تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

تویوتا موتور آمریکای شمالی (TMNA) یک مرکز آموزش مجازی هیجان انگیز جدید را ایجاد کرده است که تجربه ای همهجانبه و فرصتی برای بازدید از بسیاری از امکانات تولیدی خود در ایالات متحده را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. این مرکز شامل مجموعه ای از دروس و برنامه درسی رایگان مبتنی بر STEM از طریق تویوتا است ایالات متحده آمریکا شرکای بنیاد ، نکات مربوط به زمینه مجازی و موارد دیگر.

وی گفت: “این مرکز آموزش مجازی و تورهای گیاهی ، دریچه ای دیجیتالی به دنیای ما و فلسفه های راهنمای فرایندها و محصولات تولیدی ما ، از جمله بهبود مستمر و احترام به مردم فراهم می کند.” کریس رینولدز، مدیر ارشد اداری TMNA ​​، منابع تولیدی و شرکتی.

“هدف ما با هاب الهام بخشیدن به بسیاری از افراد از جمله گروههایی است که در مشاغل STEM کمبود دارند و یا افرادی که در جوامعی زندگی می کنند که فرصتهای شغلی مورد نیاز است ، واقعا هیجان زده می شوند در مورد حرفه ای در STEM ، و حتی ممکن است آنها را علاقه مند کنیم پیوستن به تویوتا برای ایجاد تحرک برای همه. “

مطلب مرتبط  دستگاه های XCMG چندین پروژه ساخت و ساز شکستن رکورد جهانی را تکمیل می کنند

از طریق دروس مبتنی بر STEM ، بازدید کنندگان می توانند دانش پشت برخی از فلسفه های اصلی تویوتا را فراتر از ساخت اتومبیل و کامیون بدانند. بازدید کنندگان همچنین می توانند به پشت صحنه مرکز تحقیق و توسعه تویوتا (R&D) در آن آربر ، میش. یا در آینده در انستیتوی تحقیقات تویوتا (TRI) گام بردارید تا دریابید که چگونه تویوتا آینده تحرک را ایجاد می کند در حالی که از قدرت هوش مصنوعی برای ایجاد رانندگی استفاده می کند امن تر.

وی گفت: “ما در تویوتا به اهمیت آموزش با کیفیت و قابل دسترسی ایمان داریم.” مایک گاس، رئیس تویوتا ایالات متحده آمریکا پایه. “با توجه به اینکه مربیان در این زمان منحصر به فرد با چالش های جدیدی روبرو هستند ، امیدواریم این تجربیات مجازی و منابع رایگان ، محتوای جذاب دانش آموزان ، معلمان ، والدین و دانش آموزان طولانی مدت را در اختیار شما قرار دهد که به زندگی در یادگیری کمک می کند.”

مطلب مرتبط  فناوری مدرن در خدمت چشم انداز مدام در حال تغییر است

علاوه بر R&D و TRI تویوتا ، بازدیدکنندگان می توانند یک تور مجازی از مراکز تجربه کارخانه های وسایل نقلیه تویوتا در داخل داشته باشند ایندیانا، کنتاکی، می سی سی پی و تگزاس برای یادگیری نحوه ساخت مدل های محبوب مانند Avalon ، Corolla ، Highlander و Tacoma. تورهای مجازی کارخانه های واحد تویوتا مسئول تولید سرسیلندرها ، موتورها ، سیستم انتقال قدرت و سایر اجزای خودرو ، در آلاباما، میسوری، تنسی و ویرجینیای غربی، نیز موجود است.

کلیه منابع آموزشی بدون هزینه تهیه می شوند و با مراجعه به سایت www.tourtoyota.com/educationhub در دسترس عموم قرار دارند.

درباره تویوتا:

تویوتا (NYSE: TM) بخشی از فرهنگ فرهنگی در ایالات متحده و آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال ، و متعهد به پیشرفت پایدار ، نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus ما است. در این مدت ، تویوتا یک زنجیره ارزش عظیم ایجاد کرده است زیرا تیم های ما به طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون ماشین و کامیون در کلاس جهانی کمک کرده اند. آمریکای شمالی، جایی که ما 14 کارخانه تولید داریم ، از جمله 15 کارخانه مشترک ما در آلاباما (10 نفر در ایالات متحده) ، و بیش از 47000 نفر (بیش از 36000 نفر در ایالات متحده) به طور مستقیم استخدام می كنند. 1800 نمایندگی نمایندگی آمریکای شمالی (تقریباً 1500 در ایالات متحده) تقریباً 2.8 میلیون اتومبیل و کامیون (تقریباً 2.4 میلیون در ایالات متحده) در سال 2019 فروخته اند.

مطلب مرتبط  LDP Associates ، Inc. ، به عنوان یک شریک راه حل پیشرفته ASCO شناخته شده است

از طریق کمپین Start Your Impossible ، تویوتا نحوه همکاری با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی را برای رسیدگی به مهمترین چالشهای تحرک جامعه ما برجسته می کند. ما بر این باوریم که وقتی افراد آزادانه بتوانند حرکت کنند ، همه چیز ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا ، مراجعه کنید www.toyotanewsroom.com.

مخاطب (ها) را فشار دهید:
کلی استفانیچ
[email protected]
812-779-8268

جاستین پوزی
[email protected]
502-542-9912

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com

پاسخی بگذارید