تویوتا و کامیون Hino به طور مشترک کامیون الکتریکی سلول سوختی کلاس 8 را برای آمریکای شمالی توسعه می دهند

تویوتا و کامیون Hino به طور مشترک کامیون الکتریکی سلول سوختی کلاس 8 را برای آمریکای شمالی توسعه می دهند

این شرکت ها از شاسی جدید توسعه یافته سری Hino XL با فناوری سلول سوختی اثبات شده تویوتا استفاده می کنند تا قابلیت استثنایی را بدون انتشار مضر ایجاد کند. این همکاری با تلاش موجود برای ایجاد FCET 25 تنی برای بازار ژاپن که اوایل سال جاری اعلام شد ، گسترش می یابد. انتظار می رود وسیله نقلیه اولیه در نیمه اول سال 2021 وارد شود.

“یک نسخه مجهز به پیل سوختی سری Hino XL برای مشتریان و جامعه یک پیروزی بزرگ است. در حالی که چیزی جز آب ساطع نمی کند ، آرام ، روان و قدرتمند خواهد بود.” تک یوکو، مهندس ارشد اجرایی ، تحقیق و توسعه تویوتا. “بیست سال فناوری پیل سوختی تویوتا همراه با تجربه کامیون های سنگین هینو محصولی ابتکاری و توانمند ایجاد خواهد کرد.”

وی گفت: “با توسعه میراث افتخار ما در مورد پیشرانه هینو ، فناوری پیل سوختی تویوتا در کوتاه مدت به مشتریان ما یک وسیله تجاری با بازده وسیع ، تولید گازهای گلخانه ای صفر ارائه می دهد.” گلن الیس، تجربه مشتری مشتری معاون ارشد Hino. “Hino در مورد دوام ، قابلیت اطمینان و نوآوری با مشتری در مرکز طراحی تمرکز مشترکی با تویوتا دارد که این همکاری را به یک تغییر دهنده بازی تبدیل می کند.”

مطلب مرتبط  LCC Asia Pacific مقاله ای درباره هوش مصنوعی در صنعت فرآوری مواد معدنی منتشر می کند

درباره تویوتا

تویوتا (NYSE: TM) بخشی از فرهنگ فرهنگی در ایالات متحده و آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال ، و متعهد به پیشرفت پایدار ، نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus ما است. در این مدت ، تویوتا یک زنجیره ارزش عظیم ایجاد کرده است زیرا تیم های ما به طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون ماشین و کامیون در کلاس جهانی کمک کرده اند. آمریکای شمالی، جایی که ما 14 کارخانه تولید داریم ، از جمله 15 کارخانه مشترک ما در آلاباما (10 نفر در ایالات متحده) ، و بیش از 47000 نفر (بیش از 36000 نفر در ایالات متحده) به طور مستقیم استخدام می كنند. 1800 نمایندگی نمایندگی آمریکای شمالی (تقریباً 1500 در ایالات متحده) در سال 2019 تقریباً 2.8 میلیون اتومبیل و کامیون (تقریباً 2.4 میلیون در ایالات متحده) فروخته اند.

مطلب مرتبط  MasTec اعلام کرد که از بزرگترین و قیمت گذاری یادداشت های ارشد ناامن خود در ارائه پالایشگاه موجود به 400 میلیون دلار یادداشت های ارشد سال 2023

از طریق کمپین Start Your Impossible ، تویوتا نحوه همکاری با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی را برای رسیدگی به مهمترین چالشهای تحرک جامعه ما برجسته می کند. ما بر این باوریم که وقتی افراد آزادانه بتوانند حرکت کنند ، همه چیز ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا ، به اینجا مراجعه کنید www.toyotanewsroom.com.

درباره هینو

کامیون های Hino، یک شرکت گروه تویوتا ، مجموعه ای از کامیون های تجاری دیزلی کلاس 4-8 را در داخل مونتاژ ، فروش و خدمات می کند ایالات متحده. کامیون های Hino پلاک اصلی سنگین و متوسط ​​در است ایالات متحده با یک سری محصولات که وسایل نقلیه کاملا متصل را با هزینه کل مالکیت پایین ، صرفه جویی در مصرف سوخت برتر ، قابلیت اطمینان و قدرت مانور بی نظیر و جامع ترین بسته نرم افزاری استاندارد در بازار ارائه می دهد. دفتر مرکزی آن در نووی ، میشیگان، Hino دارای شبکه ای با بیش از 230 نمایندگی در سراسر کشور است که متعهد به دستیابی به برتری در خدمات و پشتیبانی مشتری هستند. درباره بیشتر بیاموزید کامیون های Hino در http://www.hino.com یا ما را در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب دنبال کنید

مطلب مرتبط  همکاری جهانی مستقیم / مستقیم و GCL هوشمند انرژی راه اندازی مستقیم میدوست غربی جهانی برای پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط

مخاطبین رسانه ای:

اد هلويگ
469-292-1165
[email protected]

دومینیک بکمن
248-699-9391
[email protected]

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

پاسخی بگذارید