تولید کننده تایوانی JENG WUEI شیشه های جدید با تکنولوژی پیشرفته PP PCR و PET PCR را برای صنعت آرایشی و بهداشتی در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia اعلام کرد

تولید کننده تایوانی JENG WUEI شیشه های جدید با تکنولوژی پیشرفته PP PCR و PET PCR را برای صنعت آرایشی و بهداشتی در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia اعلام کرد

محصولات جدید سازگار با محیط زیست JENG WUEI

در صنعتی که سلامت زمین باید به اندازه رفاه مشتری باشد ، صرفه جویی در منابع و ایجاد بسته بندی از مواد بازیافت شده نه تنها برای بازار مطلوب نیست ، بلکه برای آینده ما نیز حیاتی است.

در خط مقدم تولید شیشه در تایوان، JENG WUEI کاملاً آگاه است که در سالهای اخیر مشتریان بیشتری درخواست ظروف پلاستیکی ساخته شده با مواد بازیافتی را می دهند و مهندسان آنها نیز پاسخ داده اند.

شیشه های جدید PP PCR و PET PCR این شرکت ، که در کنار کاتالوگ گسترده شیشه های موجود خود قرار دارند ، نمونه هایی از طراحی زیبا و همچنین وجدان زیست محیطی هستند.

شیشه های تزریق PP Bi-Injection و PP Double Injection Jars قادر به ظاهر مختلف و ظرفیت کامل هستند ، در حالی که داخل و خارج قادر به گرفتن رنگ های مختلف هستند. شیشه دیوار ضخیم PET به همین ترتیب با توجه به پروتکل های مارک تجاری و خواسته های خلاقانه مشتری می تواند در شکل ، رنگ ، ظاهر و دکوراسیون ایجاد شود.

مطلب مرتبط  یکپارچگی اتصال خودکار Weatherford Vero S با موفقیت 100 راند و 33،000 اتصالی لوله را با موفقیت انجام داد

درباره JENG WUEI

JENG WUEI در سال 2000 تأسیس شد و یک تولید کننده بسته بندی لوازم آرایشی و زیبایی با استاندارد ISO 9001: 2015 است. واقع در تایوان، کارخانه های کارخانه آنها بیش از 5000 متر مربع است.

دامنه خدمات آنها OEM ، ODM و قالبهای سفارشی برای ظروف پلاستیکی را پوشش می دهد ، در حالی که آنها همچنین می توانند خدمات تزئینی مانند غربالگری ابریشم ، مهر زنی داغ ، انتقال حرارت ، پاشش و فلزکاری را در پاسخ به نیازهای مختلف مارک و بازاریابی مشتریان خود ارائه دهند.

مطلب مرتبط  وایتفورد برنده دو جایزه کریستال برای تعالی ارتباطات بازاریابی و افتخارات رهبری اجرایی است

JENG WUEI که یک تامین کننده مطمئن از طراحی های حرفه ای است ، محصولات با کیفیت بالا ، قیمت های رقابتی ، زمان کوتاه و خدمات کامل پس از فروش را نوید می دهد. همیشه تحقیق و توسعه و تیم های متخصص آنها به دنبال ایجاد محصولات عالی برای هر مشتری هستند ، به طور مداوم روندهای جدید را شناسایی می کنند و با توسعه محصولات نوآورانه به بازارها پاسخ می دهند.

نحوه ارتباط با JENG WUEI

ثبت نام کنید و از نمایشگاه دیجیتال JENG WUEI در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia دیدن کنید – https://digital-week.cosmoprof-asia.com/en-us/Visit/Exhibitor-List-2020.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت JENG WUEI به آدرس https://www.jengwuei.com.tw/eng/ مراجعه کنید.

یا اینکه گزینه دیگری با ما تماس بگیرید:

مطلب مرتبط  دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

راجر تسنگ، نماینده فروش
تلفن: + 886-4-2278-1378
پست الکترونیک: [email protected]

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، نمایشگاه بین المللی تجارت زیبایی B2B در منطقه ، به تازگی اولین هفته دیجیتال را راه اندازی کرده است که میزبان 640 غرفه دار بین المللی در 5 روز است ، محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه را به نمایش می گذارد. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشبرد منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید ، اکنون برای ثبت نام اقدام کنید. ارتباطات دو روز گذشته را از دست ندهید.

SOURCE Cosmoprof Asia

پاسخی بگذارید