توافق نامه تمدید Meritor و DTNA برای تهیه ترمزهای دیسکی هوایی برای کامیون های حمل و نقل بار Cascadia®

توافق نامه تمدید Meritor و DTNA برای تهیه ترمزهای دیسکی هوایی برای کامیون های حمل و نقل بار Cascadia®

TROY ، میش، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Meritor، Inc. (NYSE: MTOR) و Daimler Trucks آمریکای شمالی (DTNA) امروز اعلام کردند که Meritor® ترمزهای دیسک بادی EX + ™ LS (ADB) در موقعیت چهار چرخ در Freightliner Cascadia استاندارد خواهند بود® مدل های کامیون تا سال 2025. این جایزه بخشی از تمدید 5 ساله توافق نامه فعلی با DTNA است که شامل محورهای Meritor ، دریچه ها ، ترمزهای طبل ، محصولات صنعتی و پس از فروش برای آمریکای شمالی بازار تا سال 2027.

وی گفت: “تصمیم DTNA برای تهیه ترمزهای دیسکی بادی EX + LS در Freightliner Cascadia بازتاب عملکرد ترمزهای ما و بازخورد مثبت مشتریان آن است.” سعد مالک، مدیر کل Meritor Front Drivetrain. “ما مفتخریم که به همکاری خود با تولید کننده پیشرو کامیون های سنگین در داخل ادامه می دهیم آمریکای شمالی

گفت: “ترمزهای دیسکی هوای Meritor از سال 2018 در کامیون های Freightliner Cascadia استاندارد بوده و مکمل بهترین کامیون با بهترین قطعات است” پیت هابز، معاون رئیس بازار توسعه بزرگراه ها برای DTNA. “ترمز دیسک هوا Meritor EX + بیش از انتظارات ما و مهمتر از آن انتظارات مشتریان ما است. ما خوشحالیم که آخرین پیشنهاد Meritor ADB را به مشتریان خود ارائه می دهیم و اطمینان داریم که ترمز دیسکی بادی EX + LS همچنان تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. مشتریان ما در بزرگراه با عملکرد ، ایمنی و کاهش وزن ارائه می دهند. “

مطلب مرتبط  Lummus Novolen Technology اعطا شده قرارداد مجوز پلی پروپیلن و خدمات وابسته از Lukoil NNOS

طبق قرارداد جدید ، ترمزهای دیسکی بادی EX + LS با شروع ساخت از سه ماهه اول سال 2021 به Freightliner Cascadia اضافه می شوند. سایر کامیون های حمل و نقل هوایی و وسترن استار در مجموعه DTNA نیز ترمزهای دیسک بادی EX + LS را به عنوان گزینه ارائه می دهند .

EX + LS ، سبک ترین ترمز دیسکی بادی Meritor ، به طور خاص برای کاربردهای خطی و تریلر در بازار آمریکای شمالی طراحی شده است. سایر ویژگی ها عبارتند از:

  • طراحی تک پیستون با همان ضخامت ترمز ترمز پیستونی Meritor EX + ™ L معتبر است
  • مهر و موم پیستون پیشرفته برای محافظت استثنایی در برابر گرما و آوار
  • مکانیزم تنظیم کننده عملکرد ترمز قابل اطمینان و سازگار را ارائه می دهد
  • اصطکاک اختصاصی MA9300 در سطح N با 2025 انطباق مس را کاهش می دهد
مطلب مرتبط  فراست و سالیوان تجزیه و تحلیل سوپرآلیاژها و اهمیت گسترش کاربردها در رشد صنعت

ناوگان دارای ترمز دیسکی بادی EX + LS بر روی کامیون ها و تریلرهای خود از ویژگی های مشترک قطعات بهره مند هستند زیرا می توانند قطعات کمتری را ذخیره کنند و با سفارش از طریق Meritor Aftermarket ساده می توان جایگزینی آنها را انجام داد.

درباره شایسته
Meritor ، Inc یک پیشرو در جهان در زمینه پیشرانه های پیشرانه ، تحرک ، ترمز و بازارهای پس از فروش خودروهای تجاری و بازارهای صنعتی است. این شرکت با بیش از 110 سال ارائه محصولات نوآورانه که عملکرد ، کارایی و اطمینان بالاتری را ارائه می دهند ، به مشتریان کامیون تجاری ، تریلر ، خارج از بزرگراه ، دفاعی ، تخصصی و پس از فروش در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. شایسته در است تروی ، میش، ایالات متحده، و متشکل از بیش از 7000 کارمند متنوع است که دانش و مهارت خود را در تاسیسات تولیدی ، مراکز مهندسی ، سرمایه گذاری های مشترک ، مراکز توزیع و دفاتر جهانی در 19 کشور به کار می گیرند. سهام عادی شایسته در بورس اوراق بهادار نیویورک با نماد تیکر MTOR معامله می شود. برای اطلاعات مهم ، به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.meritor.com.

مطلب مرتبط  ماژول های خورشیدی JA ماژول های خورشیدی را برای یک پروژه PVM 110 مگاوات در Kansai ، ژاپن

SOURCE Meritor ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.meritor.com

پاسخی بگذارید