تولید مواد شیمیایی ایالات متحده در ماه ژوئیه بهبود می یابد

تولید مواد شیمیایی ایالات متحده در ماه ژوئیه بهبود می یابد

تولید مواد شیمیایی در بسیاری از بخش ها از جمله رزین های پلاستیکی ، کلر قلیایی ، مواد شیمیایی آلی ، گازهای صنعتی ، رنگ ها و رنگدانه های مصنوعی ، محصولات مصرفی و کودها بهبود یافته است. تولید همچنان در چسبها ، روکشها ، سایر مواد شیمیایی مخصوص ، محافظت از محصول ، لاستیک مصنوعی و الیاف تولیدی با حرکت کمتری ادامه یافت.

از آنجا که تقریباً تمام کالاهای تولید شده با استفاده از شیمی به نوعی تولید می شوند ، فعالیت تولید شاخص مهمی برای تقاضای شیمیایی است. این بهبود در ژوئیه تقویت شد و فعالیت کلی کارخانه 4.9 درصد براساس 3MMA افزایش یافت. در بین بخش های صنعت ، پیشرفت چشمگیری داشته است ، که در تولید مواد غذایی و نوشیدنی ها ، لوازم خانگی ، وسایل نقلیه موتوری ، هوافضا ، تجهیزات ساختمانی ، محصولات فلزی ساخته شده ، رایانه ها ، نیمه هادی ها ، پالایش ها ، آهن و فولاد ، ریخته گری ، محصولات پلاستیکی ، محصولات لاستیکی ، لاستیک ، پانل های ساختاری ، چاپ ، محصولات آسیاب نساجی ، پوشاک و مبلمان.

مطلب مرتبط  پلتفرم Seunicloud شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه اینترنت صنعتی جهان در WAIC 2020 شد

در مقایسه با جولای 2019تولید شیمیایی ایالات متحده 5.9 درصد کاهش یافته است – چهاردهمین ماه متوالی سال گذشته کاهش یافته است ، اما پیشرفت در طی چند ماه گذشته است. بیشترین کاهش در محصولات شمال شرقی و ساحل غربی در مقایسه با سال گذشته در کل مناطق باقی مانده است.


فهرست منطقه ای تولید شیمیایی ایالات متحده ، تغییر درصد

(تعدیل فصلی ، میانگین حرکت 3 ماهه)


20 ژوئیه /
20 ژوئن

20 ژوئیه /
19 ژوئیه

محصولات کلیدی


ساحل خلیج فارس

1.4٪

-4.2٪

پتروشیمی ، معدنی ، رزین های پلاستیک و لاستیک مصنوعی


میانه غربی

0.8٪

-6.4٪

مواد شیمیایی کشاورزی ، پلاستیک و رنگ


دره اوهایو

0.8٪

-6.5٪

مواد شیمیایی آلی ، پلاستیک و مواد مصنوعی و مواد شیمیایی ویژه


میانه اقیانوس اطلس

0.6٪

-7.0٪

محصولات مصرفی


جنوب شرقی

0.5٪

-6.9٪

مواد شیمیایی معدنی ، الیاف و محصولات مصرفی


شمال شرقی

0.0٪

-8.4٪

محصولات مصرفی و مواد شیمیایی ویژه


ساحل غربی

0.4٪

-7.6٪

مواد شیمیایی اساسی ، مواد شیمیایی کشاورزی و محصولات مصرفیتعداد کل ایالات متحده

0.8٪

-5.9٪

صنایع شیمی یکی از بزرگترین صنایع در کشور است ایالات متحده، آ 565 میلیارد دلار شرکت، پروژه. بخش تولید بزرگترین مصرف کننده محصولات شیمیایی است و 96 درصد کالاهای تولیدی با لمس شیمی همراه هستند. CPRI ایالات متحده برای ردیابی فعالیت تولید مواد شیمیایی در هفت منطقه از توسعه یافته است ایالات متحده. CPRI ایالات متحده مبتنی بر اطلاعات فدرال رزرو است و به همین ترتیب ، تجدید نظرهای ماهانه را که توسط فدرال رزرو منتشر شده است ، شامل می کند. برای هموار کردن نوسانات ماه به ماه ، CPRI ایالات متحده با استفاده از میانگین حرکت سه ماهه اندازه گیری می شود. بنابراین ، خواندن در ماه جولای نشان دهنده فعالیت تولید در ماه های مه ، ژوئن و ژوئیه است.

مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای همگرایی CESEE با EU15 ضروری است"

http://www.americanchemistry.com/newsroom
شورای شیمی آمریکا (ACC) نماینده شرکت های پیشرو در زمینه تجارت شیمی است. اعضای ACC از علوم شیمی استفاده می کنند تا محصولات و خدماتی نوآورانه ایجاد کنند که زندگی مردم را بهتر ، سالم تر و ایمن تر جلوه دهد. ACC متعهد به بهبود عملکرد محیطی ، بهداشتی و ایمنی از طریق مسئولیت مراقبت است®؛ وکالت عقل سلیم که برای پرداختن به موضوعات اصلی سیاستهای عمومی طراحی شده است. و تحقیقات بهداشتی و محیطی و آزمایش محصول. تجارت شیمی یک است 565 میلیارد دلار بنگاه اقتصادی و یک عنصر اصلی اقتصاد کشور است. این کشور از بزرگترین صادرکنندگان کشور است که ده درصد از کل کالاهای صادراتی ایالات متحده را تشکیل می دهد. شرکت های شیمی از بزرگترین سرمایه گذاران تحقیق و توسعه هستند. ایمنی و امنیت همواره دغدغه های اصلی اعضای ACC بوده است ، و آنها تلاش خود را تشدید کرده اند ، با همکاری نزدیک با دستگاه های دولتی برای بهبود امنیت و دفاع در برابر هرگونه تهدید برای زیرساخت های مهم کشور.

مطلب مرتبط  Peak تقاضا برای سوخت های فسیلی در سال 2019 به یک واقعیت واقعی تبدیل شده است

منبع شورای شیمی آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.americanchemistry.com

پاسخی بگذارید