توزیع کنندگان مواد شیمیایی رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب هریس را به آنها تبریک می گویند

توزیع کنندگان مواد شیمیایی رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب هریس را به آنها تبریک می گویند

آرلینگتون ، واشنگتن، 7 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، رئیس انجمن ملی توزیع کنندگان مواد شیمیایی (NACD) اریک آر بایر بیانیه زیر را در مورد نتایج انتخابات ملی صادر کرد.

“NACD و اعضای آن به رئیس جمهور منتخب تبریک می گویند جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس پیروزی تاریخی خود در انتخابات هفته گذشته.

“این انجمن مشتاقانه منتظر همکاری با دولت بایدن / هریس برای اجرای اولویت های مهم ایمنی ، بهداشتی و زیست محیطی است. ما امیدواریم كه دولت جدید با همكاری كنگره برای ایجاد برنامه های زیرساختی طولانی مدت ، تمدید برنامه GSP و آرامش بخشیدن به تعرفه محصولات از چین، از جمله اولویت های دیگر. “

مطلب مرتبط  بازار پوشش های محافظ در برابر خوردگی به ارزش 8.9 میلیارد دلار تا سال 2025

“توزیع کنندگان مواد شیمیایی بخش مهمی از زنجیره تأمین تولید آمریکا هستند. از طریق برنامه توزیع مسئولانه NACD ، آنها برای محافظت از سلامت ، ایمنی ، محیط زیست و امنیت کارکنان و امکانات خود بسیار سخت کار می کنند. ما آماده همکاری با دولت ، کنگره جدید و آژانس های نظارتی برای اطمینان از ادامه کار در محل های کار ایمن. “

مطلب مرتبط  فراست و سالیوان 8 ضرورت استراتژیک برای رشد در جهانی پس از COVID را بررسی می کنند

NACD و نزدیک به 400 شرکت عضو و وابسته آن برای زنجیره تامین مواد شیمیایی که بیش از 750،000 کاربر نهایی را به محصولات خود ارائه می دهند ، حیاتی هستند. اعضای NACD از طریق اجرای توزیع مسئولانه ، که در سال 1991 به عنوان شرط عضویت و یک روش مدیریت تأیید شده توسط شخص ثالث تأسیس شده است ، در زمینه بهداشت ، ایمنی ، امنیت و عملکرد محیطی پیشرو هستند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.NACD.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  شرکتهای صنعتی برای دستیابی به پیشرفتهای عملیاتی گام به گام با دسته جدید سیستم اتوماسیون نرم افزار محور

مخاطب: لوسیندا شوفر
(571) 482-3044
[email protected]

SOURCE انجمن ملی توزیع کنندگان مواد شیمیایی (NACD)

لینک های مربوطه

http://www.nacd.com

پاسخی بگذارید