توان تولید شده توسط ماژول های دو طرفه با بازده بالا LONGi به 10 گیگاوات می رسد

توان تولید شده توسط ماژول های دو طرفه با بازده بالا LONGi به 10 گیگاوات می رسد

XI’AN، چین ، 21 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

LID کم و سود دو طرفه بالا

توان خروجی تولید شده توسط ماژول های دو طرفه با بازده بالا LONGi اکنون به 10 گیگاوات (GW) رسیده است و انتظار می رود تا پایان سال 2020 به 12 گیگاوات برسد.

ماژول های دو طرفه امروزه یکی از پیشرفته ترین پیشرفت ها در فناوری صفحه خورشیدی است. با تخریب ناشی از نور کم (LID) و کارایی بالا ، اکنون آماده شده اند که آخرین روشی باشند که صنعت PV را متزلزل کرده و به زودی به یک امر عادی تبدیل می شوند. در سال 2017 ، LONGi با ماژول دو طرفه Hi-MO2 به یکی از اولین تأمین کنندگان این فناوری تبدیل شد. در سال 2018 ، ماژول دو طرفه نیمه سلول Hi-MO 3 راه اندازی شد. و در سال 2019 ، ما شاهد استقبال گسترده ماژول های دو طرفه بودیم ، ماژول 166 میلیمتری Hi-MO 4 (ولتاژ بالا) یک بازیگر اخلال گر در بازار انرژی فتوولتائیک خورشیدی بود. با نزدیک شدن به دوره برابری شبکه ، همه ماژول دو طرفه Hi-MO 5 امسال راه اندازی شد و به نیروگاه های بزرگ نیروگاه PV در سراسر جهان تحویل داده می شود.

مطلب مرتبط  نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

استفاده جهانی ایجاد ارزش افزوده واقعی

LONGi به لطف تعهد متعهدانه خود به نوآوری ، در سال 2017 به تولید انبوه ماژول های دو طرفه مبتنی بر فن آوری امواج منفعل و سلول عقب (یا PERC) ، اعمال شده در برنامه Top Runner چینی دست یافت.

ماژول های دو طرفه این شرکت در سراسر جهان مانند پروژه 390 مگاواتی در اسوان ، مصر یا نیروگاه 224 مگاواتی در جورجیا ، ایالات متحده پذیرفته شده است.

مطلب مرتبط  Hi-Crush Inc. با موفقیت پروژه تجدید ساختار را به اتمام رساند ، ناشی از ورشکستگی فصل 11

تحقیقات داخلی LONGi نشان می دهد که سهم بازار ماژول های دو طرفه افزایش خواهد یافت. با افزایش تولید (که به معنای داده های بیشتر در دسترس و طراحی بهتر است) ، هزینه های اضافی ناشی از تولید قسمت پشت ماژول دو طرفه می تواند با کاهش هزینه تخفیف انرژی و سودآوری بهتر

آینده ای کاملاً شارژ شده به لطف ماژول جدید Hi-MO 5

مطلب مرتبط  Libbey با 111 میلیون دلار بودجه توافق شده ، سازماندهی مجدد فصل 11 را آغاز می کند

بر اساس ظرفیت تولید سلول و ماژول جدید ، ماژول Hi-MO 5 (اندازه استاندارد M10 برای ویفرها) در ژوئن سال 2020 آغاز به کار کرد. این طیف جدید از ماژول های قدرت بالا برای نیروگاه های بسیار بزرگ طراحی شده است الکتریکی ، با حداکثر قدرت 540W و بازده 21.1 to برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت و قابلیت اطمینان.

از آنجا که تولید تولید شده توسط صفحات دو طرفه به مرز 10 گیگاوات رسیده است ، LONGi به کاهش هزینه انرژی برای مشتریان خود ادامه می دهد و آینده ای روشن تر برای صنعت فتوولتائیک ایجاد می کند.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید