تولید وسایل نقلیه موتوری ، وسایلی برای پشتیبانی از تقاضای تمبر فلزی ایالات متحده تا سال 2024

تولید وسایل نقلیه موتوری ، وسایلی برای پشتیبانی از تقاضای تمبر فلزی ایالات متحده تا سال 2024

CLEVELAND، 22 آگوست 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود تقاضای ایالات متحده برای تمبرهای فلزی تا سال 2024 کمتر از 1.0٪ در سال به صورت اسمی افزایش یابد. تمبرهای فلزی: ایالات متحده، گزارشی که اخیراً توسط Freedonia Focus Reports منتشر شده است. انتظار می رود تولید کنندگان از ادامه رشد تولید کالاهای بادوام ایالات متحده ، از جمله وسایل نقلیه موتوری ، لوازم و تجهیزات برقی بهره مند شوند. با رقابت با مواد جایگزین مانند پلاستیک تقویت شده به همراه سایر روش های ساخت از جمله چاپ سه بعدی و خالی کردن لیزر ، سودهای بیشتر محدود خواهد شد.

در کوتاه مدت ، تقاضا در همه بخش ها به شدت تحت تأثیر اختلال در صنعت ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 قرار خواهد گرفت. کند شدن تولید و اثرات کاهش درآمد یکبار مصرف باعث کاهش فعالیت خرید کالاهایی مانند وسایل نقلیه موتوری و لوازم خانگی ، دو کاربرد اصلی در تمبرهای فلزی می شود.

مطلب مرتبط  پوشش جهانی پوششهای پلی اورتان (PU) توسط فناوری ، بستر ، استفاده نهایی ، شرکت و منطقه

این و سایر بینش های کلیدی در این نمایش داده می شوند تمبرهای فلزی: ایالات متحده. این گزارش پیش بینی می کند میزان تقاضای تمبرهای فلزی در سالهای 2020 و 2024 به دلارهای اسمی و واقعی (تنظیم شده توسط تورم) در سطح تولیدکننده باشد. تقاضای کل با توجه به محصولات تقسیم می شود:

  • تمبر وسایل نقلیه موتوری
  • تمبرهای شغلی
  • محصولات نهایی
  • محصولات ریسندگی

برای نشان دادن روندهای تاریخی ، تقاضای کل ، بخش های مختلف و تجارت در سریال های سالانه از سال 2009 تا 2019 ارائه شده است.

مطلب مرتبط  برنامه نظارت بر واردات صنعت آلومینیوم اولیه ایالات متحده؛ خواستار اقدام فوری برای رسیدگی به جریان فعلی کانادا است

از شمول این گزارش مستثناً تاج و درب های فلزی ، قوطی های فلزی ، ظروف آشپزی و آشپزخانه ، جواهرات و سکه های تمبر است. صادرات مجدد تمبرهای وسایل نقلیه موتوری از آمار و ارقام تجاری و تقاضا مستثنی نیست.

در مورد گزارش های تمرکز Freedonia
هر ماه ، گروه Freedonia – بخشی از MarketResearch.com – بیش از 20 گزارش جدید یا به روز شده در تمرکز Freedonia را منتشر می کند ، و تجزیه و تحلیل تازه و بی طرفانه را در طیف گسترده ای از بازارها و صنایع ارائه می دهد. پوشش فوکوس گزارش در 20-30 صفحه ، از مواد اولیه گرفته تا کالاهای تولیدی و خدمات مرتبط مانند حمل و نقل و ساخت و ساز متفاوت است. گزارشهای صنعتی اضافی را می توانید در Freedonia Focus Reports یا MarketResearch.com خریداری کنید.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده برای هدایت خواننده شلوغ از طریق موضوعات مرتبط در پشت سر هم ، از جمله:

  • اندازه کل بازار تاریخی و بازده صنعت
  • تقسیم بندی محصولات و بازارها
  • شناسایی محرک های بازار ، محدودیت ها و شاخص های اصلی
  • چشم انداز بخش به بخش در پیش بینی های پنج ساله
  • بررسی پایگاه عرضه
  • منابع پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

تماس مطبوعاتی:
کورین گانگلوف
+1 440.684.9600
[email protected]

منبع: گروه فریدونیا

لینک های مربوطه

http://www.freedoniagroup.com

پاسخی بگذارید