توپی بالاترین سود EBITDA ، عملیاتی و خالص را در طول تاریخ شرکت کسب می کند

توپی بالاترین سود EBITDA ، عملیاتی و خالص را در طول تاریخ شرکت کسب می کند

افزایش بهره وری عملیاتی و از سرگیری فعالیت در بازارهای ارائه شده توسط این شرکت رشد چشمگیری را به همراه داشت

JOINVILLE ، برزیل، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – توپی سه ماهه سوم سال 2020 را با درآمد خالص به پایان می رساند 1،250 میلیون BRL، زمانی که بحران به اوج خود می رسد ، در مقایسه با 2Q20 ، رشد 94 درصدی دارد. بهبودی که در ماه ژوئن آغاز شد باعث شد شرکت به سود ناخالص عملیاتی برسد 282 میلیون BRL با حاشیه ناخالص 23٪ و سود خالص 128 میلیون BRL (رشد 93 درصدی در مقایسه با 3Q19) – بالاترین رقم بدست آمده تاکنون. EBITDA همچنین رکورد شکست 249 میلیون BRL و حاشیه 20٪. EBITDA تنظیم شده به دست آمد 257 میلیون BRL با حاشیه 21٪.

این نتیجه با مرور مجدد فرایندهای اساسی و تقویت سیستم تولید Tupy (TPS) ، که اکنون توسط تیم مدیریتی جدید و سایر پرسنلی که تخصص خود را از بازارهای دیگر آورده اند ، امکان پذیر است ، حاصل شده است. سایر اقدامات انجام شده شامل طراحی مجدد جریان ها ، استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای شناسایی بهترین ترکیب مواد اولیه ، توقف تجهیزات با کارایی کمتر ، علاوه بر تغییرات معنی دار در فرآیند خرید با استفاده از بهترین روش های جهانی است. که در مکزیک، حاشیه ها به طور قابل توجهی بهبود یافت و عملیات ماشین آلات ، که از سال 2019 آغاز شد ، غلبه بر سطح شیب دار و عبور از منحنی یادگیری ، حتی بیشتر با سودآوری شرکت همکاری کرد. تمام این اقدامات برای افزایش کارایی عملیاتی شرکت انجام شده است.

مطلب مرتبط  Seadrill Limited (SDRL) - نتایج سه ماهه دوم سال 2020

تولید نقدی به دست آورد 152 میلیون BRL در این مدت ، در مقایسه با سال قبل رشد 28 درصدی را نشان می دهد. بنابراین ، موقعیت نقدی شرکت در شرکت بود 1434 میلیون BRL در سپتامبر.

“ارقامی که ما در این سه ماهه آورده ایم حاصل دو عامل اساسی است: افراد و فرایندها. ثابت می شود که افزایش تعامل و هم افزایی در زمینه های مختلف در ایجاد تغییرات ساختاری مهم است. ابتکاراتی که در همه نیروگاه ها اعمال شده است باعث کارآیی شرکت و واجد شرایط برای انطباق عملیات با تغییرات حجم و آماده رشد است “، مدیر عامل شرکت Tupy می گوید فرناندو سستاری دی ریتزو.

نقش نوآوری در اثربخشی عملیاتی

مطلب مرتبط  منابع صعودی Utica Holdings گزارش سه ماهه اول سال 2020 نتایج عملیاتی و اعلام دستورالعمل اصلاح شده 2020

پذیرش فناوری های جدیدی که مفهوم نوآوری باز را که قبلاً در توسعه برای تولید محصول به کار گرفته شده است ، نیز گسترش داده است. به عنوان مثال ، توسعه مدلهای پیچیده ریاضی که از منطقه مهندسی متالورژی پشتیبانی می کنند تا ترکیبی از پارامترهای مواد و تجهیزات را بهینه سازند تا از نظر فنی و اقتصادی کارآمدتر شوند. پروژه دیگری که در حال حاضر آزمایش شده است ، از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل متغیرهای متعدد ، شناسایی پیش بینی پیش بینی شده عدم تطابق فرآیند و پیشنهاد پیشرفت های لازم استفاده می کند..

نقش در جامعه و تلاش ها علیه COVID-19

این شرکت با داشتن یک پروتکل ایمنی سختگیرانه در تمام گیاهان ، علاوه بر نگهداری در خانه حدود 600 نفر که به عنوان اعضای گروه خطر شناخته می شوند ، و همچنین والدین زن کودکان با سن تا 10 سال ادامه دارد. برزیل و مکزیک، کمک های مالی به نهادهایی که به طور مستقیم درگیر مراقبت های بهداشتی هستند ، انجام شده است. مرکز غربالگری و آزمایش بر اساس امکانات تفریحی Tupy ، در Joinville ، برزیل، بیش از 20 هزار نفر خدمات مراقبت ارائه داده است ، كه به طور مستقیم از سیستم بهداشت عمومی برزیل در برابر اضافه بار حمایت می كند.

مطلب مرتبط  استفاده از دوچرخه های الکترونیکی در خارج از چین باعث افزایش رشد بازار جهانی تا سال 2024 می شود

درباره توپی

یک شرکت چند ملیتی برزیلی که اجزای ساختاری ساخته شده در چدن با هندسه و متالورژی بسیار پیچیده را تولید و تولید می کند. چنین راه حل های مهندسی در بخشهایی شامل حمل و نقل ، زیرساخت ها ، تجارت کشاورزی و صنعت نیرو اعمال می شود و با حمایت از دسترسی به خدمات بهداشتی ، بهداشت عمومی ، آب آشامیدنی ، تولید و توزیع مواد غذایی ، به کیفیت زندگی مردم عظیم کمک می کند. و به بازار بین المللی. نوآوری فنی مربوط به تولید و ایجاد این راه حل ها مربوط به تخصص شرکت است که طی بیش از 80 سال سابقه کسب کرده است. این تولید عمدتا بر اساس کارخانه های برزیل واقع در Joinville-SC و Mauá-SP و خارج از کشور در شهرهای سالتیلو و راموس آریزپ که در مکزیک. علاوه بر این ، شرکت دارای دفاتر تجاری در سائو پائولو است ، ایالات متحده آمریکا، و آلمان.

منبع Tupy

پاسخی بگذارید