تلاش های COVID-19 کمک می کند ، از مرکز اطلاعات COVID-19 دیدن کنید.

درباره Medela LLC
مرکز تولید و توسعه مستقر در Medela مستقر در ایالات متحده است مک هنری ، ایلینویز. Medela Healthcare یک تولید کننده جهانی راه حل های خلاء پزشکی است که توسط پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی از سراسر جهان مورد احترام و اعتماد قرار گرفته است. تجارت بهداشت و درمان Medela به دنبال بهبود زندگی بیماران ، پزشکان و کارکنان بیمارستان از طریق نوآوری مداوم و اشتیاق ما برای درک چالش هایی است که بیماران و پزشکان در زندگی روزمره خود با آن روبرو هستند. زندگی با ارزش است و به افراد پرشور – مانند کسانی که در مدلا هستند – برای ارائه مراقبت های مترقی نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.medela.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

SOURCE Medela LLC

لینک های مربوطه

http://www.medela.com

پاسخی بگذارید