توانمندسازی فناوری مدرن در چشم انداز پیشرو مداوم

توانمندسازی فناوری مدرن در چشم انداز پیشرو مداوم

امسال همه گیری ها وضعیت اقتصادی فعلی جهان و شرایط زندگی مردم را به چالش کشیده است. کار در خانه ، ملاقات آنلاین و یادگیری از راه دور به یک امر عادی جدید تبدیل شده است. این نه تنها تقاضا برای دستگاه های متصل و تجهیزات شبکه را افزایش می دهد ، بلکه به استقرار قابل اعتماد برق نیز نیاز دارد.

تأثیر COVID-19 بر مراقبت های بهداشتی فوری است. هواکش ها ، غلیظ کننده های اکسیژن و دستگاه های رطوبت ساز تنفسی به یک منبع تأمین انرژی پایدار ، بدون وقفه و طولانی مدت نیاز دارند.

بیماری همه گیر سیستم های انرژی موجود را که بیمارستان ها به آن اتکا کرده اند به چالش کشیده است. بسیاری از مراکز بهداشتی درمانی در حال حاضر در حال استفاده هستند و حتی از ظرفیت کامل با تعداد بالای بیمار نیز فراتر رفته اند که این مساوی است با نیاز به تجهیزات و سیستم های پزشکی بیشتر در شبکه.

مطلب مرتبط  در "روز فناوری GAC" ، فناوری پیل سوختی هیدروژنی مرکز اصلی قرار گرفته و توانایی های گسترده علمی و فنی GAC آمریکای لاتین را برجسته می کند - español English English English انگلیسی Brazil - Português Français español

این تلفات فراتر از بیمارستان است. تولیدکنندگان مجبورند با افزایش تقاضا برای تجهیزات ، با خلا jobهای شغلی کنار بیایند. بسیاری از کارخانه ها با نیاز فزاینده به سیستم های انرژی قابل اعتماد ، اتوماسیون را تسریع کرده اند.

انرژی پایدار و مداوم الگوی سیستم های پزشکی ماموریت حیاتی است

مربوط به محصولات مراقبت از سطح بالا است. APD توسعه داده است اختصاص داده شده لیتیوم یون محصولات (یون لیتیوم) یو پی اس یو پی اس برای جایگزینی سیستم های سنتی با استفاده از باتری های اسید سرب، ارائه مزایای متعدد برای برنامه های کاربردی بهداشت و درمان.

مطلب مرتبط  Gemini Bio امکانات جدید cGMP را افتتاح می کند

سیستم های باتری یونی یون لیتیوم چگالی انرژی دو برابر دارند و عمر آن را دو برابر می کنند و از سیستم های باتری مبتنی بر اسید سرب کوچکتر و سبک ترند. آنها کاهش قابل توجهی در هزینه های نگهداری و تعویض ارائه می دهند. در سال های اخیر ، قیمت فناوری به طور قابل توجهی کاهش یافته است. محصولات UPS لیتیوم یونی APD آنها فقط از اجزای محافظت شده با کیفیت که از بالاترین استانداردها برخوردار هستند استفاده می کنند.

از سال 1994 ، دستگاه های قدرت آسیایی (APD) ، با قابلیت های تحقیق و توسعه در سطح جهانی ، و محصولات و خدمات بسیار رقابتی ، بازار منبع تغذیه را هدایت می کند. محصولات فعلی شامل منابع تغذیه ، UPS و اینورترهای فتوولتائیک هستند.

مطلب مرتبط  Con Edison Reports 2020 سود سه ماهه دوم

درباره APD:

هنگامی که عملکرد و قابلیت اطمینان مهم است ، Asian Power Devices یک شریک قابل اعتماد در زمینه تولید راه حل برای حوزه پزشکی است. حمایت شده توسط سالها تجربه در صنعت و با چشم انداز از تقاضا در بازار، APD فراهم می کند بسیاری از راه حل های انرژی کامل بر اساس نیاز مشتری خاص، ملاقات با بیشترین تنوع و استانداردهای ایمنی از دستگاه های انرژی است. به طور خلاصه ، وقتی عملکرد مهم است ، APD را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت رسمی مراجعه کنید به: https://www.apd.com.tw/en

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1339504/APD_Medical_Power_Supply.jpg

لینک های مربوطه

https://www.apd.com.tw/

SOURCE دستگاههای قدرت آسیایی (APD)

پاسخی بگذارید